СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтероїдні цикли професіоналів минулого


Я довго займався питанням стероїдів і останнім часом впритул зайнявся вивченням препаратів, які брали дійсно досвідчені атлети, так сказати ветерани бодібілдингу. На вивчення їх ААС я витратив чимало часу і ось я готовий озвучити свою думку, я прийшов до висновку, що більша частина сучасних спортсменів (приблизно 90%) приймає занадто великі дози стероїдів.

Я завжди ставився до тих людей, ветеранів бодібілдингу, що віддають перевагу великим дозам більш тривале застосування, в принципі я мінімаліст в цьому питанні, але навіть і я бувало, зловживав. Бажаючи досягти швидких результатів, я збільшував дозування, але чи варте воно того було?

У цій статті я запропоную вам курси, що використовували атлети минулих років, ветерани бодібілдингу, дійсно майстри своєї справи. Це справжні професіонали і, мабуть, навіть зараз велика частина з них дасть фору молоді.


Майкл Ментцер і його стероїдний курс


У своїй підготовці до олімпіади-80 в Москві, Майк Ментцер використовував всього один препарат – Діанабол у дозі від 20 до 30 мг на добу. Курс прийому Діанабола не перевищував 4-6 тижнів і закінчився незадовго до початку змагань. Для того часу це була просто величезна доза Діанабола. Майк ні коли не приховував, що і скільки він приймає, вперше він поділився своїми секретами в журналі «Heavy Duty Journal».

Майк Ментцер належав до числа великовагових атлетів, володіючи ростом у 173 сантиметри, він мав вагу 113 кілограм. Вражає, чи не так?

Наступні відомості про отримані від Нельсона Монтани.


Арнольд Шварценеггер і інші професійні атлети


фото арнольд шварценеггер

Які приймав стероїди Арнольд Шварценеггер? Тут все дуже просто, залізний Арні волів, Прімо і Діанабол. У дозах по 600 мг на тиждень і 50 мг на добу відповідно. Арнольд Шварценеггер використовував саме цю непогану комбінацію успіху.

Ще один значимий атлет – Сержіо. Цей велетень, на відміну від Арнольда Шварценеггера, всіх препаратів волів Деку, 200 мг в тиждень, плюсом до Деки був Вінстрол у невеликій дозі 20 мг на добу. Це всі головні стероїди Арнольда Шварценеггера.

Френкі Зан


френк зейн в молодості

Його вибором знову-таки стали Дека і Прима, в дозах по 100 мг у тиждень. Френкі Зен так само використав тіроїди. Досвідчений атлет, який знає толк в стероїдах, що тут ще сказати. Френкі Зен вибирав тільки найкращі, не розмінювався на дрібниці, але і не нехтував своїм здоров'ям, чого і вам радимо.Дейв Дреппер


У шістдесятих цей атлет використовував по 25 мг Вінстрола на добу. Серйозний вибір серйозної людини. Дейв Дреппер як і всі значущі культуристи на чолі столу завжди ставив здоров'я.


Ларрі Скотт і ті препарати, що він використовував


10таб Діанабола, поділеного на кілька доз на добу. Ось, що вибирав Скотт. Ларрі Скотт використовував Діанабол протягом усіх шістдесятих.

Я впевнений, що всі ці хлопці, у тому числі і Ларрі Скотт, знайомі вам. Я хочу задати вам питання, якщо вони справжні чемпіони вибирали невеликі дозування, то чому ви так не робите?

Адже ніхто не забороняє вам повторити за Ларрі Скоттом. Та й взагалі, як сказав Арні, кращим рішенням стане побудова фізичної бази з допомогою стероїдів, а не на їх основі.


Невеликий бонус


Я не бачу сенсу у використанні величезних дозувань. А поки ви не перевищуєте свою норму ваги на 20 кг, навіщо вам це?!

Адже всім відомо, що прогрес, отриманий під час нормованих тренувань, стероїдних циклів, зберігається краще, ніж прогрес, отриманий під час стероїдного вибуху.

Наше тіло не здатне наростити 15 кг ваги за 2 місяці. Те, що ви намагаєтеся зробити, не є природним. Дейв Дреппер або будь-який інший досвідчений атлет ніколи б так не вчинив. Та й як я вже сказав, навіть, якщо вам якимось чином вдасться набрати ці 15 кг, утримати їх ви не зможете.


Як приклад, хочу запропонувати новачкам наступні стероїдні цикли.


1. Дека і Данабол, дека 200 мг на тиждень і Данабол доза 20-30 мг на день. Курс 4-6 тижнів.

2. Знову-таки дека і знову-таки 200 мг на тиждень, плюс Вінстрол дозою 25 мг (10 тижнів). Курс деки 5 тижнів, курс вінстрола займає близько 3 місяців.

3. Тут все просто, тестостерон тривалої дії в дозі 250 мг на тиждень. Курс близько 9 тижнів.

4. В цьому випадку я пропоную вам вибрати прімо у дозі 400-500 мг на тиждень.

5. Болденон. Доза 250 мг на тиждень в середньому.

Стероїди, якими користувалися чемпіони минулого і препарати сучасних професіоналів, в тому числі і Deca-Durabolin, ви можете придбати в інтернет магазині фарми.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації