СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВідкат після курсу стероїдів


Феноменом відкату після курсу стероїдів назвали в професійному бодібілдингу процес, під час якого спортсмен втрачає нарощену м'язову масу і силу після того, як закінчився прийом стероїдів. Відкат особливо поширений у випадках, коли доза стероїдів перевищує норму. Потрібно розуміти, що наш організм, подібно складної і розумної машини, швидко звикає до вживання стероїдів. Крім того, у кожного з нас є свій генетичний пік. З допомогою стероїдів ми намагаємося перейти його і набрати більшу вагу. Коли ж прийом стероїдів закінчується, і рівень гормону в крові зменшується, організм повертається в колишній стан.

Важливо знати! Головна причина відкату – нерозумно складений стероїдний курс.


Що потрібно робити, щоб не було відкату після курсу стероїдів


Хочете знати, як не злити масу після курсу? Насправді, відповідь надзвичайно проста: правильно складайте курс стероїдів і програму тренувань. Причина відкату – не фізичні здібності і робота організму, а неграмотність спортсменів, незнання базових законів фізіології, робота зі стероїдами без належного тренінгу та інтенсивних навантажень. Щоб не було відкату після курсу стероїдів, необхідно:


після курсу знизити тренування;
приймати препарати, які здатні блокувати кортизол;
вживати більше білка для росту м'язів і продумати дієту;
використовувати вітаміни, амінокислоти та інші важливі добавки.


Чи можна уникнути відкату?


Багатьох спортсменів цікавить, чи можна уникнути відкату. Треба розуміти, що відкат чекає будь-якого спортсмена, не залежно від курсу або виду спорту. Але він відбувається з різною силою і швидкістю. Гіпертрофія м'язової тканини, якої ми досягаємо за допомогою стероїдів, призводить до того, що м'язи після закінчення курсу зменшуються. Щоб утримувати м'язові волокна в порядку, потрібні правильні навантаження і правильне харчування. Існує теорія про те, що стероїди збільшують не самі м'язові волокна, а тканину, в яку вони обгорнуті. Після того, як культурист перестане приймати стероїди, ця тканина повернеться в початковий стан.

Порада: тренуйте м'язові волокна за допомогою частих підходів і інтенсивних занять з повною амплітудою руху. М'язові волокна накачати важче, і збільшуються вони дуже повільно. Відмінний спосіб мінімізувати ризик відкату – комбінувати тренувальні режими, робити упор на тренінг м'язових волокон, а не інших частин клітин м'яза. Крім того, важливо підбирати курс, який буде утримувати синтез білка. Якщо синтез буде уповільнений, то домогтися росту м'язової тканини навряд чи вдасться. Важливо розуміти, що не можна постійно втручатися і змінювати гормональний рівень. Щоб м'язові волокна (міофібрили) дозрівали правильно, потрібно тримати прийом стероїдів під суворим контролем.


Що відбувається з припиненням вживання анаболіків


Припинення вживання стероїдів призводить до того, що припиняється і їх дія. М'язові волокна перестають утворюватися. Синтез білка зупиняється. Далі відбувається наступне: м'язові клітини зменшуються, що веде до зниження загальної маси, сили, витривалості. М'язові волокна старіють – це природно для нашого організму. Відомо, що клітини містять речовини, які розщеплюють білки і застарілі структури. Старі клітини руйнуються, а нові не встигають з'являтися, адже стероїди більше не надходять в організм. Виходить, що спортсмен знову приходить до того обсягу, який відповідає рівню тестостерону в даний момент часу. Ми бачимо природну норму м'язової маси.

Існують курси стероїдів, з яких найбільше заливає. Потрібно знати, як підібрати найоптимальніші курси і зменшити втрати при природному відкаті. Крім того, за допомогою якісних курсів можна уповільнити відкат після курсу стероїдів . Для цього використовують терапевтичні дози тестостерону і інші способи.


Що таке «міст»?

Найефективніший спосіб утримати м'язову масу – це створення «мосту» між курсами. Іншими словами, в організм буде надходити тестостерон, необхідний для створення м'язових волокон, але тепер його стане в рази менше. Як «мосту» необхідно використовувати стероїди, підібрані індивідуально. Найчастіше це ін'єкційні препарати. Також важливо постійно контролювати калорійність їжі під час створення «мосту». Важливо збільшити кількість протеїнів, білків, ввести жири, які беруть участь в будові тестостерону. В цьому випадку можна зберегти всі результати, які були досягнуті на курсі.

Професіонал знає, як підібрати і тривалість «мосту». Вона буде залежати від індивідуальних моментів. Тривалість може досягати 3-4 місяців. Тривалість впливає на відпочинок організму. Чим більше відпочинок, тим краще фізичний стан спортсмена. Якщо ж ви вирішили обійтися без «мосту», а просто уповільнити відкат як можна більше, то варто приступити до вживання антиестрогенів і біологічних добавок. Найпридатніші речовини на цю роль – кломід і магній. Також в раціон варто додати бджолине молочко, пергу, селен, вітамін Д. Інший важливий момент – вживання речовин, що знижують кількість кортизолу.


Чому треба зменшувати тренування під час відпочинку?

Тренування під час відпочинку тільки підсилюють відкат. Щоб уникнути відкат після курсу стероїдів і зменшення м'язової маси, потрібно побудувати тренування особливим чином. По-перше, уникати тривалих навантажень. Ідеал – три тренування на тиждень з тренінгом на дві групи м'язів. Таке тренування призведе до якісної роботи м'язових волокон без закислення водневими сполуками. Краще всього використовувати гантелі лежачи і підйом штанги.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації