СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтероїди для збільшення витривалості і сили


Стероїди допомагають не тільки збільшити м'язову масу, а і скинути зайву вагу, але також розвинути в кращу сторону витривалість і силові показники. До таких стероїдів відносяться наступні препарати: гормони росту, дексаметазон, oxymetholone, нандролон, stanozolol, кленбутерол. Щоб підвищити витривалість, спортсмени використовують інсулін, дростанолон, дексаметазон, вітаміни, а також препарати в поєднанні з ефедрином, кофеїном, йохимбином і ноотропілом. Щоб збільшити силові показники, немає потреби приймати всі ці гормони та препарати. Досить підібрати правильний курс з одним із стероїдів, представлених вище.

Сила і витривалість організму, а також реакція і швидкість можуть бути збільшені за допомогою додаткових засобів. Збільшення сили відбувається за допомогою кровонаповнення м'язів.
Поліпшити показники допомагають наступні курси:


• дексаметазон під час тренувань;

• інсулін після тренувальних процесів;

• гормони росту під час тренувань;

• аминалони до тренінгу;

• кленбутерол слід приймати до тренінгу;

• пентоксифеллін, кофеїн, а також ефедрин, вінпоцетин і пірацетам до тренінгу також допомагають посилити фізичні показники організму.


Як приймати препарати для збільшення сили і витривалості


Існують певні правила прийому препаратів: по-перше, найкраще ніколи не поєднувати препарати з прогестагенними властивостями. По-друге, краще всього комбінувати препарати з чоловічим гормоном тестостероном. Бажано приймати стероїди разом зі станозолом. Необхідно з обережністю підходити до деяких сполучень, так як вони можуть підвищувати активність дозування і дратувати ШКТ.

Стероїди допомагають пауерліфтерам, бодібілдерам, атлетам, які займаються силовими видами спорту. Силові препарати важливі для організму спортсмена з тієї причини, що у кожної людини існує свій генетичний поріг, який не можна переступити.

Стероїди для сили і збільшення витривалості використовуються професійними спортсменами, а також любителями як допоміжні засоби для набору маси.


Кращий анаболік для сили


Кращим анаболік для сили – тестостерон. Тестостерон – це універсальний анаболік, який володіє анаболічними властивостями. До того ж тестостерон можна використовувати як соло препарат, який дасть хороший результат на силу. Новачкам радять приймати соло туринабол – він допоможе набрати м'язову масу, а також здійснить м'який «вхід» і «вихід» у стероїдний курс. Досвідченим спортсменам слід приймати препарат у поєднанні з іншими анаболіками. Найкраще змішувати тестостерон з іншими речовинами, амінокислотами і вітамінами.


Курс для досвідченого спортсмена


Ідеальний варіант для досвідченого спортсмена - тестостерон зі станозололом. Таке поєднання дає відчутне збільшення сили, витривалості, маси. Інший хороший приклад – креатин з метандієноном (слід приймати 2 місяці). Інше якісне поєднання – тренболон ацетат і пропіонат. Ці препарати допомагають посилити дії один одного, а також заблокувати негативні ефекти. Крім того, це поєднання дозволяє провести після курсову терапію. Разом з дієтою та якісним графіком тренувань таке поєднання препаратів дозволяє збільшити силу в декілька раз.

Підвищити рівень витривалості можна з допомогою наступних препаратів: оксіметолона, тренболона, а також оксандролона, дростанола. Препарати можна розділити по ціновій категорії, способу дії, видами побічних ефектів, сумісності, за способом прийому до або після тренувань. Для відновлення також може допомогти дростанолон в поєднанні з інсуліном. А дієвий дексаметазон допомагає збільшити показники сили навіть жінкам. Єдине протипоказання – не приймати препарат в період лактації.


Як поєднувати стероїди для збільшення сили з дієтою?

Щоб стероїди давали належного ефекту, необхідні дві важливі складові - якісна дієта і тренінг. Тільки в цьому випадку анаболічні препарати зможуть дати необхідну енергію для витривалості і сили. Дієта повинна включати в себе наступні елементи: білок, м'ясний білок, курячий жовток, клітковину, фрукти, овочі, морепродукти, горіхи, хлібобулочні вироби та багато іншого. Також важливо пити свіжо вичавлені соки, овочеві суміші і робити на вечерю супи-пюре із зелені та інших корисних інгредієнтів.

Щоб синтез білка і обмін речовин був правильним, а анаболічні процеси в організмі протікали коректно, важливо включати в раціон такі продукти, як виноград, зелень, груші, а також ізюм і сухофрукти. Не менш важливо здійснювати раціональний підхід до тренувань, вводити як можна більше кардіо-вправ, наприклад, біг по вулиці, швидка ходьба, метання диска. Жоден анаболічний препарат не допоможе стрімко збільшити силові показники і м'язову масу без детально опрацьованих тренувань і якісної дієти.

Для збільшення витривалості підходять вправи з віджиманнями, тягою, а також підйомом штанги. Ті ж вправи допоможуть розвинути силу, витривалість, спритність. Дуже важливо під час прийому таких анаболіків постійно перевіряти кров, проводити аналізи, здійснювати дослідження печінки на інтоксикацію. При вживанні тестостерону, оксандролона, оксіметолона необхідно вести постійний моніторинг і стежити за появою побічних ефектів. Тільки в такому випадку можна отримати якісні результати.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації