СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк вибрати стероїди?


Далеко не секрет, той факт, що у кожного атлета, своя реакція на прийом стероїдів.

По одну сторону барикад стоять культуристи, у яких використання і прийом стероїдів не викликає проблем із здоров'ям і іноді і зовсім покращує. Вони без проблем нарощують мускулатуру, позбавляються від зайвого жиру і просто почувають себе набагато краще. А з іншого боку, атлети, на яких анаболічні стероїди впливають лише негативно. Причому синяки під очима, свербіж і випадіння волосся, це ще півбіди, адже деякі культуристи стикаються з такими проблемами, що і ворогові не побажаєш.


Прийом анаболічних стероїдів і генний поліморфізм рецептора андрогена.


Усі ці відмінності в реакції на прийом анаболічних стероїдів, інтерпретувалися різними фахівцями і багато хто з них добився успіху у вивченні цього питання.

Велика щільність андрогенних рецепторів в наших м'язових тканинах, безпосередньо впливає на прийом анаболічних стероїдів, тобто на ефективність препаратів стероїдного типу. Проте ж, якщо у вашому тілі усе навпаки, тобто щільність рецепторів в м'язах низька, а в іншому організмі висока, то, швидше за все вам слід чекати прояву тих або інших побічних ефектів.

Ще однією важливою складовою, являється метаболізм стероїда або його руйнування. Приміром, тестостерон, при своєму розпаді здатний конвертуватися у безліч інших гормонів, наприклад в естроген. І чим вище швидкість його конвертації (метаболізм стероїда), тим більше шанс появи побічних ефектів. Т. ї. анаболічна дія менша, а побічних більше.

Існує думка, що андрогенні рецептори у людей однакові, однак це не так, а значить і реакції після прийому анаболічних стероїдів у всіх різні. Не існує людей, що мають повністю ідентичний набір андрогенних рецепторів, в принципі тут усе дуже схоже з відбитками пальців. З наукової точки зору відмінності в андрогенних рецепторах викликані поліморфізмами або видозмінами.


CAG і дія стероїдів.


Ген, що відповідає за відтворення рецепторів андрогена, поліморфний по своїй натурі. Причиною тому являється різне число CAG (цитозин, аденин, гуанин), що повторюються. У більшості людей, як спортсменів досвідчених, так і новачків, повторення ЦАГ варіюються по кількості від 6 до 39 (тобто в гені, відповідальному за кодування рецепторів, кількість повторень трійки CAG знаходитися на проміжку від 6 до 39, думається, що так буде наочніше). У кількості до 23 повторів ЦАГ, вважається коротким повтором, понад 23 високим.

Люди, що мають короткий повтор, найбільш чутливі до андрогенної дії ААС. І навпаки, люди з підвищеною кількістю повторів менш чутливі до дії стероїдів. Визначити кількість своїх повторів дуже просто, якщо в дитинстві вас мучили вугрі прищі або підвищений ріст волосся, значить, ви маєте короткі повторення. А якщо з такими проблемами ви не стикалися, значить, ви володар довгих повторів трійки CAG. І вирішувати добре це чи погано тільки вам.


Довжина ЦАГ повтору і м'язова маса.


Висновок про те, що люди, що мають підвищене повторення ЦАГ менш схильні до нарощування м'язової маси, напрошується сам собою. Проте множинні наукові тести говорять про абсолютно зворотне. Вміст жиру в тілі нетренованого середньостатистичного чоловіка, що має довгі повтори, приблизно на 6% нижче, ніж в організмі людини з короткими повторами. Означати це може тільки одно, чоловіки з підвищеним повторенням ЦАГ має низьку чутливість до тестостерону скрізь, окрім м'язової тканини. Це означає, що природний тестостерон в їх організмі, чинить більше анаболічної дії, чим викликає побічні ефекти. А організм таких чоловіків виробляє більшу кількість власного тестостерона, знову-таки із-за низької чутливості. Отже, володарі високої повторності, навпаки будуть успішніші у своїх тренуваннях.

А що ж із стероїдними препаратами?! Питання про те, на який тип людей анаболічні стероїди чинять більшу дію, залишається відкритим досі. Доведено лише одно, особливого впливу на дію препаратів стероїдної лінійки повтори CAG не чинять. Проте не дивуйтеся з того, що володарі коротких повторів більше схильні до прояву побічних ефектів. Знову ж таки відношення користь/побічних у володарів підвищеної повторності ЦАГ буде на рівень вище, ніж у власників коротких повторів.


Замисліться!


Чоловіки володарі коротких повторів більше схильні до недуг, що з'являються з роками, до цих хвороб належать, пухлини простати, захворювання серцево-судинної системи. Якщо ви маєте коротку повторність, подумайте двічі, чи вартує гра свічок, чи так потрібні вам анаболічні стероїди? У випадку, якщо ви все-таки вирішилися, єдине, що ми можемо вам порадити, це включити в курс прийому стероїдів інгібітор 5-альфа-редуктози або по-простому фінстерид.

Люди ж мають підвищене повторення ЦАГ, не схильні до хвороб, перелічених вище, проте список їх предрасположенностей до недуг не менше, в першу чергу це рак молочної залози. У боротьбі з цією проблемою вам допоможе анти-ароматаза або анастразол і летразол. Так само чоловіки, повторення, що мають довгі, більше схильні до захворювань пов'язаних із статевим життям. Ні в якому разі не намагайтеся загасити ці симптоми 5-альфа-редуктозою, це може привести до статевої дисфункції.


Поради для чоловіків, що мають короткі повтори CAG.

Неможливо змінити свій профіль, кількість ЦАГ визначена генетично.
Ви можете протистояти побічним ефектом за допомогою цілого спектру допоміжних препаратів.
Якщо ви в дитинстві піддавалися захворюванням, викликаним підвищеним вмістом тестостерона, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед прийомом тестостерона і його ефірів.
Навіть при відмові від ААС зберігається ризик прояву побічних ефектів.

У наслідок низької віддачі на дію стероїдів в усіх органах вашого організму, високий ризик виникнення додаткових проблем.

Намагайтеся максимально узабезпечити себе при прийомі ААС і навіть після завершення їх прийому, знову ж таки для цього існує величезний вибір різних засобів.
Намагайтеся користуватися найслабкішими препаратами, прибігаючи до прийому стероїдів, наприклад станозололом.

Як я вже говорив, використовуйте інгібітор 5-альфа-редуктозы, в час ААС і навіть після завершення курсу.


Поради для атлетів, що використовують анаболічні стероїди, і що мають довгий повтор.

Не спокушайтеся, навіть у вашому випадку ризик прояву побічних ефектів залишається на досить високому рівні.

У будь-якому правилі є виключення і у будь-якій статистиці неточності.
Намагайтеся контролювати естроген, застосовуючи анаболічні стероїди, це ваше першочергове завдання.

За відсутності проблем з ерекцією застосування інгібітору 5-альфа-редуктози не викликає додаткових проблем.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації