СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВнутрішньом'язові ін’єкції


Отже, якщо вам потрібно зробити укол внутрішньом'язово і під рукою немає близьких або лікаря, вибір невеликий – приступаємо до цього самі. Почнемо з місця внутрішньом'язової ін'єкції. Внутрішньом'язові ін'єкції можна робити в сідницю, стегно, грудні і дельтовидні м'язи (останні не можуть приймати великий обсяг масла). Найбільш поширені місця серед цього списку є сідничні.

внутрішньом'язові ін’єкції

Що ж нам знадобиться? Обов'язково наявність ватних тампонів або кульок, які змочені в розчині етилового спирту, трикомпонентний шприц препарат, призначений для введення. Відразу хочеться попередити, що для внутрішньом'язових ін'єкцій не підійдуть короткі голки, якими роблять підшкірні або внутрішньовенні ін'єкції. Це може призвести до потрапляння введеної речовини під шкіру, а не в м'яз, що в свою чергу може стати причиною запалення.

Лікарі радять робити ін'єкції в положенні лежачи, так як в даному випадку розслаблені м'язи не будуть доставляти дискомфорт при вході голки і введення речовини, а також зменшиться ризик зламати голку при різкому напружені відповідного м'язу. До цього моменту ви повинні ретельно помити руки з милом. Беремо ампулу з речовиною, яку будемо вводити і переконуємося, що вся речовина в основі ампули, а не в шийці. Якщо частина речовини в шийці, то варто струснути ампулу чи постукати пальцем. Також раджу зігріти ампулу в руці – це зменшить ризик утворення абсцесу або зменшить больові відчуття при введенні речовини. Далі підпилюємо і надламуєм ампулу з лікарським засобом. Набираємо речовину в шприц, після чого перевертаємо його голкою вгору і постукуємо пальцем, щоб бульбашки повітря піднялися вгору. Помалу натискаючи на поршень шприца, виштовхуємо бульбашки через голку. Відсутність бульбашок в шпиці та перша крапля речовини на голці будуть свідчити про те, що шприц готовий до ін'єкції.

Тепер, коли шприц готовий, пора робити ін'єкцію. Змочіть дві ватки – однією змастіть місце уколу, іншу прикладіть після уколу. Візьміть шприц у вашу «робочу» руку і приставте під кутом 90 градусів до поверхні введення. Введіть голку приблизно на 4/5 довжини. До кінця не можна вводити, так як можуть виникнути проблеми, якщо голка зламається. Повільно давлячи на поршень введіть всю діючу речовину. Після введення дістаньте голку і прикладіть до місця уколу ватку, яку ви заготовили заздалегідь. Можете трохи помасажувати місце введення для більш швидкого засвоєння введеної речовини. Якщо всі маніпуляції були проведені правильно, то у вас не повинно було виникнути зайвих проблем.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації