СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтероїди для рельєфу


Стероїди для рельєфу застосовують найчастіше атлети, які вже змогли набрати достатній обсяг загальної маси тіла. І хочуть зробити її більш якісною, рельєфною і жорсткою.

Стероїди на рельєф бувають в оральному і ін'єкційному вигляді. Їх застосовувати на курсах можна, як разом так і роздільно все залежить від ваших поставлених завдань та фінансових можливостей.


Оральні стероїди для рельєфу


Оральні стероїди для рельєфу дуже популярні серед молодих і початківців спортсменів. Вони часто використовують саме цю групу препаратів. Тому що вони є найлегшими і нешкідливими.

станозолол

Станозолол - дуже м'який і легкий, практично нешкідливий оральний стероїд. Його зазвичай застосовують, щоб поліпшити якість і щільність м'язової маси, збільшення фізичних показників у вигляді сили, витривалості та швидкості.

Стероїди на рельєф у вигляді станозолола не у великому обсязі сприяють зростанню сухої мускулатури. Вона буде збільшуватися абсолютно в сухому вигляді, без видимої затримки води.

Станозолол в оральній формі зазвичай приймають до 5 таблеток у день це 50 мг. діючої речовини. Найкраще його пити за 5 годин до вашого тренування в спортзалі. Максимальна активність цього анаболіка до 12 годин після його прийому.

Стероїди на рельєф не схильні ароматизироватись потрапляючи до вас в організм, вони не будуть викликати у вас гінекомастію і піднімати артеріальний тиск. Всі ці якості так само має оральний станозолол. Туринабол (Turinabol) - це один з найсильніших оральних препаратів який входить в категорію стероїди для рельєфу. Він чудово допомагає у збільшенні росту м'язів. В якісному і сухому їх вигляді.

туринабол

Оральний туринабол на курсі ніколи не викличе у вас тяжких побічних дій. Навпаки, він буде сприяти виводу всієї зайвої рідини з мускулатури і невеликого спалювання і зменшення жирових відкладень.

Хто прагне придбати сильні і якісні стероїди на рельєф у такому разі туринабол підійде краще за всі інші оральні препарати. У ньому дуже високий анаболічний індекс діючої речовини.

Це в свою чергу максимально швидко і сильно допомагає м'язовій клітці зростати і стає сильнішим і витривалішим на ваших тренуваннях. Силові результати у всіх ваших базових вправах дуже сильно збільшаться на курсі турінабол.

Оксандролон - це самий легкий і абсолютно нешкідливий оральний стероїд. Його головна особливість в тому, що він на курсі підсилює анаболічну дію всіх стероїдів. І при цьому не пригнічує у вас в організмі своє власне вироблення природного тестостерону.

Стероїди для рельєфу всі без винятку ідеально підходять для спільного прийому з оксандролоном. Він буде допомагати вам, робити щільність, жорсткість і твердість ваших м'язових волокон на хороший високий рівень.

Оксандролон можна так само застосовувати і соло після сильного курсу стероїдів. Цим ви повністю зможете застрахувати себе від катаболізму м'язової маси. Збережете всі набрані кілограми м'язів і промалюєте свій рельєф.


Ін'єкційні стероїди на рельєф


Ін'єкційні стероїди для рельєфу є досить ефективними і результативними їх треба завжди застосовувати у ваших циклах для отримання швидкого і впевненого результату. Поєднувати дані анаболіки найкраще з оральними у зв'язці. Вінстрол - ін'єкційний анаболік діюча речовина, в якій розчинено на воді. Що допомагає йому дуже швидко потрапляти до вас в кров і почати працювати. Цей препарат допомагає спалюванню підшкірного жиру і виганяє все зайве скупчення рідини з ваших волокон.

вінстрол

Стероїди на рельєф найлегші в ін'єкційному вигляді це на основі вінстрола. Цей препарат потрібно ставити не рідше ніж через день по 50 мг. тобто одну ампулу. Таке дозування є мінімальним для цього стероїду.

Вінстрол буде сприяти росту і зміцненню вашої мускулатури в сухому і якісному вигляді. При одночасній витраті жирових відкладень у вигляді енергії калорій на ваших тренуваннях.

Ін'єкційні стероїди на рельєф і в тому числі вінстрол допоможуть вам значно скоротити час відновлення після важких тренувань. Силові результати всі піднімуться і зростуть на високий рівень.

Прімоболан - дуже легкий і досить успішний стероїд. Він нарощує жорстку і суху м'язову масу. Надає легкий і абсолютно не шкідливий вплив на гормональну систему.

Стероїди для рельєфу, які застосовуються на курсі в оральній формі всі без винятку відмінно підходять і поєднуються з прімоболаном. Спільний їх прийом допомагає викликати у вас сильний синергетичний ефект дії стероїдів.

При якому анаболічний індекс і активність діючої речовини піднімається і збільшується в рази.

Ін'єкційний прімоболан буде при правильному його поєднанні так само сприяти хорошому і якісному рельєфу вашої мускулатури. Щільність і венозність буде проявлятися на курсі з великою силою і швидкістю.

прімоболан

Прімоболан без всяких сумнівів відмінно вписується в групу стероїдів на рельєф. Він застосовується вже більше двадцяти років багатьма атлетами у світі. Хороші показники і результати в плані якості і рельєфу завжди присутні під час прийому цього анаболічного стероїду.

Тренболон ацетат - Дуже потужний і ефективний стероїд. Його можна віднести до найбільш сильних препаратів з категорії стероїди на рельєф. Зазвичай прийом цього анаболіка проводять вже досвідчені культуристи, які зіштовхувались з більш слабкими стероїдами.

У тренболон ацетаті найсильніший жиро спалювальний ефект він здатний переробити до 6 кг. Чистого підшкірного жиру за один курс. І дати можливість збільшити обсяг сухої і жорсткої маси на такий же обсяг 6 кг.

Відповідно ваш вага при цьому повністю збережеться ідентичному, до вашого курсу. Тренболон сильно піднімає фізичну силу атлета. Та здатність до швидкого відновлення.

Стероїди на рельєф на основі всіх видів тренболона можна назвати самими сильними. Але їх прийом повинен бути не частіше ніж два курси в році. Більш часте проходження циклів на даному препараті не доцільно для вашого здоров'я.

Завжди намагайтеся застосовувати правильне дозування і поєднання всіх груп препаратів. Для досягнення максимально можливого чистого і нешкідливого результату. У цьому вам допоможуть стероїди для рельєфу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації