СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКурс стероїдів після 40 років - переваги і недоліки


Незалежно від того, який спосіб життя веде чоловік, з віком в організмі знижується кількість тестостерону. Так, після сорока років цей показник - два з половиною відсотка за рік. В результаті послаблюється імунітет, можлива навіть гіпертонічна хвороба. А ще зменшення тестостерону може призвести до атеросклерозу судин і злоякісних пухлин. Щоб всього цього не сталося, відмінним помічником стане курс стероїдів після 40 років.

Не варто забувати, що від рівня вільного тестостерону залежить ріст м'язової маси. Подібний курс не тільки можливий, але ще й дуже корисний. Але варто пам'ятати про те, що в сорок років реакція організму чоловіки на стероїди зовсім інша, ніж у молодих спортсменів.


курс стероїдів після 40 років - переваги і недоліки

Побічні реакції, які можливі після 40 років на тлі циклу стероїдів


1. Різко падає вироблення тестостерону, сповільнюється його відновлення.

2. Крім того, цілком імовірний ризик придбання гінекомастії. В організмі затримується рідина.

3. Серце і судини теж страждають, підвищується, в результаті можливі самі небезпечні недуги.

4. Якщо говорити про естетичну складову, то тут ймовірний ризик значного рівня випадіння волосся на голові - іншими словами, чоловік може просто облисіти.


Стероїди після сорока - як захистити себе?


Якщо ви вирішили приймати анаболіки в цьому віці, то слід ретельно вивчити, наскільки якісні препарати. Крім того, важливо дотримувати правильні дозування та графік прийому препарату. Плавно знижуйте дози. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем - тільки лікар може призначити ідеально підходящі для вас дози на весь цикл прийому стероїдів, так і тривалість курсу теж підбере він.

Купуйте препарати лише у спеціалізованих магазинах, щоб не отримати на руки підробку, із-за якої можна нажити собі безліч проблем щодо здоров'я.

Якщо у вас немає протипоказань для прийому стероїдів, то можна приймати дані засоби, але в помірних дозах.


Курс стероїдів після 40 років - як правильно приймати засоби?


1. Контролюйте свій артеріальний тиск, регулярно вимірюйте його.

2. Прийом препаратів повинен бути в помірних дозах.

3. Для прийому стероїдів у цьому віці підходять тільки нетривалі, короткі курси - максимум два місяці.

4. Для того щоб знизити ризик виникнення гінекомастії, необхідно приймати інгібітори ароматази у разі, якщо під час курсу вам призначили ароматазуючі стероїди.

5. Здайте аналіз на гормони і ліпідний профіль - це необхідно зробити до курсу, так і після його закінчення. У разі відхилень від норми прийом анаболіків повинен бути припинений.

6. Варто провести аналіз крові на простатичний специфічний антиген. У разі позитивного результату аналізу виявляється онко захварювання передміхурової залози. У цьому випадку стероїди - табу.

7. Після закінчення курсу в обов'язковому порядку слід провести після курсову терапію. Курс гормону росту і пептидів допоможе зберегти суглоби і зв'язки, поліпшить стан шкіри.


Якщо ви будете дотримуватися цих рекомендацій, то зведете практично нанівець ризик небажаних негативних наслідків на тлі прийому препаратів.


Курс стероїдів після 40 років - можливі наслідки

На думку одних фахівців, краще в цьому віці приймати стероїди з тестостероном у складі. Є і такі лікарі, які впевнені, що для чоловіків після сорока років більше підходять анаболіки м'якої дії.

Якщо співставити всі за і проти, то можна виділити найбільш оптимальні засоби, які доречні для прийому в зрілому віці.

1. Туринабол - препарат відмінно допомагає для м'язового рельєфу, він не затримує в організмі рідину. Після закінчення циклу прийому даного стероїду слід обов'язково провести після курсову терапію через три доби.

2. Еквіпойз. Якщо приймати цей засіб в поєднанні з іншими препаратами, то спостерігається досить потужний анаболічний ефект. Через три тижні після закінчення циклу потрібна обов'язкова ПКТ.

3. Ціпіонат або Тестостерон Енантан. Препарат використовують у перервах в комплексі з ПКТ, приймають туринабол або метандростенол. Збільшується м'язова маса, з'являється красива форма. Підвищуються силові показники, чоловік стає більш витривалим.

4. Прімоболан. Курс з цим препаратом не дає швидкого росту м'язової маси, зате після закінчення курсу не потрібно ПКТ. Якщо ж все-таки терапія проводиться, то її слід починати через пару - трійку тижнів після останньої ін'єкції препарату.

5. Провірон. Якщо ви вирішили пройти курс стероїдів після 40 років, то зверніть увагу на цей безпечний препарат, який виступає в циклі в якості профілактичного засобу. Якщо є схильність до ароматизації або в курсі стероїдів є ароматизуючі засоби, то такий препарат просто незамінний.


Препарати, від яких слід відмовитися, якщо вам за сорок


Табу - засоби, що негативно впливають на печінку і шлунково-кишковий тракт:

Якщо ви вирішили вживати стероїди у такому солідному віці, то слід в обов'язковому порядку відмовитися від довгих препаратів, які довго залишаються в організмі. Те ж стосується затримки води, яка додасть проблем з тиском. Тут слід виділити такі засоби, як метан та сустанон. У списку слід додати тестостерон енантат. Якщо з тиском проблем немає, то такі ліки можна.

Завжди варто пам'ятати про те, що здоров'я має бути на першому місці. І якщо є якісь протипоказання до прийому стероїдів, то не варто ризикувати тільки із-за того, що ви вирішили в щоб те не стало накачати м'язи або зробити більш рельєфним тіло.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації