СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПлато на курсі стероїдів


Збільшувати дозування ААС придумали не просто так, а все це пов’язано з ти, що з часом розвивається так звана «даунрегуляція» рецепторів (зниження їх кількості), але це відбувається тільки з тими, які присутні на поверхні клітини, наприклад, рецептори ІФР-1. Тим же часом відбувається «апрегуляція» (збільшення кількості) рецепторів, які знаходяться в самій клітині, приміром, це андрогенні рецептори, а вони в свою чергу є важливими посередниками м'язової гіпертрофії. Такими чином, дійти до плато на курсі на одних і тих же дозуваннях (за рахунок зменшення рецепторів ІФР-1) – лише питання часу, більшою мірою з усього спектру препаратів – це тестостерон і станозолол, менше – нандролон, тренболон, метенолон, оксандролон.

Ще один цікавий момент – це кількість вільного тестостерону і ГЗСС (глобулін що зв'язує статеві гормони) у крові. Так як при збільшенні дозування до певних значень з'являється відклик у вигляді ГЗСС, що в свою чергу зменшує кількість вільного тестостерону в крові і як наслідок його менший вплив на рецептори. Вирішується це все просто – ставиться дуже багато тестостерону, і ГЗСС не справляється зі всією діючою речовиною в крові.

Висновок такий – чим більше індекс тестостерону, тим нижче ГЗСС і тим краще відпрацьовує своє завдання фармакологія. Навіть падіння лібідо з віком пов'язано більшою мірою зі збільшенням ГЗСС (естрогени збільшують, а андрогени знижують його продукцію – ще один привід використовувати інгібітори ароматази на курсі), що в свою чергу так само вирішується ін'єкціями, наприклад, Омнадрена. Питання по плато на курсі стероїдів, пов'язані з харчуванням, сном і тому подібним ми не розглядаємо в даній статті, вони детально описані в інших статтях, а тут же тільки щодо прийому фармакології.

Так що можна зробити висновок, що вічний курс – це шлях практично постійного підвищення дозувань ААС, нехай не частого, але підвищення. Шлях, який зробить нас більшими, сильнішими, мужнішими.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації