СТЕРОЇДИ



ПОХУДАННЯ




ХАРЧУВАННЯ





СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ




ЗДОРОВ'Я









РІЗНЕ







Вся правда про Стероїди


Про те, що існують такі препарати, як стероїди (анаболіки) в нашій країні знають відносно давно. Варто відмітити, що речовини подібного типу стали активно використовуватися приблизно, близько п'ятнадцяти років тому. Але, незважаючи на це, серед багатьох людей існує дуже поширена думка про те, що анаболічні речовини здатні приносити лише значну шкоду для організму. Але, насправді це не зовсім так.

Безумовно, абсолютно кожна речовина, яким би ідеальним не був її склад, може стати причиною певних дизфункцій. Але, для того, щоб не стати жертвою подібних засобів, необхідно пам'ятати про деякі негласні тонкощі вибору і знати певну інформацію про них.
Основною метою прийому подібних препаратів є значне прискорення процесу обміну речовин, а також дуже швидке вбирання саме тих корисних речовин, які потрібні для того, щоб "побудувати" хорошу м'язову тканину.

Частенько виробництво анаболічних препаратів засноване на використанні чоловічого гормону (тестостерона), що заздалегідь пройшло процес синтезування. До речі, саме завдяки цьому, багато фахівців радять приймати речовини цього типу усім тим, хто хоче придбати не просто мускулисте тіло, а дійсно мужню фігуру. Серед шанувальників бодібілдингу дуже багато людей (причому, як жінок, так і чоловіків), які приймають препарати, виготовлені саме на подібних компонентах.

Незважаючи на той факт, що при виготовленні стероїдів (анаболіків) застосовуються, так би мовити, абсолютно не чужі людському організму гормони, варто притримувати деяких тонкощів.
Приміром, багатьом чоловікам, які найближчим часом хочуть стати батьками не рекомендується використовувати препарати цього типу. Вся річ у тому, що вони здатні знижувати вироблення сперматозоїдів. Жінкам, які в недалекому майбутньому прагнуть пізнати усі принади материнства, також не рекомендується приймати стероїди.

Звичайно, краще всього, в подібному випадку, відмовитися від прийому засобів, приблизно, за два - три місяці до запланованого зачаття.

До речі, сьогодні спостерігається така ситуація, згідно з якою використання анаболічних препаратів, застосовується для допінга. Саме тому, враховуючи той факт, з крові подібні речовини виходять за два- три дні, що дозволяє відмовитися від прийому перед важливими змаганнями. У подібному випадку стероїдні речовини можна замінити іншими різновидами, які мають подібну дію. До того ж, абсолютно будь-який анаболік відмінно поєднується з іншими різновидами речовин, вживаних спортсменами для досягнення певного ефекту.

Якщо ви нарощуєте м'язову масу, так би мовити, для себе, а не для того, щоб отримувати призи на спортивних змаганнях, то приймати ці речовини варто якраз перед черговим тренуванням, приблизно, за годину - півтора до її безпосереднього початку.




Інші статті по темі :






Популярні статті




Цікаві статті




Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації