СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМ'які стероїди


Станозолол


На сьогоднішній день Станозолол вважається досить популярним і затребуваним препаратом, який використовується в культуризмі, легкій атлетиці, а також інших видах спорту. Вже протягом багатьох років, дана речовина дійсно займає перші місця в області спортивних добавок. Безумовно, неможливо забути ситуацію відомого спринтера Бена Джонсона, який поставив рекорд на Олімпійському чемпіонаті. В даній ситуації йому допоміг стати чемпіоном саме такий допінг, як Станозолол.

станозолол

Сьогодні курс Станозолол можна назвати унікальним, так як він містить аж п'ять бензольних кілець. Напевно, саме за рахунок цього він здатний виконувати неповноцінну анаболічну дію. Станозолол можна приймати, як у вигляді таблеток, так і у вигляді ін'єкцій. Яким би не був спосіб застосування препарату, він має однаковий вплив. Саме тому, якщо ви не любитель робити собі уколи, можна сміливо купувати препарат в таблетованому вигляді, і отримувати точно таку ж дію.

Деякими фахівцями все ж було доведено, що в ін'єкційному вигляді препарат все ж має трохи більше позитивних функцій, так як в такому випадку препарат відразу ж надходить у кров. Він повністю позбавлений впливу з печінкою, тому, про її цілісності можна не хвилюватися. Перед тим як вводити ін'єкцію в кров, потрібно ознайомитися з деякими нюансами його використання. Щоб препарат дійсно подіяв, перед тим як вводити його у шприц, варто обов'язково його добре струсити, і довести до однорідної маси.

Використовуючи курс Станозолол, у вас вийде набрати оптимальну м'язову масу, і зберегти її на певний час. Також, приймаючи цей препарат, у вас буде можливість виводити з організму зайву кількість води, яка не буде дозволяти вам проводити процес сушіння тіла. За рахунок цього ви зможете наростити собі м'язову масу до тих меж, які вам необхідні для досягнення своєї цілі в спорті. Препарат Станозолол досить добре комбінується з Нандролоном, тестостероном, Оксандролоном і багатьма іншими препаратами подібної дії.

Станозолол дійсно здатний дати спортсменові оптимальну кількість м'язової маси, і, як слід, підсушити її. Якщо приймати препарати у вигляді таблеток, то його дія буде відбуватися до десяти годин, саме тому фахівці рекомендують вживати дані засоби два рази на день. Що відносно ін'єкційного прийому, то в добу буде достатньо вводити в кров до 100 мг. Варто купувати препарати, які призначені спеціально для атлетів, а не для ветеринарної області.


Оксандролон


Це ще один різновид популярного стероїду, який широко використовується в області спорту. Він повністю запобігає виникненню ароматизації, а також не переходить в дигідротестостерон. Курс Оксандролону передбачає використання 0.5 мг препарату на 1 кг маси тіла спортсмена. Але, навіть якщо трохи підвищити дозу, препарат може не дати бажаних результатів.

оксандролон

Обов'язково варто враховувати правильне дозування препарату. Добовою нормою Оксондролону вважається 40 мг, якщо ж її перевищити, то ви зробите великий токсичний удар по печінці. Для тих спортсменів, які все-таки вирішать спробувати вплив препарату на свій організм, варто пам'ятати, що сила його впливу триває до восьми годин, тобто, в день показано три рази проводити процедуру з Оксондролоном.

Оксондролон вважається одним з найбільш ефективних препаратів, які можна використовувати початківцям бодібілдерам і жінкам. Як правило, він не здатний викликати появи вірилізації. Більш того, приймаючи препарат, ви можете бути впевнені, що він не зупинить у вас природні процеси розвитку, це є дуже важливим для молодих і початківців спортсменів. Адже більшість з них вважають, що якщо на початкових стадіях починати приймати препарат, то він крім побічних ефектів нічого не дасть, але це омана.

Отримати позитивні результати від курсу Оксондролону ви зможете тільки в тому випадку, якщо будете приймати його циклами. У день необхідно вживати препарат один раз, бажано в 7 годин ранку. Дуже часто стероїд використовують перед важливими змаганнями. Допінг контроль розпізнати препарат зможе тільки перші 10 днів, а впливає на організм кілька тижнів. За цей час він допоможе додати вам оптимальну кількість м'язової маси, і зробити вашу мускулатуру максимально жорсткою.


Метенолон


За способом впливу на препарат Метенолон вважається аналогом Нандролону. Щоб підвищити собі спортивні показники, і додати м'язової маси, його використав відомий бодібілдер Арнольд Шварценеггер, який по цей день вважається великим авторитетом для кожного культуриста.

Сьогодні курс Метенолону можна назвати набагато безпечніше, ніж курс Нандролон. Але, за такі відмінні результати необхідно поплатитися, адже препарат дійсно має відносно високу вартість. Він також не піддається ароматизації, але може мати як позитивні, так і негативні якості.

Метенолон

Метенолон також може бути випущений, як в таблетованому, так і в ін'єкційному вигляді. Якого виду ви віддасте перевагу, залежить тільки від вас, адже спосіб впливу на організм у них однаковий. Мінімальне дозування для ін'єкційного застосування препарату вважається 400 мг, професійні культуристи можуть дозволити собі збільшувати кількість препарату до 1 г.

Даний стероїдний засіб дуже часто застосовується, як перед змаганнями, так і на момент виходу з циклу. Він здатний пригнічувати непотрібну кількість тестостерону в крові спортсмена. Не рідко Метенолон комбінують з тестостероном. Приймати препарат слід протягом дня невеликими порціями, за рахунок чого у вас з'являється можливість трохи підвищити його біодоступність. Він може вводитися внутрішньо м'язово, а може прийматися у вигляді таблеток.

Всі м'які стероїди надають позитивний вплив на організм і м'язову структуру кожного спортсмена, що займається бодібілдінгом. Більше того, саме такі м'які препарати показані до вживання жінок. Вони надають поступовий вплив на організм спортсмена, тому не здатні викликати негативних і побічних ефектів.

Ще раніше існувала думка, що всі стероїдні засоби є строго протипоказаними для всіх жінок, в тому числі, і для жінок бодібілдерів. Але сьогодні така затребуваність серед спортсменів лише набирає обертів, і вважається цілком виправданою. Адже всі анаболічні засоби дійсно здатні надавати позитивний вплив і не викликати жодних порушень у справжніх жіночих функціях.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації