СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОвочі і зелень


Овочі і зелень - неодмінний атрибут будь-якої трапези послідовника і пропагандиста здорового способу життя, де головне значення має все-таки правильне збалансоване харчування, що неможливо без наповнених хлорофілом дарів природи. Саме зелені, наповнені життєвою енергією рослини (огірки, капуста - білокачанна, баклажани, брокколі, цибуля, часник молодий, кріп, петрушка, салат, щавель), які дарують бадьоре самопочуття, позитивний настрій на плідну роботу, активний відпочинок, цікаву творчість, приємне спілкування, прекрасно прикрашають і всякий святковий стіл, щедрий на апетитні холодні закуски (салати, бутерброди), гарячі блюда (борщ, окрошка, супи), ситні рагу і т. д., що сприяють швидкому засвоєнню білкової їжі - м'ясо, птиця, риба, яйця, бобові (горох, квасоля, чецевиця).

Проте гурманам, радуючих членів своєї сім'ї і друзів своїми кулінарними шедеврами, варто пам'ятати, що теплова обробка (варіння, жаріння, парка) будь-яких зелених овочів позбавляє їх як мінімум 50% корисних властивостей. А ось консервація, заморожування, квашення, навпаки, зберігають усі корисні мікроелементи (вітаміни, - U, З, мінерали залізо, магній, калій, кальцій, йод, фосфор, амінокислоти ) в первозданній якості і кількості аж до нового врожаю. Щоб повною мірою відчути благотворний ефект обожнюваної зеленої рослинності, згідно з рекомендаціями дієтологів-натуропатів, слід ще і правильно нарізувати безпосередньо перед подачею блюда на стіл і піднести.

Овочі і зелень, маючи бактерицидні, протизапальні, антиалергенні цілющі властивості, що насичують зростаючий організм ще і незамінними вуглеводами і полісахаридами, є головними дієтичними продуктами за рахунок низької калорійності - наприклад, на 100 грам огірків, як і листя салату, доводиться всього 14 ккал, а у помідорів, як і кабачків - 23 ккал. Таким чином, саме ситні і корисні життєрадісні і очищаючі, омолоджуючі зелені рослини, особливо спожиті в сирому свіжому вигляді, нормалізують травлення, кровообіг і приводять у відмінний стан фігуру.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації