СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДля чого потрібні короткі курси


З давніх пір пішла тенденція на короткі курси фармакологічних препаратів, нібито так менше навантаження на організм, так і чуйність у організму вище. Спробуємо розібратися в даному питанні – чи це так? Коротким можна назвати курс ААС, який триває 1,5 місяця і менше. Прихильники короткострокових курсів стверджують, що з їх допомогою можна домогтися гарних результатів, максимально виключивши «побічні ефекти». Коли атлет сидить на тривалому курсі, він, звичайно, дуже швидко набирає масу і домагається хороших результатів. Однак за тривалим курсом повинно додержуватися таке ж тривале відновлення. І за цей період трапляється досить пристойний відкат.

Короткі курси ААС в довгостроковій перспективі дозволяють отримати той же результат, що і за допомогою довгих, 10-12 тижнів, курсів. Тільки атлет зможе уникнути сильних «гойдалок» з вагою, а також зведе до мінімуму побічні впливи препаратів. Деякі спортсмени так добре реагують на короткострокові цикли, що домагаються навіть найкращого приросту м'язової маси, ніж отримували під час тривалих циклів. Тепер подумаємо логічно. Для чого звичайному, не виступаючому атлету постійно то злазити, то залазити на курс? При такому розкладі і буде страждати гормональна система.

За місяць, на жаль, не вийде відновити вихідний гормональний фон атлета. З далеких часів склалася думка, що курси треба суворо обмежувати часовими рамками (6-10 тижнів). Після набору (незрозуміло чого, за такий короткий час) потрібно робити ПКТ. Вся проблема в тому, що організму потрібно якийсь час, щоб звикнути до синтетичного тестостерону, і це звикання аж ніяк не протягом 6-10 тижнів, а як мінімум 6 місяців. Людина сідає на синтетичний тестостерон і його організм не розуміє, що з ним діється. Хаотично починають підніматися пролактин і естрадіол, причому це на дозуваннях близько 500 мг. Коли терапія з часу йде вже близько півроку, організм просто звикає жити на синтетиці, ніяких хаотичних стрибків пролактину і естрадіолу вже немає, конкретно говоримо про дозування 500-750 мг.

Для нашого організму потрібний постійний, стабільний гормональний фон, який буде досягатися тільки постійним застосуванням тестостерону. При постійно рівному гормональному фоні ніяких перепадів настрою, а також в енергії, не повинно бути. У вас завжди повинна бути енергія і гарний настрій, бажання щось робити і розвиватися. Потрібно завжди все робити виходячи з аналізів. Аналізи вам покажуть, в якому стані ваш організм на даний момент. Просто так, не розуміючи механізмів, не варто гратися зі своєю гормональною системою, бо дуже сильно можна підкосити здоров'я.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації