СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОсновні правила прийому стероїдів


Перед тим, як почати застосовувати стероїди, необхідно ознайомитися з основними правилами прийому цих засобів, що чинять сприятливу дію на організм.

Перед прийомом препарату варто дізнатися про їх дію безпосередньо на ваш організм і наявні побічні ефекти. Відповідно варто враховувати і те, що інформацію варто отримувати виключно з перевірених джерел.

Перед прийомом анаболічного стероїда треба бути впевненим, що організм повністю вичерпав власні сили і тренінг не дасть успіху. Для перевірки власних сил організму можна застосувати досить просту формулу: величина росту в сантиметрах мінус 100 плюс 10% власного росту. Таким чином, спортсмен, що має ріст 180 сантиметрів і 98 кілограм ще має власні можливості організму. Проте формула не досить практична, оскільки не відбиває міру розвитку жирової тканини.

правило прийому стероїдів

Варто починати з особливою обережністю і стартової дози, застосовуючи один з вибраних препаратів. Самостійно експериментувати не варто, оскільки у вас немає досвіду і достатніх знань для визначення точної дози безпосередньо для вашого організму. Спочатку приймати великі дози дуже не практично і істотно понизить ефективність в майбутньому. Для правильного розрахунку зверніться до досвідченого фахівця.

Прийом стероїдів вимагає проходження повного медичного огляду, дослідження аналізу крові, гормонального фону і так далі. Це дозволить передчасно уникнути проблем із здоров'ям.

Спочатку проведіть необхідний аналіз застосування цього препарату, складіть чіткий графік прийому, уточніть, для чого вам такий важливий прийом подібних препаратів. І обов'язково пам'ятайте, що прийом стероїдів не принесе вам нічого хорошого із здоров'ям.
Купляйте якісні препарати в аптеках і у перевірених людей, оскільки вартість висока, а результату можете і не отримати (багато підробок).

Враховуйте кожен міліграм препарату і уважно відстежуйте побічні ефекти. Паралельно з прийомом враховуйте отримуваний ефект.

Прийом стероїдів вимагає ведення здорового способу життя без вживання алкоголю, наркотиків, паління, калорійного харчування. Усі продукти мають бути свіжими і якісними. Обов'язково вимагається вживати полівітаміни. Будьте дуже уважними і уникайте підвищеного травматизму при проведенні тренувань.

Стежте за здоров'ям і регулярно проходьте медичний огляд, здайте кров на гормони. Найбільша актуальність в цьому виникає у момент припинення прийому стероїдів. Потрібно регулярне спостереження за станом здоров'я.

Закінчивши прийом стероїдів, оцініть його дійсну ефективність і подивіться, наскільки якісні і практичні вони у вашому випадку. За бажання продовжити курс прийому, скоректуйте дозу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації