СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМіфи про стероїди


Більшість шанувальників фармакологічних спортивних засобів, дотримуються думки, що ефект стероїдів є цілком нешкідливим, і дуже корисним для спортивного організму. Але насправді така думка є помилковою. Почати розвіювати міфи необхідно з того, що корисних і цілком нешкідливих засобів просто не існує, і це стосується не тільки ААС. Всі вони при передозуванні або не правильному застосуванні здатні чинити на організм негативний вплив, викликати алергії і інші побічні моменти.

Всі оральні засоби, які так часто вживають спортсмени, є дуже шкідливими для печінки. Але, їх шкідливість повністю рівносильна тому, що людина при головному болю вживає цитрамон чи парацетамол, а також спиртні напої. Якщо розглядати роботу серця, то тут трохи складніше, так як застосування тих чи інших анаболічних засобів здатні призвести до підвищення рівня небажаного холестерину. Обов'язково потрібно згадати і про вплив на статеву систему, але про це ви дізнаєтесь під кінець статті. Також багато бодібілдерів вважають, що такі препарати як оксандролон і станозолол вважаються максимально безпечними для нашого організму, але ця думка також є хибною.


Хороші результати без ААС


міфи про стероїди

Звичайно ж, якщо мати талант від народження, і все життя присвятити саме спорту, то хороших і лідируючих результатів можна досягти і без допомоги різноманітних анаболічних засобів, які можуть чинити негативний вплив. Але, на жаль, не всі спортсмени є «спортивними монстрами», в прямому сенсі цього слова, і не кожен має просто неймовірну силу і силу волі, яку можна було б використовувати в спорті. Але якщо ви не володієте такими надприродними здібностями, то вам обов'язково потрібен буде ефект стероїдів. Серед світових чемпіонів можна відзначити Усейна Болта, чиї результати дійсно значно відрізняються від всіх інших спортсменів в бігу на короткі дистанції. Мігель Індурайн міг похвалитися об'ємом легенів у 8 літрів, і здатністю серця перекачувати до 7 літрів крові на хвилину.

Якщо ж включати в свій раціон і анаболічні стероїди, то і спортсменам без Божого таланту можна досягти в спорті перших результатів. Не завжди велику роль відіграють генетичні задатки, адже сьогодні можна зустріти дуже багато спортсменів, чиї батьки не мають ніякого відношення до спорту, а діти показують просто шикарні результати. Якщо говорити про заборонені допінги, то не тільки стероїди можуть ставитися до цього ряду. Існує дуже багато інших препаратів, які по тим чи іншим параметрам можна вважати допінгом. Ще жоден засіб не зміг вплинути на правильність і техніку тренування, адже помилки в спорті залежать тільки від правильно спланованого тренувального процесу, і від бажання спортсмена займатися цим видом.


Смертельно небезпечні ААС


Сьогодні також існує думка, що ефект стероїдів може бути смертельно небезпечним для спортсменів. Але, така думка розгортається, парадоксально, тільки у тих бодібілдерів, які ніякого відношення до вживання даних засобів не мають.

Тут у приклад можна провести дослідження, яке нещодавно проводилося в Китаї. В ході цього експерименту було знайдено 733 спортсменів добровольців, які погодилися протягом місяця вживати по 500 мг тестостерону. По завершенню цього експерименту, ні один з добровольців не був помічений на відхиленні роботи органів і систем від норми. Можливо, ви зараз скажете, що це досить маленька кількість, щоб викликати якісь побічні ефекти, і ви дійсно будете праві. Але, якщо подивитися на професійних спортсменів, які все ж використовують стероїди, то їх кількість не перевищує саме показника з експерименту.

Безумовно, якщо перевищувати допустиму норму для спортсменів, то можна зловити себе на думці, що робота ваших органів і систем пішла не в тому напрямку. В наш час поки ще ніхто не може сказати точної цифри, яка змогла б стати смертельною для спортсменів. Саме тому, при доцільному використанні препарату, ефект стероїдів буде тільки позитивним, і ви не зіткнетеся ні з якими негативними наслідками.


Імпотенція і безпліддя


Цим пунктом хотілося б приділити особливу увагу, адже більшість людей, які не мають стосунку до спорту, і до вживання анаболічних стероїдів, дотримуються думки, що всі бодібілдери імпотенти. Якщо б всі вони тільки знали, наскільки їх думка розходиться з правдою. Встановлено, що лібідо спортсмена-качка настільки підвищена, що в день він може виробляти до 4-х статевих актів, і відчувати себе цілком нормально. Якщо і можна говорити про зниження лібідо, то тільки в тому випадку, якщо неправильно проводити курс прийому препарату, і уникати певних правил і порад. Але, навіть при первісному неправильному вживанні препарату, ви зможете змінити свій ритм прийому, і ваше бажання обов'язково відновиться.

Якщо говорити про здібності до продовження роду, то наукою визначено лише два варіанти, при яких може виникати безпліддя. Але, якщо порівняти це з числом спортсменів, які вживають стероїди, то їх кількість буде набагато більша. Якщо правильно приймати препарат, і знати для себе чітку дозу, то ефект стероїдів просто не зможе вас не радувати, а про наявність безпліддя і говорити не варто. Тут також можна відзначити той факт, що деякі професійні бодібілдери зачали своїх дітей на момент вживання препарату.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації