СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВплив стероїдів на результати тренувань


Прийом стероїдів чинить безпосередню дію на організм, дозволяючи значно швидко відновлювати сили після тренувань і швидше домагатися позитивного результату.

Приймаючи стероїди, необхідно враховувати їх основний вплив на організм людини, оскільки ці речовини мають багато плюсів і мінусів. На практиці застосування стероїдів дещо відрізняється від лабораторного, оскільки кожен організм індивідуальний і препарати впливають по-різному. Чинним законодавством нашої країни забороняється проводити випробування для того, щоб на практиці виявити, яка доза небезпечна для людини.

Анаболічні гормони чинять безпосередню дію на рецептори молекул тканин м'язів, на ферментативну систему, яка бере безпосередню участь в процесах білкового обміну. Одним словом, вони сприяють росту м'язової маси.

вплив стероїдів на тренування результати

За словами спортсменів, стероїди значно допомагають тренуватися і набагато швидше відновлюватися після тренувань. Проте, відмовляючись від препарату, досягти минулого результату практично неможливо. Існує думка, що анаболічні стероїди розрізняються антикатаболічним ефектом, що діє на організм. Але подібне твердження нічим не підтверджене.

По закінченню прийому препарату м'язова маса різко знижується. Як вважають вчені дослідники, ефект полягає в створенні психосоматичного стану, що дозволяє найактивніше займатися і досягати високих результатів.
Розглянемо практичні спостереження, отримані при проведенні дослідів по кожному окремому показнику :

Ріст силових показників здійснюється за рахунок синтезу білку. Це досягається виключно при правильно збалансованому білковому харчуванні і важких тренувань.

Ріст об'ємів м'язів відбувається за рахунок росту міо - фібрил і значного збільшення об'єму саркоплазми. Знову ж таки це відбувається завдяки харчуванню і тренуванням. Ріст мускулатури може залежати від збільшення об'єму крові.

Використання стероїдів знижує больові пороги, викликані різними захворюваннями.

Зниження жиру в організмі відбувається при активній роботі м'язів.

Збільшення респіраторного тепла і витривалості, оскільки збільшується число мітохондрій від прийому стероїдів. Проте реальніше це походить від збільшення рівня кортизолу при тренуваннях.

Зниження тимчасового інтервалу відновлення від травм або після тренувань відбувається за рахунок синтезу протеїну. При прийомі стероїдів спостерігається найбільш ефективне загоєння м'язів, зв'язок, кісток, а також знижується міра надривів або розтягування м'язів.

Прояв здатності інтенсивніший виконувати тренінг, оскільки креатин фосфат знижує стомлюваність м'язів.

Усі вище перелічені ефекти застосовуються в медицині. Проте, застосування стероїдів підходить далеко не усім. Тому перед застосуванням варто уважно і ретельно оцінити всі за і проти.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації