СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДекілька правил для доброго результату від стероїдного циклу


 

Вживаючи стероїдні препарати необхідно дотримувати деякі правила, які збільшать ефект від тренувань і медикаментів. Усі ці правила розроблені фахівцями, щоб атлет в короткі терміни отримав кращий результат.

Підвищення зусиль до усіх тренувань. Починаючи стероїдний цикл необхідно збільшити інтенсивність тренувань. Потрібно буде здійснювати по 3-5 підходів усіх вправ, які розробляють м'язи грудні і спинні. На розвиток дрібніших м'язів потрібно буде також робити по 3-4 підходи. Перша пара тренувальних підходів відноситься розминці, в якості розігрівання м'язових груп. Інші підходи виконуються із зусиллями.

Треба вибирати правильні вправи, краще всього застосовувати ускладнені варіанти, щоб краще розробляти м'язи.

Потрібний хороший відпочинок. Вимагається приділяти сну достатній час, щоб організм зміг відпочити. Сон повинен складати мінімум 8 годин.
Не можна перенапружуватися. Навіть приймаючи різні препарати не можна робити занадто велику кількість тренувальних підходів. Проводити повноцінне тренування тіла треба тільки один раз в тиждень.

Треба продумувати свої дії під час циклу. Як тільки почався цикл прийому стероїда, результат видно майже відразу, треба пам'ятати, що це не на завжди. Від сильних препаратів дія проходить швидше. Наприклад, Анадрол або Параболін втрачають свою дію через один місяць. Danabol або Дека Дураболін зберігають свій ефект на 10-12 тижнів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації