СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДозування стероїдів


Дозування стероїдів - украй складне питання. Щоб поповнити багаж знань в питанні бодібілдингу новачків і любителів, я пропоную своєрідну підбірку зразкових дозувань стероїдів залежно від рівня підготовки. Тому почнемо обговорювати це дуже значуще питання - питання залежності дозувань стероїдів, що приймаються, від стажу і цілей переслідуваних атлетом.

Ні для кого не секрет, що сьогодні у бодібілдингу править балом "правило", чим більше прийму, тим краще буде. Даний підхід дуже актуальний для професійного бодібілдингу, де застосування стероїдів абсолютно інше, (до певної міри), проте чи підходить він для любителів?! Моя відповідь - ні, не підходить. Дозування допінга для любителів - справа складніша. Тут перемагають у більшості випадків не атлети, що з'їли більше стероїдів, а обдаровані від природи спортсмени; і дуже вольові і грамотні люди.

Є така стара приказка - "хто зрозумів життя, той не поспішає", вона краща, ніж усі мої слова опише мою позицію в цьому питанні. Виникає питання, як це не квапитися, так щоб добитися успіху?! Ось в цьому, ми і постараємося розібратися.

Результатом довгих контактів з профі, постійних тренувань і читання спеціалізованої літератури по застосуванню дозувань стероїдів в спорті, став той багаж знань, яким сьогодні я хочу з вами поділитися. Відразу скажу, що організм кожного атлета по-своєму унікальний, те, що добре одному, не обов'язково добре усім. Звичайно ж, у мене немає можливості написати тисячу статей на цю тему, так би мовити для усіх і кожного. Тому постараюся поділитися найбільш загальною інформацією, яка згодитися якщо не усім, то хоч би більшій частині читачів.


Застосування стероїдів і їх дози в таблиці


Новачки і любителі :


Ораболін (оральний нандролон) - по 10-20 міліграм в день

Оксандролон (Анавар) - по 10-15 міліграм в день

Вінстрол в ін'єкціях - по 50 міліграм разів в 3-і доби

Нандролон фінілпропіонат - по 50 міліграм разів в 3-і доби

Нандролон деканоат - по 50-10 міліграм на тиждень

Андріол (оральний тестостерон ундеканоат) - по 40 міліграм в день


Другий ступінь (також фітнес) :


Ораболін - по 30-50 міліграм в день

Оксандролон (Анавар) - від 25 до 30 міліграм в день

Пігулки Примоболана - від 25 до 30 міліграм в день

Вінстрол в пігулках - від 20 до 30 міліграм в день

Метандієнон - від 20 до 30 міліграм в день

Андріол - по 40мг в день

Вінстрол ін'єкційний - по 50 міліграм в день, раз в два дні

Нандролон фінілпропіонат - від 100 до 150 міліграм на 2-3-і доби

Нандролон деканоат - від 200 до 400 міліграм на тиждень

Тестостерон Пропіонат - від 50 до 100 міліграм раз в два дні

Тестостерон Ципіонат - від 200 до 500 міліграм в повний тиждень

Тестостерон Енантат - від 250 до 500 міліграм в повний тиждень

Сустанон - від 250 до 500 міліграма в повний тиждень

Оксиметолон - по 50 міліграм в день

Інсулін - від 4 до 20 ОД в день

ГР (гормон росту) - по 4 ОД в день

Цитадрен - по 250мг в день


Ветерани бодібілдингу і напів професіонали :


Оксандролон (Анавар) - від 30 до 50 міліграма в день

Вінстрол в пігулках - від 50 до 100 міліграм в день

Прімоболан - від 100 до 150 міліграм в день

Метандростенолон - від 40 до 75 міліграм в день

Вінстрол в ін'єкціях - від 200 до 300 міліграм в день

Тестостерон в ін'єкціях - приблизно 2 г в тиждень

Сустанон - приблизно 2 г в тиждень

Оксиметолон - від 300 до 400 мг в день

Пігулки Параболана - від 150 до 200 мг в день

Інсулін - від 40 до 80 ОД в день

ГР (гормон росту) - від 12 до 24 ОД в день

Цитадрен - 2 г в добу


Застосування стероїдів і пояснення до таблиці


В першу чергу варто поговорити про новачків. Усім серцем вірю в те, що людині новачку, яка тільки починає своє знайомство зі світом стероїдів, не те, що не бажано, просто не можна починати прийом з курсу стероїдів рівня професіонала. Причин для цієї думки багато. Головне те, що ваш організм вперше буде схильний до дії гормональної терапії. Основними завданнями, для яких здійснюється застосування стероїдів на цьому етапі, є: усвідомити, які препарати і яким чином на вас впливають, виявити найбільш дієві з них. Робиться це для того, щоб надалі не прибігати до допомоги даремного для вас препарату.

Найкращим варіантом стане стероїдний курс тривалістю від 4 до 6 тижнів, з відпочинком після нього. Під час курсу використовується лише один препарат з високою анаболічною активністю і низькою андрогенною, це дозволить не лише уникнути ризиків прояву побічних, але захистить вас від так званих відкатів. Крім того цей етап змусить вас замислитися, чи потрібні вам взагалі стероїдні дозування і наскільки виправданий їх прийом? Припускаємо, що це важливе питання для новачка.


Другий ступінь: застосування анаболічних стероїдів і фітнес


Під час цього етапу по більшій мірі здійснюється прийом стероїдів, як з високим анаболічним ефектом, так і з високим андрогенним ефектом. Використовуються вони шляхом комбінування, тобто курси по 2-3 препарати. На цьому етапі поступово збільшується число вживаних препаратів, в курс включаються так звані стимулятори росту - ГР і Інсулін. У випадку із стимуляторами на курсі стероїдів, це швидше етап знайомства, чим їх постійного вживання. Спортсменові необхідно визначитися, який з цих препаратів найбільш підходить саме йому.

Відмічу, що під словом фітнес в назві етапу мається на увазі, не модні сьогодні серед буржуїв заняття в мармуровому залі, а заняття для саморозвитку, заняття для самого себе, спрямовані не на накачування і прийом стероїдів, а на підтримку форми. Тільки у такому вигляді фітнес підстібає застосування анаболічних стероїдів і навпаки.

Застосування анаболічних стероїдів і дозування для напівпрофесіоналів і любителів
Для відчутного прогресу під час стероїдного курсу атлетам цього рівня необхідно, як мінімум велику частину року приймати гормони. Лише одиниці в цей період полізли із застосування стероїдів, замінивши їх прийом, на прийом нових комбінацій гормонів, основна ж маса просто доповнює свої курси ще більшою кількістю стероїдів. І той і інший підходи багато в чому виправдані, а вибір грунтується на реакції організму атлета на попередні курси стероїдів.

Атлети-ветерани віддають перевагу декільком методикам застосування анаболічних стероїдів для подальшого розвитку. Перше - вживати у більшості своїй високо андрогенні препарати, а цикли їх застосування чергувати з високо анаболічними, для закріплення. Друге - вживати лише високо анаболічні препарати, обходячи стороною андрогени. Важко сказати, який із способів виграшний, і які використовувані дозування стероїдів будуть кращі, по моїх замітках успіхів вдавалося добитися атлетам, що дотримуються обох методик. Одно лише можу сказати з повною упевненістю, другий спосіб являється набагато безпечнішим для вашого здоров'я.


Використання стероїдів і дози для профі

Пояснювати, чому цей етап, коли здійснюється застосування стероїдів, називається саме так, я думаю, потреби немає. Скажу лише те, що говорив на старті своєї розповіді, дозування для профі - це дозуванню для атлетів з величезним досвідом у бодібілдингу. І якщо етап називається тільки профі - означає і приймати собі препарати в тих кількостях, що там вказані можуть собі дозволити, лише профі. Не варто собі лестити - за обман перед самим собою доведеться заплатити здоров'ям.

Інформації про українських атлетів, що добилися результатів, здійснюючи використання стероїдів за вище описаною схемою, просто немає. Тому майже усе це не що інше, як витяги із зарубіжної профільної літератури. Не варто крутити носом, мовляв, ми з буржуями з однієї миски не їмо. Подумайте, скільки вдалося добитися хлопцям за межами СНД, так що я думаю інформації у них не те, що більше, вона у них просто краща і надійніша. Можливо, вас трохи лякають вказані мною цифри, але повірте, ніякій самодіяльності у використанні анаболічних стероїдів я собі не дозволяв, тільки достовірна інформація. Та і до того ж, на заході вже давно атлета не залякаєш дозою більше 1 грама. Що ще можна додати - по суті, це той же курс, під час якого здійснюється прийом стероїдів на рівні напів профі, за декількома виключеннями, в курс введені вищі дозування і постійний прийом нових комбінацій гормонів.

На цьому пропоную закінчити про використання стероїдів і їх дози. Мабуть, це усі поради від мене для початкуючого атлета, що вивчає прийом стероїдів. Стверджувати, що кожному зеленому бодібілдеру доведеться зіткнутися з усім описаним мною в статті я не беруся, адже здебільшого це компіляція усього, що може статися, а не того що повинне статися. У укладенні скажу, що бодібілдинг спорт обраних і обдарованих від природи, якщо ж ви на самому старті не почуваєте себе в їх числі, означає вам необхідно подумати про те, а чи коштують зусилля і витрати мети якої вам чи навряд вдасться досягти. Але знову ж таки, цілі у нас в усіх різні і брати відповідальність за ваші рішення і дозування анаболіків, мені совість не дозволяє.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації