СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПрогрес без підняття дозувань стероїдів


Напевно, вже всі чули, що постійний прогрес в м'язовій масі неможливий без підвищення рівня дозувань стероїдів. Спробуємо розібратися в цьому детальніше. Як всім відомо, певну м'язову масу буде тримати певний гормональний фон. Якщо рівень гормонів буде знижуватися, то атлет буде втрачати частину м'язової маси. По суті все закономірно. Тепер, власне, багатьом стане ясно, чому атлет, який займається натурально, не може мати велику і суху м'язову масу.

Це йому не дозволить зробити його низький природний гормональний фон. Якщо атлет буде використовувати завжди однакові дозування, то настане такий момент, коли ріст м'язової маси та обсягів просто припиниться. Атлет може виглядати сухіший, а так само можуть зрости трохи силові результати. Для подальшого прогресу в м'язовій масі потрібно підвищувати дозування фармакології.

прогрес без підняття дозувань стероїдів

Можна піти іншим шляхом і просто додавати інші препарати, але це знову ж таки буде підвищення дозувань стероїдів. Біда ще й у тому, що надвисокі дозування практично всі вважають свого роду індульгенцією. Тобто при трьох грамах тестостерону в тиждень і вище, можна відверто «забити» на правильне харчування і систематичний тренінг — фармакологія сама «вивезе». На жаль, але ні – не «вивезе», бо фармакологічні препарати покликані лише доповнити, правильно побудований тренувальний процес і дієту, але ніяк не замінить їх.

Є і протилежна концепція: надвисокі дозування не просто зобов'язують, а примушують важко тренуватися, використовуючи непідйомні ваги. Є ще прихильники мінімальних доз, які нібито стверджують, що якихось 300 мг тестостерону в тиждень тобі вистачить. Просто став 300 мг і все буде добре. А якщо у мене 100 кг сухих і рельєфних м'язів, мені теж приймати такі дозування? Такі твердження просто дурниці.

Потрібно постійно самому відстежувати своє харчування і тренувальний процес, а також зростання м'язової маси і силових показників. При припиненні прогресу потрібно переглядати, в першу чергу, своє харчування і тренування, а вже потім підвищувати дозування фармакології. Це буде строго по розуму. Будьте обережні з високими дозуваннями, так як при високих дозуваннях дуже сильно прискорюється основний обмін. Основний обмін - це кількість енергії, яку організм витрачає на свою життєдіяльність. При його надмірному підвищенні розвивається енергетичний дефіцит, який є лімітуючим фактором для всіх стадій. Ніяке посилення анаболізму, ніяка кількість амінокислот, вітамінів, мінералів та біологічно активних речовин не можуть викликати приріст м'язової маси, якщо основний обмін надто високий.

Анаболічні стероїди підвищують основний обмін декількома шляхами. При введенні в організм великих доз стероїдів посилюється функція щитовидної залози. Різке збільшення викиду в кров гормонів щитовидної залози призводить до роз'єднання окислення і фосфорилювання. Енергія розсіюється у вигляді тепла і організм не може забезпечити достатньою кількістю енергії процесу білкового синтезу. Андрогени самі по собі також, як і гормони щитовидної залози, мають здатність підвищувати основний обмін, хоча і не в такій великій мірі.
Аналоги цього стероїда :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації