СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНайбільш безпечні анаболічні стероїди


Культуристи новачки або ж ті, хто не стикався з антидопінговою комісією частіше за інших використовують такі препарати, як ретаболіл, «метан». Однак, більш досвідчені спортсмени, які, можливо, навіть неодноразово брали участь в різних змаганнях знайомі і з препаратами соліднішими, наприклад, вінстрол чи прімоболан.

Багато недосвідчених атлетыв, які мало працюють над своєю мускулатурою зазвичай залишаються незадоволеними після застосування вінстролу чи примоболану, так як вони не отримують бажаного збільшення сили і м'язової маси тканини. Це незадоволення найчастіше тягне за собою відмову від застосування цих недешевих стероїдів. Однак, це не означає, що ця група стероїдів не ефективна.

вінстрол депот

Так як андрогенна складова частина цих стероїдів мізерно мала вони не викликають збільшення «маси» за рахунок утримування в м'язах води.

Ні примобалан, ні вінстрол не здатні спровокувати затримку рідини в м'язах атлета також вони не викликають підвищення кількості естрогенів в крові атлета, відповідно позбавлять їх від неприємностей у вигляді скорочення маси м'язів, занепад сил, нарощування жирових клітин і багато іншого. Також варто зауважити, що якщо андрогенна активність низька, препарати найчастіше дають набагато менші результати при нарощуванні м'язів, все це обумовлено високим рівнем анаболічної активністі.


Як комбінувати стероїди?


Оптимальним є прийом примоболану і вінстролу з метою збільшення маси м'язів для таких атлетів, як:

прімоболан

1) Спортсмени для яких головною метою є незначне збільшення м'язової маси, але "якісне". Наприклад, на відміну від метану, вінстрол не дасть прибавку у вазі в 5-10 кг за 4-10 тижнів. Головна відмінність цих препаратів в тому що вага набрана з допомогою метану це рідина в організмі і по завершенню прийому метану вона швидко покине організм атлета. При наборі за такий же проміжок часу 1-2 кг за допомогою вінстролу чи примоболану, після закінчення їх прийому залишаться з вами.

2) Спортсмени володіють пристойними засобами, для яких важливим є питання здоров'я під час і після прийому стероїдів. Мало того, що вінстрол і прімоболан не викликають затримку рідини в організмі, вони також не провокують ріст естрогенів і не мають побічних дій що відбиваються на печінці. Також немало важливим для чоловіків-спортсменів плюсом мають ці препарати, вони не викликають занепад сексуального потягу і статеві дисфункції.

3) Спортсменки. Так, саме жінки-спортсменки. Ці два препарати володіють безперечною перевагою для жінок, вони не викликають вірилізацію (розвиток жіночої мускулатури за типом чоловічої). Також ні прімоболан, ні вінстрол не викликають у жінок підвищену активність волосяних фолікул, що допомагає уникнути росту волосся на тілі й обличчі. Дає можливість уникнути ломки волосся, збільшення розмірів статевих губ і клітора. Також жінкам максимально комфортне дозування і спосіб прийому препаратів.

4) Атлети-новачки, які тільки знайомляться зі стероїдами. Але такі атлети, які застосовують вінстрол або прімоболан швидше виняток з правил. Для новачків, націлених на довгострокові заняття ці препарати, будуть оптимальними в якості найбільш безпечних, але на жаль, більшість новачків починають своє знайомство зі стероїдами з більш сильними, доступними за коштами, але з великою кількістю побічних ефектів препаратів.


На що потрібно звернути увагу при формуванні курсу ААС?


Зверніть увагу, що якщо ви використовуєте вінстрол і прімоболан для збільшення м'язової маси, вам потрібно поєднувати їх з іншими препаратами, тому що поодинці вони не дають бажаних результатів. найбільш виграшним є поєднання вінстрола і примоболана. У разі введення в курс прийому цих стероїдів андрогенна результативність курсу стає набагато вищою. Атлети зі стажем дуже прихильно ставляться до поєднання прийому вінстролу і тестостерону, ця комбінація препаратів посилює дію кожного з них. В такому курсі стероїдів клітини м'язів краще взаємодіють з молекулами препаратів, це явище називають синергізм. Прімоболан, втім, може бути скомпонований з будь-якими іншими стероїдами, крім вінстролу (принаймні у формі ін'єкцій).

Коли ви складаєте режим застосування примоболану і вінстролу, необхідно враховувати час їх дії. Ін'єкцій примоболану буде достатньо по одному разу в сім-десять днів, це обумовлено його складом, а також високою концентрацією діючої речовини в одній ампулі. На відміну від примоболану, вінстрол діє набагато менш тривалий термін, із-за цього його застосування потрібно робити частіше, ніж, примоболана. Для досягнення доброго ефекту достатньо буде проводити ін'єкції вінстрола два — три рази на сім-десять днів. У випадку з вінстролом набагато зручніше для атлета застосовувати його у вигляді таблеток, а не у вигляді ін'єкцій.

То що вінстрол досить швидко після прийому починає свою дію є сильною стороною препарату. Вже на наступну добу після ін'єкції вінстролу ви відчуєте надзвичайний прилив сил. Також вінстрол, подібно есциклену при ін'екцюванні внутрішньом'язово в певному місці викликає помітне збільшення обсягу м'язової тканини в місці ін'єкції.

Застосування вінстрола і примоболана з метою збільшення м'язової маси, досить успішно при вмілому компонуванні курсу стероїдів.

Так як ці два препарати не викликають накопичення рідини в м'язах вони відмінно підходять для атлетів в період підготовки до змагань, все це обумовлено відсутністю ароматизації гормонів. Ще одним важливим плюсом можна вважати швидке виведення примоболану з організму атлета, це стане в нагоді для спортсменів перед змаганнями і перевіркою на допінг-комісії.

Навіть у випадку, якщо атлетові не вистачає калорій прімоболан сприяє набору м'язової маси спортсмена.

В період «сушки» при використанні примоболана і вінстрола поєднується також з іншими стероїдами для уникнення втрати об'єму м'язів. Відмінною вважається компонування цих препаратів з адріолом або тестостероном пропіонатом, це зумовлене їх малою ароматизацією і мінімальною токсичністю, а також відсутністю накопичення рідини в м'язах.


Обережно підробки!


Так як і вінстрол і прімоболан мають чималу ціну для стероїдних препаратів, вони стають жертвами підробок набагато частіше інших стероїдів. Деякі спортсмени, побоюючись підробок навіть, відмовляються від прийому таблетованої форми примоболана і вінстрола.

Запам'ятайте: справжній вінстрол випускається виключно в дозі по 2-10 мг в 1 таблетці, всі інші дозування фікція.

Також на оригінальних таблетках цього препарату завжди є буква "W", незалежно від країни виробника. Таблетований вінстрол випускають іспанські та італійські фармацевтичні компанії.

Запам'ятайте: оригінальний прімоболан з активною діючою речовиною метенолон ацетат випускається в дозі 5 і 25 мг, інших дозувань офіційно не існує. Таблетовану форму примоболану випускають бельгійські, німецькі, голландські фармацевтичні компанії, а також компанії з Фінляндії, Південної Америки і Південної Африки. Таблетки примоболану вигідніше застосовувати в дозі 25 мг, це зумовлено тим що це вигідніше в ціні, а також мінімальне щоденне дозування 50-150 мг, що відповідає 2-6 таблеток препарату.

Зверніть увагу прімоболан у вигляді ін'єкцій набагато більше затребуваний споживачами, ніж його таблетована форма. Атлети віддають перевагу примоболану іспанським виробникам. У питаннях вибору вінстрол вони найчастіше віддають перевагу також іспанським виробникам. Увага ін’єкційниі форми препарату мають форму випуску в ампулах з дозуванням 1 мл, все інше підробки, будьте обережні!

Звичайно ж, багато спортсменів мислять як звичайні споживачі і сподіваються, що висока вартість на який-небудь препарат гарантує якість і ефективний результат. Однак, у разі примоболану і вінстролу, це не так, до того ж із-за високої вартості ці препарати частіше звичайного стають жертвами підробки. Однак, при вмілому використанні ці препарати в поєднанні з умілими комплексами вправ забезпечать вам якісний набір м'язової маси.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації