СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗастосування стероїдів в легких видах атлетики


Легка атлетика, як і будь-який вид спорту вимагає від спортсмена величезної витримки, посилених тренувань, прекрасно натренованих м'язових груп і високий рівень витривалості тіла. Тому навіть цей спорту включає застосування деякої кількості стероїдів.

У легкій атлетиці застосовують дуже маленьку кількість стероїдних препаратів. Це пов'язано з тим, що в цьому виді спорту не потрібний великий об'єм м'язової маси, але тіло піддається великим навантаженням і важким вправам, після яких організму обов'язково треба швидко відновлюватися.

легка атлетика

Додатковим ускладненням для відмов від стероїдів служить те, що спортсмени легкої атлетики перед змаганнями зобов'язані проходити перевірки на допінг.

Але є препарати, які спортсмени приймають, але з особливою обережністю. До них можна віднести: оксандролон, інсулін, орал туринабол, тестостерон (тестостерон пропіонат), метандієнон, станазол.

Легкоатлети також повинні після курсів прийому стероїдів робити перерву.
Дуже часто в легкій атлетиці використовують Дека і Метан. Їх приймають по 200 мг/за 7 днів і по 20 мг/в день. Подібний курс підходить для початкуючих спортсменів.

Для вже тренованих спортсменів можна застосовувати Сустанон по 250 мг/за 7 днів і Станозолол (Вінстрол) по 100 мг/за 7 днів. Подібний курс повинен тривати 4-8 тижнів.

Для спортсменів, які повинні набрати невелику кількість м'язової маси підійде Станазолол, Тестостерон пропіонат, Туринабол або ж Вінстрол. Усі ці препарати дуже доступні за ціною, і їх можна легко купити через інтернет.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації