СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ"Перший курс" стероїдів


Перший "курс" найдієвіший. Він приносить максимальну віддачу при мінімальних дозуваннях (організмом не вироблено ніяких механізмів протидії екзогенним, ззовні, препаратам, що поступають). Тому, при складанні першого курсу потрібно керуватися 2-ма основними моментами:


1. Дозування мають бути менші, ніж у тих, що "просунуті" (ті які давно займаються і живають їх не перший раз), але достатніми, щоб забезпечити максимальний приріст маси і сили від "найдієвішого" в житті курсу.

2. Першому "курсу" потрібно приділити максимальну увагу - забезпечити достатнє харчування, об'єм тренувань і відпочинку.

3. Щоб, згідно другого пункту цього переліку, забезпечити достатнє харчування, об'єм тренувань і відпочинку, потрібно мати достатній тренувальний досвід і досягти певних силових і масо набірних результатів.


Що усе це означає?


1. Рости можна і на 2-х пігулках метандіенона (метану). Але, віддача від 4-6 табл. буде більше, а побічні ефекти в обох випадках приблизно однакові. Так, як механізми "протидії" вступу екзогенних речовин (що не виробляються самим організмом), запускаються і діють вже при терапевтичних дозуваннях. Тому у будь-якому курсі бажано працювати найефективніше, а не пригальмовувати результати недостатніми дозами речовин.

До того ж, сучасні препарати, що поступають в країни колишнього СРСР і СНД, в переважній більшості, не найвищої якості. Відповідно, вони не такі дієві.

"Середні" значення дозувань для першого "курсу" залежать від самого препарату, від того скільки препаратів використовується одночасно і від вашої особистої ваги, і складають:

4-8 табл. в день метандієнона (метану) або станазолола, або оралтуринабола (турика). Це 280-560 міліграм в тиждень.

500 міліграм в тиждень (це, як правило, 2 ампули) будь-якого тестостерона : sustanon, testosteron enantat, ципионат, propionat. Колеться усе, окрім пропіоната (який "ставиться" що дня, або через день), або по 2 ампули одночасно один раз в тиждень, або по одній - на 3-4 день. Як ви бачите, дозування тестостеронів досить великі і для першого курсу підійдуть тільки дуже великим "початківцем", або у вигляді єдиного препарату.

Нандролон деканоат (дека) колеться на перщому "курсі" від 200 до 400 міліграма в тиждень.
Boldenon "ставиться" 500-800 міліграм в тиждень.

Це самі часто використовувані препарати для "першого курсу". Краще використовувати поєднання 2-х стероїдів в мінімальних з вище згаданих дозуваннях: орального (пігулки) і ін'єкційного (уколи).

Найбільш відповідними варіантами будуть поєднання:


болденон + станазолол, або туринабол


метан + дека


Єдиним препаратом на "першому курсі", з натягом, може бути metandienon, або тестостерон. Причому другий препарат ідеальніше для цього підходить.

2. По другому пункту особливо нічого уточнювати не вимагається. Більшість навіть новачків знає, що можна і на серйозному курсі майже нічого не набрати, якщо не харчуватися достатньо і правильно. Якщо ходити в зал всього 1-2 рази в тиждень. Чи, якщо поєднувати декілька видів, тобто перенапружуватися. Чи недосипати.

Не буде приділено увагу усім цим чинникам - не буде і результату. Наберете пару кг і через тиждень-два їх "зіллєте".

3. Третій пункт ніби теж зрозумілий. Перші півроку-рік тренувань, новачок, по-перше, поступово нарощує об'єм і інтенсивність тренувань. Він не може відразу тренуватися також важко, як і просунутий бодібілдер.

По-друге, щоб використовувати усі засоби бодібілдінгу для ефективних тренувань потрібно час, щоб усьому навчитися.

По-третє, сам процес навчання і адаптації до тренувань, тобто підвищення тренованості, займає певний час. І через цей закон не переступиш. Щоб, наприклад, виробити таку якість, як динамічний стереотип (автоматизм сукупності рухів) вимагається виконати близько 5000 однотипних рухів. Яскраво виражений оздоровчий ефект (тобто підвищення тренованості) від тренувань силової спрямованості досягається до 10-12 тижня регулярних тренувань 3 рази в тиждень.

Отже, поки ваші тренування мало інтенсивні і мало об'ємні. Поки ваш організм сам справляється з відновленням від такої малої тяжкості навантажень. І доки ви не навчилися розвивати оптимальне м'язове зусилля в кожному повторенні підходу, вам немає чого "курсити". Залиште "підживлення вітамінками" на той період, коли інтенсивність тренувань стане не підйомною для вашого убитого проблемами і навантаженнями організму.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації