СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДешеві і якісні стероїди


Купити стероїди дешево, навіщо, для чого, - запитаєте Ви себе?! Але чи пробували Ви останнім часом скласти дійсно дієвий курс, розрахований виключно на реалії України, та і країн СНД в цілому?! Про які реалії йде мова? Уточнимо. Проживаючи в Києві, люди поступово звикають до таких побутових витрат, як взуття за 300 доларів або вечерю відповідної ціни. Те ж саме і атлети.

Знаходячись, що називається на вершині успіху, не замислюєшся про вартість курсу Вінстрола Депо або інших дорогих препаратів. Атлети автоматично вибирають не найдешевші стероїди, які вони вважають найбільш якісними. Але справа, то в тому, що сьогодні велика частина населення України у кращому разі може похвалитися доходом в 100 доларів. Про який Вінстрол у такому разі може йтися?!

дешеві і якісні стероїди

Встає питання, що ж робити атлетові, обмеженому у фінансах? Кидати своє захоплення бодібілдингом або може бути ходити в обносках, але приймати Анавар? Навряд чи когось влаштує такий вибір. Тому єдиним виходом з цієї ситуації бачиться складання курсу, в основі якого знаходяться недорогі стероїди, але обов'язково якісні і ефективні. У цій статті ми постараємося скласти адекватний список того, що є на ринку української фармакології, і того, що зможе собі дозволити кожен атлет, без виключень.

З чого варто почати? В першу чергу кожен атлет, що шанує себе, навіть атлет, обмежений матеріально, повинен розуміти, що без 2-ох грам білку на кіло чистої ваги добитися яких-небудь значущих результатів не вдасться. Тому перш ніж купити дешеві стероїди, Ви повинні потурбуватися про придбання необхідного спортивного харчування.

Також усвідомте, що без підживлення організму вітамінами, ваші результати у кращому разі будуть незначними, особливо це відноситься до вітамінів C і E, а також до мінералу цинк. Доведено, що ці речовини виконують функцію каталізаторів м'язового росту. Іншими словами, які б вигідні стероїди Ви не замовили, навіть без їх урахування курс накачування обійдеться Вам приблизно в 40-60 доларів. Якщо у вашому бюджеті немає такої суми, можете забути про курс. Гнітюче? Так, але така реальність.


Метандростенолон - вигідна покупка


Але повернемося до стероїдів. Беззастережним лідером в списку бюджетних стероїдних препаратів по праву є "Метан". Як не хвалили, як не критикували, проте, цей препарат, як був, так і залишається стероїдом номер один за популярністю на пострадянському просторі. Тут і чіплятися-то не до чого: ціна на цей препарат прийнятна, ефект, який має Метандростенолон, значний, ризики мінімальні. Звичайно ж, на ринку можна зустріти і прийнятніші, досконаліші варіанти. Але у більшості випадків ці "альтернативи" гірші або за ціною, або за якістю.
Тепер же давайте розберемося, що і як "атлетові-сироті" необхідно робити з цим стероїдом. В першу чергу прийом Метандростенолона в соло - це не краща ідея. Тому, що приріст, який отримується впродовж курсу, може дуже швидко випаруватися. Тому кращим варіантом стане його вживання в якості фону для інших стероїдних засобів, наприклад, для суміші ефірів тестостерона, що випускається під назвою Омнадрен (Omnadren).

По-друге, атлетові, обмеженому в засобах, більше, ніж кому-небудь необхідно дотримувати межі допустимих доз. Вважається, що оптимальне дозування Метандростенолона знаходиться на рівні 20-50 міліграм препарату щодня. Але відмітимо, що багато хто получав чудових результатів і при менших дозах, так для новачка відповідним варіантом може стати навіть дозування в 30-40 міліграм.

І останнє, але від цього не менш важливе. Курс Метандростенолона ніколи не повинен перевищувати за тривалістю 6-8 повних тижнів. Причиною тому являється не найчистіша основа препарату. Печінка у нас одна і берегти її необхідно, як зіницю ока. Тому не старайтеся. Для додаткового чищення печінки, до речі, можна ввести в курс прийом жовчогінних препаратів. І не купуйтеся на провокації. Якщо атлет хвалиться тим, що він може без страху приймати стероїди упродовж декількох місяців, це не означає, що і Ви повинні поступати також. Купити Метандіенон дешево - це справа одно, а приймати його без шкоди для здоров'я - вже абсолютно інше. Піклуйтеся про своє здоров'я і про стан організму.


Ретаболіл - недорогий препарат


Наступним "бюджетним" препаратом на черзі є Ретаболіл, діючою речовиною якого є нандролон деканоат. Багато атлетів критикують цей препарат і причини для цієї ненависті у кожного свої. По більшій же частині основним винуватцем не такій любові до цього препарату являється його діюча речовина - нандролон деканоат.

Крім того, багато хто недолюблює стероїд Ретаболіл унаслідок недобросовісної людей, відповідальних за його фасовку і продаж не території України. Думаю, Ви знайомі з такою картиною, - ампули, обклеєні на швидку руку, у кращому разі пом'яті коробки і так далі. Про яку довіру до цього засобу у такому разі може йтися?

Проте, як не крути, для атлета з обмеженим бюджетом це ходовий товар. Ціна на Ретаболіл мінімальна (від 2 до 10 умовних одиниць.), спробуйте знайти вигідніший препарат. Звичайно, на вибір є і якісніший Дека-Дураболін, але, на жаль, на територію СНД він потрапляє рідко, а якщо і потрапляє, то за межі великих міст не виходить. Проте, для Вас є одне рішення. Купити Deca - Durabolin можна легко і швидко, через інтернет-магазин.

Дозування Ретаболілу не стане для Вас одкровенням. Для новачків доза в 50-100 міліграм впродовж 6 тижнів. Для досвідченого атлета дозування в 200-400 міліграм. З поєднань можемо порадити Methandienone і Нандролон Деканоат. До речі, на відміну від "Метану", Ретаболіл є непоганим поодиноким препаратом на курсі, так що мала варіативна його комбінацій компенсується його самостійністю. Також варто згадати, що при правильному вживанні цей стероїд не здатний призводити до прояву "побічних дій".


Декадубол - відмінна альтернатива


Тут необхідно зробити паузу і розповісти про ще один препарат з діючою речовиною нандролоном. Почнемо здалека: цей препарат є ще м'якшим і безпечнішим, чим згадані вище стероїди. Це Декадубол, препарат індійської компанії B.M., фармакології, що міцно закріпилася на сучасному ринку.

Діюча речовина стероїда, нандролон фенілпропіонат, відрізняється від "деканоата" більшою "кмітливістю". Препарат набагато швидше за свої аналоги вступає в дію, як наслідок, він швидше виводиться з організму і скоплює меншу кількість води. Крім того, Декадубол на курсі відмінно комбінується з "Метаном" і препаратами його групи. Та і в ціні він небагатьом відрізняється від описаних раніше препаратів, принаймні, в Києві.

Єдина значна відмінність "деканоата" і "фенілпропіоната", окрім дії, криється в необхідності частого введення. Прийом Декадубола здійснюємо раз в три доби приблизно по 50-100 міліграм препарату, якщо Ви новачок, або по 100-200 міліграм, якщо Ви досвідчений атлет.

Ціна Декадубола заслуговує на окрему увагу. Наприклад, в декотрих магазинах за 100мг ампулу препарату Ви віддасте всього 10 доларів, що не так і багато за мірками сучасного ринку фармакології. Отже, це непогана альтернатива описаним вище препаратам і вже тим більше відмінна економія для вашого гаманця.


Омнадрен - вигідно і просто


Ось і останній препарат в списку "дешево і сердито" для атлета. Омнадрен (Omnadren) - це суміш чотирьох ефірів тестостерона, що випускається, звичайно ж, у вигляді ін'єкцій. Цей препарат частенько недооцінюють, ставлячи його в один ряд по дії з Сустаноном, і це у кращому разі. Ми ж рахуємо таку оцінку можливостей стероїда, м'яко кажучи, необдуманою.

Проте, тут варто відмітити, що Омнадрен в ін'єкціях зустрічається різний, комусь попадається якісний препарат, комусь не дуже. Причиною тому знову ж таки являються російські хлопці, зайняті у сфері фармакології. Річ у тому, що "Омна" з Польщі в рази перевершує по усіх параметрах свій аналог з Росії.

Але як відрізнити ці стероїди? Дуже просто: препарат Омнадрен в рожевій упаковці завтовшки трохи менше двох см - це виріб російських очманілих ручок. Можна знайти і якісну російську "Омну". Але навіть такі якісні рукодільні пігулки хоч трохи, та поступаються своєму офіційному "побратимові". Ви запитаєте, чом би не заощадити пів долара (саме така різниця в ціні між російським і польським препаратом) і не купити Омнадрен російського виробництва, якщо він не так сильно поступається оригіналу? Дамо відповідь : кожен вибирає сам, але краще доплатите пів долара і позбавити себе від проблем.

Повернемося ж до дії, яку має цей препарат. Тут багато атлетів припускаються помилки, недооцінюючи ефективність стероїда. По факту ж, Омнадрен на курсі має не лише здатність прискорювати ріст м'язів, але і неслабо затримує рідину в організмі. Тобто при його застосуванні вид надувної кульки Вам гарантований. Саме це і примушує людей складати по більшій мірі негативну думку про досить-таки непоганий препарат.

Ще один мінус стероїда полягає в тому, що він не підходить для застосування самостійно. Тому складати курс Омнадрена краще всього з розрахунком його використання в якості фону для інших фармакологічних засобів.

Дозування Омнадрена - окрема тема. Вважається, що цей стероїд досить-таки слабкий і приймати його варто в дозах, не менших, ніж 1000 міліграм в тиждень. Але це не так, для досягнення бажаного ефекту, без ризику перетворитися на сміховисько, можна використовувати дозування в 250-500 міліграм в тиждень. Такі дози стануть оптимальними для багатьох атлетів, якщо ж цього Вам недостатньо, спробуйте збільшити дозування до 750 міліграм. Це точно повинно вистачити.


Висновок:


На цьому власне і закінчується список дешевих стероїдів для "атлета-бюджетника" або, якщо Вас це ображає, для спортсмена, обмеженого в засобах. Що стосовно конкретних курсів вище описаних препаратів, то сказати із цього приводу нам більше нічого. І справа тут не в тому, що ми лінуємося, а в тому, що складання курсу - це заняття суто індивідуальне.

Усі ми люди різні і для досягнення бажаних результатів нам знадобляться різні методики і допоміжні засоби.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації