СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПричини і протидії застою на курсі ААС


Пам'ятаєте, як чудово було спостерігати за прогресом у тренуваннях, здавалося, що все по плечу?! Тільки ось минуло всього кілька місяців, а довгоочікувані тренування вже почали перетворюватися в рутину, настав тренувальний застій, так і таке збільшення фізичних сил і енергії вже не спостерігається, до того ж чомусь перестали рости м'язи. Власне, як завжди, почали за здравіє, а закінчили за упокій, ось вам і хвалені стероїди. Але звідки з'являється цей період, іменований застій на курсі ААС? і як його уникнути, або хоча б звести до мінімуму?! Ось на це питання ми і спробуємо сьогодні відповісти.


Стероїдний застій: причина номер 1 – забивання рецепторів.


Перше що приходить на думку при словах стероїдний застій, звичайно ж, даунрегуляція андрогенних рецепторів. Багато хто думає, що наші рецептори, як і зливні труби, мають властивість забиватися, отже, їм, так само як і трубам, необхідне регулярне прочищення. Ну, порівняння порівняннями, а по суті, наші рецептори, на які впливає стероїдний застій, звичайно ж, не забиваються, просто відбувається зниження їх кількості. Даунрегуляція, в перекладі з англійської є зменшення кількості.

застой на курсі ААС

Тепер по суті: Як стверджується, основною причиною для даунрегуляції, стероїдного застою, є зовнішній вплив. Проте знижувати свою кількість здатні лише ті рецептори, що розташовуються на поверхні клітини і поступово пробираються в її нутро, а не ті що вже розташовані всередині клітини, до речі саме до таких і відносяться андрогенні рецептори, які вважаються винуватцями стероїдного застою. У випадку ж з андрогенними рецепторами відбувається все так навпаки, ці рецептори мають властивість збільшення їх кількості під впливом зовнішніх факторів. Але що ж тоді є причиною, по якій виникає стероїдний застій, якщо не даунрегуляція рецепторів?! Не поспішайте з вашими висновками, як всі ми знаємо андрогенні, так і анаболічні стероїди мають властивість синтезу інсуліноподібного фактора (ІФР-1), що впливає на ріст. Більшою чи меншою мірою цією особливістю володіє переважна більшість сучасних стероїдів (тестостерон, тренболон, нандролон, станозолол тощо). Власне ось, рецептори, іменовані ІФР-1, як раз таки і знаходяться за межами клітини (тільки той ІФР-1, що виробляється печінкою).

А при вибуховому підвищенні кількості ІФР-1 в крові, їх даунрегуляція настає вже через три, а то і два тижні. Ось звідки береться стероїдний застій. Саме ця даунрегуляція і сприяє зниженню ефективності вашого курсу в середньому на 25-30 відсотків, що, безсумнівно, досить-таки велике значення здатне привести до стану застою. І ще одне, окремо даунрегуляція, стероїдний застій, може бути спричинена надмірним застосуванням метандростенолона. Проте в даному випадку це даунрегуляція не IGF-1, а зовсім іншого рецептора (рецептор, на поверхні клітини вступає в реакцію з метаном на самому початку його проникнення в надра клітини). Способи протидії: Ну, тут все дуже і дуже просто, вихід у вас всього один, припинити прийом стероїдів. Принаймні, поки у вас в організмі не відновиться природний рівень ІФР-1. Чи означає це, що вам доведеться забути назавжди про стероїди?! Звичайно ж, ні.

Відновлення ІФР-1 не займе дуже багато часу, так що все це досить швидкоплинно і прийом стероїдів можна буде відновити. Так і ніхто ж не забороняв поміняти наші стероїди, схожі за дією засоби, наприклад метандростенолон можна замінити на оксиметалон або ж на орал туринабол (все в таблетках). А тестостерон можна поміняти на Болденон. З станозололом звичайно все складніше під час прийому стероїдів, що від нього все ж доведеться відмовитися, бо нестероїдної заміни у нього просто немає. Хоча в курс завжди можна включити і сам ІФР-1, рішення звичайно дороге, проте вам вже точно не доведеться відмовлятися від стероїдів.


Застій на курсі ААС: причина номер 2 – Втома.


2.1: Психологічна втома. застій на курсі стероїдів


Далеко не кожен спортсмен, здатний дотримуватися суворового режиму, поступово, не помічаючи цього, ми дозволяємо собі робити, скажімо, такі маленькі пустощі і з кожним днем кількість цих поблажок зростає. Звичайно ж, в даному випадку мова не йде про професіоналів, яких зачіпає застій на курсі ААС, цих індивідуумів відрізняє гранична мотивація, вони ні за що в житті не дозволять собі пропустити чергове тренування. Але, на жаль і, далеко не всі ми профі, для більшості з нас, суворий режим тренувань, збалансоване харчування і постійні ін'єкції можуть стати важенним бар'єром на шляху до успіху.


2.2: Стреси. Наступний вид втоми це стрес, який може викликати застій на курсі ААС


. Ви не замислювалися, чому не дивлячись на всі ваші зусилля, на нескінченні тренування і дотримання режиму ви все ще топчитесь на місці, а я відповім чому, в усьому винен стрес, здатний на раз перекреслити всі ваші успіхи і досягнення. Адже навіть професійні атлети схильні до стресів і застою на курсі ААС, не дивлячись на те, що вони цього самого стресу намагаються усунути на кожному кроці, починаючи з тренерів і закінчуючи близькими. Чи варто говорити про простих людей, адже на результативність наших тренувань може вплинути навіть найдрібніша тривога, наприклад похід до зубного лікаря або сварка з дівчиною.


2.3: Надмірні тренування.


Третя причина, яка може викликати застій на курсі ААС, мабуть, найбільш поширена. Прийом різноманітних препаратів дозволяє атлету тренуватися зі збільшеною інтенсивністю, постійно нарощуючи обсяги тренувальної ваги. Але чи це так добре, як нам здається, потрібно збільшувати кількість тренувань, якщо по закінченню тижня ти на своє здивування не відчуваєш втоми?!

Надлишок тестостерону в крові здатний викликати миттєве зниження больового порогу. По суті, ви здатні продовжувати тренування навіть на межі своїх можливостей, організм буде намагатися сказати вам стоп, однак ви цього так і не почуєте. Саме в цьому випадку виникає стан перетренованості, який в свою чергу може призвести до застою на курсі ААС.


Способи протидії:


Спробуйте дати своєму організму як можна більше відпочинку, навіть не дивлячись на ще не закінчиний курс. Не соромтеся давати собі відпустку на пару днів, щоб не посилити застій на курсі ААС, тижня повинно вистачити з достатком. Звичайно, від стресів вас це не огородить, але від зайвої втоми точно позбавить. І ще одне повернувшись до тренувань, не намагайтеся відразу братися за максимум, застій на курсі ААС міг не пройти, тому повертайтеся поступово, це полегшить життя вашому організму. Тренувальний застій: причина номер 3 – підвищений рівень ГЗСС. Я думаю, всі зрозуміли, що за абревіатурою ГЗСС ховається всього лише глобулін. ГЗСС, по суті, є транспортом для гормонів. Плюс до всього гормони піддані впливу глобуліну перестають бути активними, що може викликати тренувальний застій. В організмі чоловіка, а точніше в його крові постійно міститься 2-2.5 відсотка тестостерону (природного), звичайно ж, при підвищенні рівня ГЗСС даного показника вам не досягти, а брак тестостерону, як ви вже здогадалися, здатний викликати застій в тренувальному процесі. Підвищення ГЗСС, може бути викликано не тільки віком, різкий сплеск вмісту глобуліну також може бути викликаний прийманням АС. У частотності при завищених дозах ААС або при особливо тривалому курсі ААС. У таких випадках рівень вільного тестостерону, здійснюючи прийом ААС, здатний всього за тиждень впасти в декілька разів, а як я вже говорив це пряма дорога до застою.


Способи протидії:


Найкращим варіантом для позбавлення від нестачі тестостерону є Провірон (Провімед), який можна купити у інтернет магазині. Так само для цієї мети може послужити станазолол (його оральний варіант) і інсулін. Постарайтеся періодично включати дані речовини у свій курс, хоча б рас в два місяці приблизно на 10 днів.


Інші чинники, котрі здатні викликати тренувальний застій:


1. Нестача білка. Стероїди це ще далеко не все. На ділі вони є чимось на зразок фундаменту для зведення майбутнього хмарочоса. Але побудувати будинок можна без достатньої кількості витратного матеріалу. У нашому випадку матеріалом є безпосередньо білок. При вживанні білка в кількості, меншій, ніж 2 грами на 1 кг живої ваги ви ризикуєте не дорахуватися витратного матеріалу, в результаті чого виникне тренувальний застій.

2. Мала кількість тренувань. Ми вже говорили про перетренованість, і я думаю, всі ви зрозуміли наскільки це серйозно. Приблизно така ж ситуація і з недотренірованністью. Пропускаючи чергове тренування, задумайтеся, як це може на вас вплинути. Адже я впевнений, що ви навіть не замислювалися, що таким чином ви не даєте вихід зайвої накопиченої енергії від вживання АСС, викликаючи тренувальний застій. До речі енергія в таких випадках надсилається або в нікуди, або на зведення жирових тканин. Ну і, врешті-решт, ААС самі по собі неспроможні змусити м'язи рости, без тренувань вам не досягти нічого.

3. Ущільнення і пухлини. Я не жартую, причиною, що викликає тренувальний застій, може стати новоутворення. Я не маю на увазі ракову пухлину, я маю на увазі скупчення зайвого препарату в м'язах сідниць. Такі утворення найчастіше виникають не з вашої вини. Хоча може бути зовсім навпаки, ваше наплювацьке ставлення, тренувальний застій, викликало цей процес. Як і будь-яке утворення, даний вид пухлини на самому початку ніяк себе не проявляє. Навіть при медичному обстеженні таку пухлину не завжди вдається виявити. Але з часом ви зрозумієте, в основному по тому, як входить голка, у разі присутності ущільнення голка буде, входити жорстко, знехотя. Плюс на пізньому терміні ви завжди зможете знайти таку пухлину. Постійні ін'єкції в місце ущільнення можуть призвести до його розростання, що в свою чергу може блокувати надходження речовин у вашу кров.

4. Зменшення провідності в нервових волокнах. Існують особливості властиві деяким з ААС. Однією з таких особливостей є зменшення провідності в нервових волокнах (нандролон і норетандролон). Норетандролон для СНД звичайно досить-таки рідкісний препарат, а ось нандролон навпаки, тому і цю особливість, як причину застою виключати ні в якому разі не можна.


Способи протидії:


У першому випадку я можу порадити вам боротися з тренувальним застоєм, підрахувавши кількість споживаного вами білка, якщо ця кількість менша норми, постарайтеся заповнити цю недостачу. Основним джерелом білка в даному випадку для вас стануть харчові добавки, наприклад протеїнові коктейлі. Із звичайної їжі білок звичайно можна отримати, але ось великі його дози вам точно заповнити не вдасться. З другим випадком все дуже і дуже просто, дотримання раціонального курсу тренувань вам в допомогу. З третьої бідою, в результаті якої виникає тренувальний застій, все трохи складніше, як я вже говорив на ранньому етапі виявити пухлину практично неможливо. Якщо ж ви все-таки хочете це зробити, то регулярні повні медичні обстеження вам в допомогу. Так само дану недугу можна запобігти, регулярно змінюючи місце ін'єкції. Ну і не забувайте постійно обмацувати сідниці на предмет виявлення пухлини. При виявленні, вам допоможуть зігріваючі ванни та компреси. Четвертий дефект, який може викликати тренувальний застій, лікується дуже просто, відмовтеся від нандролону. Інших варіантів у вас немає. І знову-таки вам ніхто не забороняє замінити нандролон на схожий за своїм впливом препарат.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації