СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМожливі помилки вживання стероїдів


Приймаючи стероїдні препарати треба правильно розраховувати дозу і час його використання. Не менш важливо при цьому правильно харчуватися і тренуватися. Адже зробивши невелику помилку можна отримати дуже поганий результат, тому треба прочитати цю статтю, це допоможе вам не втратити здоров'я.

Правильне використання стероїдів допоможе отримати відмінний результат від тренувань, не руйнуючи здоров'я. Фахівці впевненні, що 10% атлетів приймають все правильно, а ось 90% здійснюють помилки, які мають погані наслідки.


Застосування великих доз стероїдів.


Багато хто вважає, що чим більше, тим краще, але це велика помилка. Якщо приймати занадто велику кількість стероїдів, то організм просто не встигне їх обробити, через що він знаходитиметься в постійній роботі. Результатом усього цього може бути швидке ушкодження нирок і печінки.

Найчастіше атлети користуються Данаболом, який можна приймати по 40 міліграм в день. Цієї кількості вистачатиме для доброго результату по збільшенню м'язової маси.


Не правильне харчування під час прийому стероїдів.


Правильно харчуватися під час використання стероїдів дуже важливо. Якщо правильно підібрати продукти і кількість прийому стероїдів, то можна отримати високий результат.

Наприклад, дуже калорійні продукти і багато білків можуть збільшити дію майже усіх стероїдів. При живленні продуктами з маленькою кількістю калорій анаболічну дію можна отримати від Примоболана, який продається в інтернеті.

Хороше харчування атлета повинне складати 4000-7000 кілокалорій. З них 60% вуглеводів, 20% білків і 20% жирів.


Неправильний вибір стероїдів.


Вибираючи стероїди треба враховувати можливі наслідки і ускладнення. Найбільшої обережності треба дотримуватися з Анаполоном, Метилтестостероном і Халотестин. Якщо атлет приймає саме їх, то час їх використання не повинен бути більше 5-6 тижнів.

Маленька кількість атлетів знає, що хороше збільшення м'язової тканини можна отримати від стероїдів з маленькою андрогенною дією. Такі препарати майже не впливають на організм. До них відносяться Примоболан, Дека, Анавар і Вінстрол.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації