СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗміна препаратів на стероїдному курсі


Хотів би розповісти про таку річ як зміна препаратів на курсі.


Перше - Що це таке?


Зміна препаратів це те коли ви на курсі стероїдів робите спеціально заміну препарату (або декількох).


Друге - Для чого це потрібно?


Зміну препаратів використовують зазвичай (але не обов'язково) на довгих курсах, з метою того щоб організм не звикав до одного і того ж препарату і не було необхідності завищувати дозування.


Що конкретно ми отримуємо від заміни препарату:


зміна препаратів на стероїдному курсі

1. Ми можемо використовувати препарати у мінімальних дозуваннях і не боятися що до кінця курсу вони перестануть нас "вставляти".

2. Реакція організму на зміну препарату піде тільки в кращу сторону (мається на увазі фактор росту м'язів або іншого ефекту очікуваного від курсу)


Наприклад, курс на 6 тижнів, основний препарат не важливо якою буде, назвімо в приклад оральні. Припустимо ми починаємо курс з турінабола, і п'ємо його 3 тижні, далі переходимо і закінчуємо курс на станазалолі. Всі використовується в мінімальних дозах і не вимагає їх збільшення до кінця курсу. Так само можна замінювати та основні препарати, але тут треба підходити з розумом до їх вибору і поєднання, а не просто тикаючи пальцем на вподобані препарати і ставити їх один за одним. Мається на увазі те, що потрібно розраховувати час дії ефірів всіх запланованих препаратів.

Головне знати терміни розпаду ефірів і все правильно розрахувати так би не потрапити в анаболічну "яму"-коли при неправильному розрахунку припустимо ви ставите укол на 1-2 дні пізніше ніж потрібно ( із-за неправильного розрахунку) то у вас виходить що ці пару днів рівень концентрації речовини яку у вас було введено буде мінімальним, а так як на курсі власний тестостерон в тій чи іншій мірі пригнічується, а в деяких і взагалі падає до дуже низьких значень-то скоріше всього ці пару днів у вас буде великий занепад сил так як ні свого ні зовнішнього тесту у вас не буде.

Мабуть це головне, на що слід звернути увагу при зміні препаратів, але не мало важливе так само їх поєднання один з одним. Але про це я думаю і так всі мають уявлення що з чим та як.


Наприклад, такий курс мого друга:


Суст + дека + тренбалон. В якості оральних буде на першу половину курсу оксиметалон а на іншу половину метан.


Такий курс ядерний, але людина знає на що йде і досвід вже є пристойний.


Взагалі для тих хто ще навіть не спробував всіх препаратів думаю не варто до цього ще приходити( або тільки заміна оральних препаратів доцільна), а для тих хто вже з досвідом, той хто вже сидів не раз на одному препараті і не хоче підвищувати його дозування як раз таки застосовує зміну препарату. Так звісно якщо у людини величезний стаж у застосуванні стероїдів то з часом підвищення дозувань неминуче і це нормально, як раз таки сидіти пару років на одних і тих же дозах і препаратах і чекати відмінного приросту не є адекватним рішенням. Але періодизація є тим, що може відстрочити це як можна довше. Так і в плані "незвичайних" відчуттів для організму діє відмінно.


Розглянемо ще один приклад того, як можна використовувати зміну препаратів:(Скажу відразу дозування приблизні і кожен підбирає їх під себе, виходячи зі свого досвіду або його відсутності, така схема прийому тільки для прикладу).


Що ми отримуємо від цієї заміни?


1. Оральні стероїди не радять застосовувати більш 4-8 тижнів (в залежності від препарату) тому ми п'ємо як по таблиці

анапалон 6 тижнів разом із сустом.

Та той же суст можна використовувати і більше 6 тижнів і всі 12 так як він довгий ефір і зазвичай застосовується 8-12 тижнів стандартно, а так само часто суст ставлять в курс як підтримуючу речовину в поєднанні з сильно андрогенними препаратами. Але в даному випадку повністю замінюються 2 препарати на 2 абсолютно інших в цілях кращого відгуку кожного препарату, а також без завищення дозувань. Взагалі можна дуже багато прикладів наводити, замінювати як 1 так і 2 а то і 3 препарати.

Якщо у вас не вистачає знань з частини стероїдів та принципу їх роботи то звичайно краще всього варто звернутися до знаючих людей, які розбираються в складанні курсів, до того ж до складання курсу зі зміною декількох препаратів варто дуже ретельно продумувати ніж звичайні схеми прийому.

Що ж, думаю я зміг до вас донести свої думки і повторюся ще раз, що з такими речами як стероїди без необхідного багажу знань не варто експериментувати, тому ви завжди можете проконсультуватися зі спеціалістом по складанню курсів, пропонувати свої схеми прийому та отримувати консультацію у правильності їх складання.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації