СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕфедрин в бодібілдингу


Ефедрин відноситься до препаратів, що збуджують центральну нервову систему (ЦНС), в бодібілдингу він використовується для тих же цілей, що і кофеїн, екстракт гуарани. Призводить до частішання серцебиття, підйому артеріального тиску, підвищення рівня термогенеза - чим і пояснюється його жиросжигающие ефект. Має купу протипоказань: гіпертоніки, люди, які страждають безсонням, деякими захворюваннями травної системи, серця і нирок тощо - всі вони повинні повністю відмовитися від вживання препарату, або робити це з крайньою обережністю.

ефедрин в бодібілдінгу

В бодібілдингу та фітнесі ефедрин не використовується як самостійний продукт, оскільки сам по собі здатний привести лише до незначного схудненню, а приймається в комплекті з кофеїном. Як показує практика, найкраще співвідношення препаратів - один до десяти (на одну дозу ефедрину припадає десять доз кофеїну). Така суміш призводить додатково до прискорення метаболізму і, як наслідок, підвищеного спалюванню жирових відкладень.

Вважається, що безпечна доза ефедрину - не більше 20 міліграм.

Примітно, що дію ефедрину проявляється тільки при заняттях спортом і відповідної дієти. Як і багато жиросжигающие препарати, ефедрин є лише прискорювачем спалювання жиру, але ніяк не його першопричиною. У середньому, люди вживають кофеїн та ефедрин втрачають за місяць на 2 кг більше, ніж ті, хто їх не вживає. Деякі спортсмени і спортсменки, в гонитві за більш високими результатами, значно збільшують дозу. Були випадки, коли всього за кілька днів спортсмен, приймаючи препарат у підвищених дозах, скидав до 2-4 кілограмів - строго кажучи, місячну норму. Проявилися всі негативні симптоми ефедрину - слабкість, втомлюваність, дратливість, безсоння.

Доводиться припинити тренування на цілий тиждень, плюс повністю відмовитися від прийому препарату. Як результат - спортсмен за тиждень відпочинку набирає до 4-6 кг, що з лишком перекриває ефект від прийому препарату.

Так само ефедрин надає різний за силою вплив на різних людей. Меншість відчуває довгостроковий приплив сил, причому навіть після важкої тренування, при цьому організм може перебувати у збудженому стані більше доби. На протилежному кінці - люди, після прийому препарату, відчувають сильне виснаження нервової системи, апатію й утому. Більшість зазначає тимчасовий прилив сил, що триває, як правило, до 12 годин, і трохи більшу втому, ніж зазвичай, після припинення дії препарату.

Для підвищення ефективності до ефедрину і кофеїну можна додавати аспірин - існують навіть промислово випускаються схуднення, що містять всі три компоненти. Вплив аспірину направлено на ще більше підвищення термиогенеза. Немає нічого дивного, що після вживання такої суміші підвищується температура тіла і збільшується потовиділення.

Найкращого ефекту вдається досягти при використанні суміші перед тренуванням. Прийом суміші в не тренувальні дні недоцільний, хоча можна зустріти рекомендації її вживання три рази в день протягом 3-4 тижнів. В такому випадку ймовірність виникнення побічних ефектів практично дорівнює 100%. Так само не забувайте, що кофеїн викликає звикання. У будь-якому випадку подібна схема вживання доступна тільки людям зі здоровим серцем.

Існують і природні аналоги компонентів суміші. Гуарана замінює кофеїн, ефедра - эфидрин, а кора верби - аспірин. Суміші на основі цих компонентів вважаються відносно безпечними.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації