СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПобічні дії стероїдів, обман чи реальність?


Навколо стероїдних препаратів завжди є велика кількість думок, що більшість хвороб атлетів стається через їх застосування. Але, насправді тільки маленька частина змін здоров'я спортсмена зв’язана із стероїдами. Тут буде розглянуто основну їх дію на людину.


Захворювання печінки.


Ускладнення з роботою печінки відноситься до найзначнішого побічного ефекту від стероїдів. Але від правильного використання стероїдних препаратів, це може не статися. Печінка може ушкодитися із-за інших чинників:


у спортсмена може бути природжена ослаблена печінка, тому при появі стероїдного препарату вона не справляється і настає руйнування її клітин.

спортсмен може приймати занадто довгий час стероїди, не даючи організму відпочити, що призводить до захворювань печінки.

атлет міг не правильно харчуватися, через що організму бракувало поживних речовин, що призводить до виснаження внутрішніх органів.


Збільшення артеріального тиску.


Це теж може піти від здійснення деяких помилок :
із-за великого скупчення рідини в тілі. Для цього треба було скористатися спеціальним засобом, таким як Гіпотіазид.
із-за збільшення холестирина, підвищення рівня тромбоцитів. Цю проблему можна розв'язати за допомогою лікування в лікарні.


Безпліддя.


Тестостерон останнім часом часто використовується в якості протизаплідного засобу. Для цього застосовується 250 мг/за 7 днів, але результат буде отриманий не відразу, він настане через місяць.


Діабет.


Це може статися через високу кількість гормону росту, який застосовується без Інсуліну. В результаті може з'явитися діабет. Щоб цього не сталося треба усього лише правильно застосовувати препарати.


Печія.


Печію можуть викликати такі препарати, як Метандієнон. Його треба просто використовувати разом з Анаболом, який має анаболічну властивість.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації