СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗастосування анаболічних андрогенних стероїдів


Поза сумнівом, що анаболічні стероїди є найефективнішими засобами, якщо їх прийом робиться осмислено і логічно. Це припускає, що атлет наслідує певні правила. Важливо ділити прийом стероїдів на цикли. Більшість розуміють під стероїдним циклом 10 - 12 тижневе застосування єдиного препарату або однієї єдиної комбінації з 2 - 3 стероїдів з єдиною такою ж довгою паузою. Подібний тип прийому у відношення великих і довго таких, що зберігаються результатів має мало сенсу, оскільки під час довгої паузи значна частина достигнутої сили і м'язової маси випаровуються.

Причиною того, що атлети вибирають саме таку схему прийому, являється те, що різні круги суспільства твердять, що стероїди діють лише декілька тижнів і частіший їх прийом, ніж 2 рази в рік, збільшує небезпеку органічних ушкоджень. Відносно обмеженого періоду дії слід сказати, що, якби це дійсно було так, то сьогоднішній великий бодібілдинг досі був би на рівні тридцятилітньої давності.

Що стосується другого твердження, тобто небезпеки органічних ушкоджень, дозвольте вам сказати, що при подібному застереженні вже не було б професіоналів від бодібілдингу, оскільки вони давно б усі вимерли. Крім того вже стало фактом, що безупинне застосування стероїдів амбітними атлетами - справа звична і дає добрі результати, що неважко зрозуміти, дивлячись на фото в різних журналах по бодібілдингу. І якщо атлет приміром 24 роки вже майстер спорту міжнародного класу і має хорошу м'язову статуру, ясно, що він вже має за плечима багаторічний, майже безперервний досвід прийому стероїдів.

Під осмисленим циклічним застосуванням анаболічних/андрогенних стероїдів розуміють численні наступні один за іншим схеми прийому препаратів, особливості прийому кожного окремого стероїда, що враховують, і мету кожного окремого атлета, а також якості стероїдів, що приймаються. Варто почати з відносно низьких доз і підвищувати їх повільно і планомірно, щоб зберігати позитивний азотний баланс в м'язовій клітині.

Оральні стероїди проявляють свою дію вже впродовж декількох днів, але в той же час спричиняють за собою досить швидке насичення рецепторів, їх прийом обмежують 6 - 8 тижнями, а потім закінчують їх застосування або переходять на інший (оральний) стероїд. З'ясувалося, що комбінація з 2 - 3 стероїдів в помірних дозах не лише значно ефективніша, але і гарантує триваліший період дії, ніж приймається лише один стероїд у високих дозуваннях.

Завдяки правильно підібраним комбінаціям досягається синергестичний ефект, якщо атлет уміє підбирати стероїди, які чинять різний вплив на силу, загальну мускулатуру, тканини організму і його відпочинок. Поєднання, яке відповідає цим вимогам, було б наприклад, поєднання Дека-Дураболіна в якості анаболічного діючого базисного стероїда, Сустанона в якості стимулятора відпочинку і усієї мускулатури і Оксандролона для підняття тілесної сили. Стимуляція різних типів рецепторів впродовж обмеженого проміжку часу дасть кращі результати. Синтезуюча дія препаратів може зберігатися понад декілька місяців, якщо стероїдна комбінація повністю міняється за період не більше 8 тижнів, якщо атлет поєднує сильніші, головним чином андрогенні цикли із слабкішими, переважно анаболічними, і якщо дози постійно диферинціруються.
Повільне і планомірне скорочення дози у кінці циклу допомагає знову нормалізувати функції організму і підготувати його до паузи в прийомі препаратів. Приведені в книзі програми прийому є приклади того, як атлети застосовують стероїди, враховуючи усі ці чинники. Але читач не повинен сприймати ці дані не в якості порад, ні в якості пропозицій і вже ні в якому разі ні, як посібник до застосування анаболічних - андрогенних стероїдів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації