СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтероїди для підвищення витривалості


Багато спортсменів в першу чергу переслідує мету підвищення витривалості. І це не дивно, адже яка користь від філігранної майстерності, якщо атлет не здатний дотриматися до кінця змагань. «Здаватися» на півдорозі непробачно, і кожен поважаючий себе спортсмен розуміє цю стару і просту істину.


стероїди для підвищення витривалості

Ця проблема відома давно, багато біологів постійно працюю над її вирішенням, і на основі отриманих результатів досліджень пропонують свої варіанти вирішення.

Вони рекомендують використовувати різні препарати для збільшення ефективності від тренувань і для підвищення витривалості і сили. Спортивна фармакологія надає великий список засобів, серед яких є анаболічні стероїди. Зауважимо, що важко правильно вибрати стероїди на силу і стероїди на витривалість, тому перед покупкою все ж краще порадитися з фахівцем і вже разом з ним скласти ідеальний варіант проходження курсу.

Дуже важливо правильно скласти свій раціон і розклад фізичних навантажень, додаючи курси різних препаратів. Ідеальний результат від старань спортсмена в такому випадку – отримання збільшеної сили і більшого рівня витривалості.

Зараз знайти необхідний препарат не так вже складно. Багато виробників пропонують той чи інший аналог, стверджуючи, що кращого варіанту не знайти. Але потрібно покладатися тільки на поради та рекомендації фахівців і спортсменів, які не один рік використовують подібні препарати. На основі такого співробітництва між виробниками і атлетами вдалося скласти оптимальний перелік стероїдів, які сприяють збільшенню сили.


Стероїди для підвищення витривалості

Звичайно, приймати всі препарати без розбору – не тільки безглуздо, але й дуже небезпечно. Перед тим як купити стероїди необхідно чітко розуміти, для яких цілей це робиться і що необхідно отримати в кінці.

А от щодо збільшення витривалості організму та прискорення відновлення тіла після навантажень важко знайти одне рішення. Думки сильно розходяться, і є небезпека натрапити на поради псевдо професіоналів, які знають лише вершину айсбергу. Згідно з особистого досвіду багатьох відомих спортсменів і зірок бодібілдингу, дійсно діючих засобів для підвищення витривалості не так вже багато, серед них виділяють:Варто пам'ятати, що вибирати потрібно тільки певні препарати, враховуючи їх надійність, вплив і сумісність з іншими ліками. Як стверджують фахівці, одні препарати хороші перед тренуваннями, а інші краще вживати вже на завершальному етапі.


Лідери стероїдів по збільшенню рівня сили.


Суспензія Тестостерону. Цей препарат створили ще на початку XX століття, він вважається першим у світі анаболічним стероїдом. Його головна особливість – при вживанні цієї речовини організм отримує чистий тестостерон, адже у складі формули препарату немає ефіру.


Особливості:


 • Відносно швидко виводиться з організму.
 • Анаболічний ефект відчувається майже на наступний день після застосування.

Побічні ефекти


 • Може викликати акне.
 • Сприяє скупченню рідини.
 • Має сильно виражений андрогенний ефект.

Анаполон 50. Цей синтетичний анаболічний стероїд з'явився в другій половині XX століття. Спочатку його розробляли як ліки від остеопорозу, а також для збільшення м'язового росту у хворих.


Ефекти препарату


 • Сприяє вираженому м'язовому росту. Цей препарат сильно виділяється, коли мова заходить про анаболіки для росту м'язів. Дуже популярний в бодібілдингу.
 • Значно збільшує силу.
 • Знижує біль у суглобах. Але зауважимо, що не всі спортсмени відзначають таку якість препарату.
 • Забезпечує більш виражений і швидкий ефект від тренувань.

Халотестін. Цей анаболічний стероїд володіє високою андрогенною активністю, але при цьому присутня подвійна анаболічна ефективність. Саме це сприяє блокуванню прояву затримки води, накопичення жиру і виникненню гінекомастії.


Головні якості:


 • Збільшення сили.
 • Поява плотності і промальовування рельєфу тіла при незначному наборі маси тіла.
 • Впливає на психіку людини, роблячи її більш енергійною, з великим бажанням працювати і досягати результатів.

Тренболон. Раніше використовувався у ветеринарії, а зараз впевнено займає місце наймогутнішого анаболічного стероїду. В початковому вигляді не використовується. Найпопулярніший варіант — тренболон ацетат, який володіє самим меншим періодом дії.

Міболерон. Вважається найсильнішим андрогеном, що відомий людству. Найчастіше застосовується атлетами за 40 хвилин до початку змагань. Це сприяє досягненню агресії і необхідного адреналіну.

Приймати в бодібілдингу такий препарат проблематично, а все це пов'язано з підвищеною токсичністю міболерона.


Кращі стероїди для збільшення витривалості.


Дростанол-100. Його воліють і професіонали, і новачки-аматори. Варто зазначити, що застосування препарату не викликає ефекту підвищення рівня естрогенів, що робить його ще більш привабливим.

Вважається, що саме дростанол-100 бодібілдери називають засобом «останнього поштовху», який сприяє значному збільшенню загальної витривалості спортсмена.

Актовегін. Препарат відновлює організм після навантажень і прискорює процеси, спрямовані на розвиток витривалості. Йому вдається створювати для атлета внутрішні умови, при яких зберігається високий рівень працездатності при максимальних навантаженнях.

Ефедрин. Багато хто стверджує, що препарат лише на кілька пунктів збільшує працездатність. Але це не заважає йому вважатися допінгом.

Ефедрин не володіє значними побічними ефектами, але може стати причиною виникнення дратівливості, безсоння і сильного збудження.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації