СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПрийом стероїдів для новачків


Новачкам дуже важливо правильно вибирати стероїдні препарати. Це пов'язано з тим, що організм не можна навантажувати великою кількістю стероїдів і навантажень, усе треба робити поступово.

Починати прийом стероїдів краще всього з одного препарату, краще вибрати тестостерон, він допоможе швидко побачити результат тренувань.

Новачкові треба починати з коротких циклів прийому медикаментів, це допоможе організму поступово звикнути до тренувань і стероїдів.

прийом стероїдів для новачків

Є 4 стероїди, які призводять до відмінних результатів, але довго їх приймати не можна, а для коротких курсів вони підходять. До них відносяться: Данобол, Тестостерон, Trenbolon (Тренболон) і Анадрол.


Курс 1.


Спочатку краще приймати близько 500 міліграм ципіоната або тестостерона енантата за 7 днів. Використовувати цей препарат треба впродовж 9-12 тижнів, роблячи перерву з таким же часом. Також не можна забувати про прийом блокатора естрогену, для цього підійде Новалдекс 20 міліграм/в добу або Кломід 50 мг/в добу.

Тестостерон в крові на хорошому рівні можна отримувати за допомогою уколів двічі в тиждень.


Курс 2.


Прийом Метандіенон по 30 мг/ в добу. Ця кількість приймається 4 рази в день, останній прийом прямо перед сном. Час його прийому не може перевищувати 5 тижнів.


Курс 3.


Тестостерон по 400 мг/за 7 днів і тренболон по 75 мг через добу.


Курс 4.


Тестостерон або дека приймати по 250 міліграм кожного препарату на протязі 9-12 тижнів.


Курс 5.


Приймати дека по 400 мг/в тиждень і додавати метан по 30 міліграм/в добу.
Можна також скористатися Анаваром, приймаючи по 40 мг/в добу впродовж 4-6 тижнів. Також підійде Вінстрол, використовуючи по 50 мг/в добу за допомогою уколів.

Головне пам'ятати, що після кожного курсу препаратів, треба робити перерву, а вибрані вами медикаменти можна придбати у нас.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації