СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАС для набору маси


Кожен атлет прагне до того, щоб домогтися значного обсягу м'язів і мінімуму жирових відкладень. Тут важливо правильне харчування, але ще повинен бути добре продуманий план занять і якісне відновлення. На шляху до досягнення мети культуристи застосовують "хімію". Не варто шукати якісь нові, важко доступні гормональні засоби і складати з них курси, адже є вже перевірені фармпрепарати, які допоможуть вам добитися бажаного швидко і без ризику для здоров'я.


Основа курсу - тестостерон


АС для набору маси

При наявності у циклі цього препарату успіх у задуманому забезпечений. Він просто незамінний, адже володіє безліччю переваг і корисних властивостей. Цей засіб приймають атлети аж до самого початку турніру - приблизно за півтора тижні знімають його з використання.

Це один з найбезпечніших фармпрепаратів з класу андрогенів і стероїдів-анаболіків. При помірних дозах вони не діють на печінку і не зачіпає серце, судини.

Вибір ефіру може бути різним.


Анаболічні ефекти від прийому анаболіків-стероїдів


1. М'язова маса росте досить швидко і переконливо - до десяти кілограм за місяць.

2. Збільшуються показники сили і витривалості.

3. Зміцнюються кістки.

4. Зменшується підшкірний жир.


Можливі побічні ефекти від анаболіків-стероїдів


1. Маскулінізація.

2. Вірилізація.

3. Гіпертрофія простати.

4. Атрофія яєчок.

5. Випадання волосся на голові


Які ще є помічники в досягненні мети?


Нандролон - препарат, який зараз досить рідко застосовують за океаном. Його необхідно виключити тим, хто змагається, спортсменам із-за можливого допінг-контролю. Вся справа в тому, що цей засіб дуже просто виявити, крім того, Нандролон "ловиться" протягом двох років після того, як ви припинили ін'єкції.

І все одно це досить хороший препарат, який може бути "декою" або "фенілом". У першому випадку це Нандролон деканоат, а в другому - Нандролон фенілпропіонат, причому останній ефір коротший, але здається більш дієвим.

Комбінація Нандролону і тестостерону - еталон для швидкого набору м'язової маси і сили. Непогано б у цей комплект додати Метандростенолон, хоча "метан" цілком доречний з тестостероном і без Нандролону.

Якщо раніше досить популярною були комбінація "дека" і "метан", то зараз можна сміливо заявити про те, що це не кращий варіант для досягнення поставленого завдання. Те ж стосується Метандростенолону в сольному варіанті.


Оксиметалон - класика для набору м'язів


Даний препарат відомий як Андролік. А може ви зустріните у продажу Анаполон - це те ж саме. Так от, цей засіб сприяє значному накопиченню води під шкірою. Але насправді все не зовсім так, адже в дозі від 200 до 300 міліграм в добу Оксиметалон має підсушуючий ефект. Така дія стає більш значною, за умови, що ви будете разом з даним препаратом вживати оральний станозолол.

Крім того, цей засіб - відмінна заміна метану і деці у комплексі з тестостероном. Але слід пам'ятати, що разом з Нандролоном його застосовувати не можна. Вся справа в тому, що і той, і другий препарат володіють вираженою прогестагенною активністю. Із-за підвищеного навантаження на печінку табу - змішувати Оксиметалон з Метандростенолоном.


Станозолол - значне збільшення силових показників


Раніше спринтери застосовували виключно цей оральний препарат. Адже цей засіб знижує рівень глобуліну в крові. Тому під час проходження циклу необхідно хоча б пару тижнів вживати цей засіб.

Ін'єкції Станозолол допоможуть переконливо збільшити силу.


Кленбутерол


Це активний помічник у спалюванні калорій, які виявилися зайвими. Якщо ви вирішили випробувати на собі дію низько вуглеводної дієти, то такий препарат буде просто незамінний. Він допоможе спрямувати енергію шляхом спалювання зайвого жиру.

А ще - це хороший антікатаболік, який не дасть зруйнувати ваші м'язи при використанні андрогенів і анаболіків-стероїдів у скороченому варіанті або після припинення їх прийому. Ваші тренування будуть набагато яскравіше, якщо ви будете використовувати в курсі Кленбутерол.


Трийодтиронін


Це прекрасний жироспалювач, який допомагає розкрутити метаболізм. Це допоможе, якщо ви вирішили посидіти на низько вуглеводній дієті. А ще такий препарат слід застосовувати в тому випадку, якщо з віком обмінні процеси уповільнилися. Для тих, хто хоче набрати масу, Трийодтиронін просто незамінний - він допоможе прискорити синтез білка в організмі. Дозування вибирати для цього слід невелику - всього 25 мкг на добу.


Дексаметазон


Засіб здатний збільшити силу.

Дозування повинно бути невеликим - від одного до двох міліграмів на добу. Та й курс прийому повинен бути максимально коротким. З цим засобом треба бути дуже обережними.


Не варто рівнятися на професіоналів

Якщо новачок вирішив рівнятися на профі, то це не повинно стосуватися фармакологічної підтримки. Адже те, що для професійних спортсменів може принести хороші результати, для звичайних новачків має бути навіть небезпечно.

Для початківців бодібілдерів слід проконсультуватися з лікарем і тренером. Крім того, важливо регулярно здавати аналіз крові. Тільки так ви зможете домогтися поставленої задачі, не завдаючи шкоди своєму організму.

У сучасному світі безліч препаратів і добавок для набору м'язової маси. Займаючись аматорським бодібілдингом, не плануючи приймати участь у змаганнях, цілком можна обійтися безпечними спортивними добавками - це може бути креатин або протеїн, а може бути гейнер або ВСАА. Для підкорення вершин професійного культуризму доведеться приймати анаболічні стероїди. Але і тут цілком можна уникнути побічних ефектів, якщо слідувати рекомендаціям фахівців і дотримуватися призначеного дозування препаратів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації