СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОральні анаболіки і стероїди в ампулах


Навіть новачок, вперше в житті зіткнувшись з фармакологією, повинен знати, що ААС бувають двох форм – перші пігулки, вони ж оральні, другі – уколи, вони ж ін'єкційні. А ось про що багато хто не здогадуються, так це те, що і в перших, і в других є свої переваги і певні недоліки. Які? Читайте уважно і дізнаєтеся.


Оральні анаболіки: все "за" і "проти"


Почнемо, мабуть, з таблеткових засобів. Чому саме з них? Особливих причин немає, хоча, можливо, є: забігаючи вперед, скажімо, що стероїди в таблетках користуються високою популярністю серед початківців атлетів; часто новачки, плануючи свій перший курс, вибирають саме їх. Так, що можна вважати такий порядок розповіді обґрунтованим. Отже, до суті: анаболіки у таблетках, які можна купити, представлені не в такому широкому асортименті, як засоби для ін'єкційного застосування. По-справжньому ефективні таблеткові ААС, якщо брати діючі речовини, а не торгові назви, можна буквально перерахувати по пальцях (оксандролон, турінабол, станозолол, метандієнон, oxymetholone і кілька інших). Хоча навіть у випадку з перерахунком кількості торгових марок препарати в таблетках, швидше за все, програють своїм ін'єкційним "суперникам".

оральні анаболіки

До того ж, багато оральних анаболіків мають прямі аналоги в ін'єкціях, зокрема вже згадані метандієнон (препарат Methandienone Injection та ін) і станозолол (препарат Вінстрол і ін), які не тільки не поступаються їм, але і в чомусь навіть перевершують. Ін'єкції станозолола, наприклад, на відміну від таблеток, позбавлені від токсичності для печінки.

Коротко опишемо, як діють анаболіки і стероїди, що випускаються в таблетках, в цілому. Відомий факт: гормон тестостерон і майже всі його аналоги/похідні самі по собі не можуть нормально засвоюватися оральним шляхом, вони будуть зруйновані в шлунку і кишечнику до того, як потраплять в кров. Це доведено. як спортсменами, так і протягом наукових досліджень. Причому в якості піддослідних в цих дослідженнях приймали участь в основному жінки. Чому вони? Все просто: в жіночому організмі набагато легше виявити підвищення рівня чоловічого статевого гормону.

Як же тоді працюють стероїди в таблетках при попаданні в людський організм, якщо вони повинні руйнуватися? Знову-таки все просто: всі таблеткові ААС "зібрані" на молекулярному рівні таким чином, щоб не розпадатися в шлунково-кишковому тракті, а ефективно всмоктуватися в кров. При цьому кров рухається по циклу очищення через печінку, яка в організмі є головним фільтром, де значна частка стероїду і активується. До речі, це основна причина погіршення роботи печінки в зв'язку з прийомом ААС в таблетках.

Ми вже виділили два більш або менш значущих недоліки оральних засобів (не самий великий, хоч і немаленький асортимент і наявність у деяких зразків токсичності для печінки). А що щодо достоїнств? Вони є і їх чимало. Зокрема навряд чи хтось буде сперечатися, що оральні андрогени і анаболіки дуже зручні в застосуванні. Істотний плюс, особливо для тих спортсменів, які з тих чи інших причин не переносять уколи. Є і ще одна помітна перевага, якою можуть похвалитися оральні стероїди і анаболіки конкретно, якщо їх придбати, практично всі вони діють дуже швидко і також швидко виводяться з організму, не залишаючи слідів (для когось це може бути недоліком). Час життя більшості ААС, що випускаються в таблетках – в середньому близько доби. Це, між іншим, пояснює, чому практично всі препарати цієї групи слід приймати часто (зазвичай щодня) – робиться це для підтримки необхідного рівня активної речовини в крові.

Також до плюсів можна віднести той факт, що оральні анаболіки, таблетки, складніше виявити під час тесту на допінг. Тобто вони рекомендовані для тих атлетів, у яких на носі серйозні змагання і перевірки, адже вже у найкоротші строки після закінчення курсу виявити, що вони використовувалися, буде практично неможливо.

Що ж, всі основні аспекти, що собою представляють оральні стероїди, ми розібрали, а значить, можна зробити деякі висновки і підвести підсумок:

Перше – практично всі засоби цієї групи, вироблені і продавані в таблетках, в тій чи іншій мірі токсичні для печінки, на відміну від їх аналогів в ін'єкціях;

Друге – оральні стероїди діють швидко і швидко виводяться, викликаючи різке підвищення, а потім зниження рівня гормонів в організмі (для когось це може бути істотним плюсом, для когось-серйозним мінусом);

Третє – таблеткові ААС в більшості випадків потрібно приймати часто, що не завжди зручно, але зате вони прості в застосуванні і дуже практичні;

Четверте – те, що таблетки анаболіків приймалися, звичайно складніше виявити під час тестів на допінг, знову-таки тому, що вони швидко виводяться з організму;

П'яте – цей вид ААС є кращим для новачків, спортсменів, котрі бояться уколів, з тих чи інших причин, та атлетів перед допінг-тестом.

В якості своєрідного висновку під першою частиною матеріалу скажемо, що купити стероїди в таблетках, можна швидко і легко в інтернет магазині стероїдів. Ціни на фармакологію, ефективну в спорті, доступні, а доставка по Україні проста і зручна. Ви можете придбати популярні таблеткові стероїди : станозолол, препарати метандієнона, оксандролона, оксіметолона, звичайно ж, туринабол, і багато інші актуальні, а головне дієві ААС.


Стероїди в ампулах для спортсмена


На цьому закінчимо з оральними засобами. І перейдемо до розгляду того, що собою являють сучасні ін'єкційні стероїди, застосовувані в першу чергу в спорті (в бодібілдингу та інших актуальних у наші дні дисциплінах). Медичну сторону питання не розглядаємо, або майже не розглядаємо, оскільки вона для нас з Вами не так важлива.

стероїди в ампулах

По своїй суті стероїдні ін'єкції, які можна придбати і використовувати в спортивних цілях, є в якійсь мірі антиподами оральних препаратів. До того ж, ринок ААС в ін'єкціях набагато ширший, ніж ринок оральних в таблетках. Якщо уважно подивитися, то тут буквально кожен атлет зможе знайти для себе засіб по смаку і потреб, у т. ч. для набору м'язової маси або сушіння.

Отже, якщо Ви прямо зараз візьмете в руку дві ін'єкції стероїдів (ампули), то, швидше за все, принципової різниці між ними не побачите. Що ж вони собою являють і чим відрізняються один від одного? Ви повинні бути в курсі того, якими бувають ефірні сполуки тестостерону та їх аналогів, а значить, знаєте, що для того, щоб молекула гормону в крові швидко не руйнувалася, їх "чіпляють" на різні ефіри. У результаті виходить своєрідна структура, яка практично не розчиняється у воді (гідрофобна), але добре розчиняється в жирі. Природно, жиром вітамінний не розбавляють, в якості розчину зазвичай виступають олії, які безпечні, тобто повністю нешкідливі для людини.

Після цього ін'єкційні стероїдні препарати піддаються спеціальному чищенню. Це процес, який необхідний для знищення всіх мікроорганізмів, які могли поселитися в розчині, і видалення всіх сторонніх суспензій і зайвих частинок. Зауважимо, що іноді ця чистка пропускається і це повністю на совісті виробника. Тому і виходить, що в ряді випадків після покупки і введення стероїдного уколу, Ви покриваєтесь червоним висипом.

Що це за такий висип? Питання логічне, а відповідь на нього проста. Це реакція організму на інфекцію, яка була впроваджена разом з дозою неякісного стероїду. Відбувається таке рідко, але все-таки має місце бути. За статистикою в заводській розвилці трапляється приблизно один "неочищений" стероїд на сотню зроблених, що не так і багато, але й немало.

Але повернемося до теми, що такі анаболіки і стероїди, вироблені в ін'єкційній формі. Продовжимо наш "розгляд" з того, на чому зупинилися.

Отже, як ведуть себе ін'єкційні стероїди, ті, що в ампулах (не тільки), після того, як були введені за допомогою уколу. Після застосування масляні препарати відкладаються у так званих жирових депо. Триматися стероїди там можуть довго – від пари днів, як це зазвичай відбувається з пропіонатом або метенолоном енантат, до року (буває і таке). Ступінь розсмоктування та використання препарату, як неважко здогадатися, залежить від його ефіру – чим більша довжина у ефірного білкового ланцюга, тим довше стероїд тримається в жировому депо. Знову-таки все логічно і цілком закономірно.

Поступово навіть самі "довгі" ін'єкції стероїдів, анаболічних і андрогенних, починають надходити в кров. Кров, звичайно, доносить молекули гормонів до всіх клітин в організмі, проте найбільша їх концентрація у порівнянні з іншими частинами тіла спостерігається саме в місці уколу. При цьому у порушених тканин спостерігається більш сильне зростання. Саме тому анаболіки ставляться туди, куди вони зазвичай ставляться. Заради справедливості зауважимо, що ці уколи не завжди бувають приємними, навіть навпаки, часто вони болючі.

Плюси, якими можуть похвалитися такі стероїдні ін'єкції в ампулах (не тільки), виділяються і кидаються в очі навіть новачкові. В першу чергу це рідкість. Про що мова? Про те, що багато ін'єкційних ААС (більшість) не вимагають частого застосування, хоча бувають і винятки, взяти, наприклад, все той же тестостерон пропіонат, який зазвичай ставиться через день. Ще одним плюсом, хоча кому як, є крива наростання і спаду сили цих препаратів. Вона у всіх різна, що дає широкий вибір атлетам. Пропіонат, наприклад, починає по-справжньому діяти вже через кілька годин після введення, деканоат ж починає проявляти свою силу набагато пізніше – зазвичай через кілька днів.

Природно, ін'єкції стероїдів не у всьому гарні та ідеальні. У них є і свої недоліки. Це і вже згадана болючість уколов (у деяких препаратів) і легка визначенність під час тестів на допінг. Грішні цим, так би мовити, не все, але все одно, виявити факт введення ін'єкції набагато простіше, ніж прийом таблетки.

З іншого ж боку анаболічні та андрогенні ін'єкційні стероїди практично повністю безпечні для печінки. Токсичність у деяких є, але зазвичай вона низька/слабка і якщо не зловживати, не призводить до ускладнень. Це, мабуть, один з найважливіших, якщо не найважливіший плюс анаболіків і андрогенів в уколах.

В цілому, що таке стероїди і анаболіки конкретно, що випускаються в ін'єкціях, ми з'ясували. Розібралися в їхніх властивостях, характерних і унікальних рисах. Що ж, тепер саме час підсумувати вищесказане з цього приводу:


Перше – ін'єкційні стероїди, якщо їх купити, одночасно і зручні і незручні. Тут все відносно. Незручні вони тим, що спортсмени, що бояться уколів, не зможуть їх використати, а зручні, тому що в більшості своїй не вимагають частого прийому;

Друге – строк активності більшості ін'єкційних засобів набагато довше, ніж у їх оральних аналогів;

Третє – ін'єкції анаболічних і андрогенних стероїдів після введення надходять у кров більш або менш рівномірно, це добре, оскільки гормональні "вибухи" потенційно здатні сильно нашкодити організму;

Четверте – застосування ін'єкційних препаратів може стати проблемою під час тесту на допінг, оскільки зазвичай вони довго виводяться;

П'яте – практично всі ін'єкційні ААС, навантажують печінку спортсмена набагато менше, ніж це роблять їхні оральні аналоги, або взагалі не навантажують.


Це, мабуть, всі висновки з приводу того, що представляються собою стероїди в ампулах, вони ж ін'єкційні. Чи можна щось ще сказати в кінці? Можна – і у перших, і других засобів є як свої плюси, так і недоліки. Стверджувати, що ін'єкції набагато кращі від таблеток не можна, і навпаки, вважати, що оральні ААС у всьому кращі уколів – помилка. Для істотного поліпшення фізичної форми, Вам, швидше за все, знадобляться і перші, і другі. І добре, що тепер Ви обізнані про їх сильні і слабкі сторони.

На закінчення додамо, що як і у випадку з таблеточними засобами, ін'єкційні анаболічні стероїди купити можна в інтернет магазині, якщо, звичайно, у Вас є таке бажання. Також рекомедую вам придбати антиестрогенні препарати (від тамоксифену до інгібіторів ароматази), препарати гормону росту, пептидні засоби, спортивний карнітин та інші ефективні засоби в спорті/для спортсменів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації