СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс стероїдів для багатих


Фітнес росте і розвивається. У столиці з кожним днем росте кількість фітнес залів, які пропонують стероїди для багатих і інші послуги. Причому не дешевих залів, а залів де річний абонент обійдеться вам мало не в 2 тисячі доларів, погодьтеся здолати таку суму під силу далеко не усім людям таким, що відносить себе до так званого середнього класу, що вже говорити про простих смертних. Як не важко здогадатися будуються такі зали, де продаються стероїди для багатих, для найзабезпеченіших і впливовіших світу цього, тих, кого раніше називали "буржуями" або якщо хочете "новими українцями". Суть же не в тому, як ми називатимемо найбільш забезпечений прошарок нашого суспільства, а в тому, що з недавнього часу навіть вони замислилися над питаннями здоров'я і краси тіла.

Стаття власне і націлена на цю цільову аудиторію і розповідатиме про стероїди для багатих. І не помітити такого будівництва нового тіла явища, що полегшує процес, як фармакологія вони не могли. Інша справа, що велика частина цієї забезпеченої еліти просто не потребує накачування на рівні профі, для них цілком непоганими результатами вважаються об'єми в 40-45 см на біцепсах і близько 150 кг при жимі лежачи. Плюс - в затятій боротьбі за здоров'я свого організму, не кожен зважиться на застосування фарми. Пропоную трохи подумати, які стероїди і як для досягнення своїх цілей повинні приймати багаті і знамениті світу цього.

1 - Оскільки проблем з грошовим питанням у людей, що відносять себе до цієї групи, не виникає, то і раціон фармакологічних засобів, у таких людей повинен складатися лише з топових препаратів і препаратів, що найбільш знаменитих і зарекомендували себе на ринку фірм, таких як Organon, Schering, Genesis і інші, фірми, що випускають стероїди для багатих. Та це дорожче для простого обивателя, але, як правило, у людини, що роз'їжджає на каєні, завжди знайдеться зайва тисяча грн на більш брендову пігулку чи укол. Та і не солідно якось виходити в місто в тапочках, якщо ви зрозуміли, про що я.

2 - Другим не менш важливим питанням є питання правильності складання індивідуального курсу стероїдів для багачів, тобто курс необхідно скласти, так, щоб при мінімальних дозуваннях і ризиках, отримати максимум можливого ефекту. Благо знайти препарат для себе, не складе особливих труднощів, якщо ви читаєте цю статтю, то означає, що ви нас знайшли. Вже в перші тижні застосування курсу стероїдів, ви відчуєте значний приріст сили, та і по накачуванню м'язів відчуєте, а може навіть і побачите. У випадку якщо такого не сталося на другий або третій тиждень, терміново міняйте препарат або курс, оскільки, то, що ви приймаєте, не діє на вас.

3 - Курс стероїдів має бути порівняно невеликим. В середньому 6-8 тижнів. Саме такий термін курсу AAC, дозволяє уникнути ризику прояву побічних ефектів і досягти максимально можливих результатів, без страху втратити набрану вагу або силові показники.

4 - Не варто приймати андрогени, в перший же курс стероїдів, тим більше на перших порах атлетичного життю. Звичайно ж, у страху очі великі, а усе що ви прочитали або почули про побічні ефекти, приміром, тестостерона у кращому разі перебільшена правда, але все таки, як не крути, але побічних ефектів у андрогенів не мало, тому і ризикувати не варто. Як правило, люди цієї групи багатих, вже при першому прищику може підняти таку паніку, що мало не покажеться. Тому, не дивлячись на те, що велика частина андрогенів це якісні і дієві препарати, не варто включати їх в курс стероїдів для "нового українця".

5 - Єдиним препаратом, яким можна доповнити курс АС для буржуя, є ГР (гормон росту), оскільки саме цей препарат має необхідне нам для балансу корисності і шкідливості. Так, як результати, від застосування курсу стероїдів, будуть помітні, а наслідки у гіршому разі мінімальні. Досить буде 5-7 ОД в день на 10-12 тижнів. Включення ГР в курс стероїдів справа індивідуальна і залежить від багатьох критеріїв.

6 - Моя особиста думка і рекомендація - перед початком курсу АС, перед тим, як реалізовуватиметься застосування курсу стероїдів, потурбуйтеся про позбавлення від зайвих жирів, для того, щоб надалі набрана м'язова маса була сухою. Рецепт спалювання жирів простий - дієта з обмеженим вживанням вуглеводів, плюс часта аеробіка і хороший жироспалювач. На роль жироспалювача підійде Кленбутерол, але щоб тремор не заважав вести каєн) включіть в курс клєнбутерола кетотифен, продається вільно в аптеках.

І останнє в набір курсу для буржуя ні в якому разі не повинні входити такі препарати як, інсулін, тироїдні гормони (ТЗ), оскільки ці препарати більше підходять для профі.

А тепер трохи конкретики з приводу застосування курсу стероїдів. Я вирішив скласти своєрідну шестірку кращих. Зустрічайте шість кращих препаратів для буржуя:

1. Оксандролон (oxandrolon). Цей препарат на курсі прийому стероїдів вже давно і надійно закріпив за собою позицію кращого по нешкідливості стероїда на ринку. Доза препарату - 20-60 мг в добу. Препарат забезпечує хорошу і якісну надбавку силових показників, без ризику прояву побічних.

2. Winstrоl Dеpоt (Desma, Іспанія). Старий, добрий друг вінстрол. Забезпечить суху м'язову масу і ріст силових показників, без скупчення води в організмі. Середня доза знаходитися на рівні 50 мг(1 ампула) в 1-2 дні.

3. Мастерон (дростанолон), як курс прийому стероїдів. Дростанолон є похідною дигідротестостерона. Завдяки чому не ароматизуються, незалежно від дозувань і ще працює, як блокатор аромастази! Як наслідок, його застосування не призводить до ефекту підвищення рівня естрогену. Що не викликає побічних ефектів і в поєднанні з високою ефективністю препарату робить його дуже популярним. Середнє дозування 100 мг раз в 2 дні.

4. Primоbоlаn від Sсhеring, включений в курс прийому стероїдів. Кращий варіант для людини, працюючої над рельєфністю м'язової маси. Мінімум побічних ефектів, точніше сказати, їх зовсім немає. Загалом і в цілому чудовий препарат. Дозування в середньому складає 100-300 мг в тиждень.

5. Оrаbоlin від Оrgаnоn, включений в курс прийому стероїдів. Препарат, користується величезною популярністю, як у тих, хто піклується про здоров'я. Діюча речовина етилестренол не алькулірований по 17-альфа, тому він малотоксичний для печінки. Мінусом препарату можна назвати не зовсім зручну фасовку - пігулки по 2 міліграми. Чому незручна?! Річ у тому, що середня доза знаходитися на рівні 20 міліграм в добу. Великих результатів від нього не варто чекати, та зате він, включений в курс прийому стероїдів, як не шкідливий.

6. Туринабол. Як жартують деякі хитавиці: "турик - це гламурний метан"). Дає приріст якісної маси і силових показників.
Побічні відзначаються дуже рідко і зазвичай залежать від дозувань або індивідуальних особливостей. Єдине це навантаження на печінку. Після курсу карсил в допомогу. Середні дозування 20-60 мг в день.

І наприкінці для тих, кому перелічені вище препарати здаються не досить сильними і їм здається, що такий курс стероїдів буде слабким. Представляємо Dеса - durаbоlin від Оrgаnоn або Nandrolone Decanoate від Norma Hellas. Своєрідна важка артилерія для занять бодібілдингом. Забезпечить значний приріст сили і м'язів, при невеликому скупченні води. При дозуваннях від 200 до 400 міліграм в тиждень на курсі стероїдів практично не спостерігається побічних явищ.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації