СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПочатковий курс на масу


Початковий курс на масу це курс стероїдів для початкуючих спортсменів, які тільки знайомляться з "хімією" і ще не мають досвіду користування анаболічними стероїдами.

Тому початковий курс стероїдів підібраний з найбільш ефективних препаратів, найперевіреніших часом і в щадних дозах. До складу початкового курсу на масу входять і засоби відновлення, і захисту. Курс просто унікальний по своєму складі і дає при правильно організованих тренуваннях і харчуванні приріст маси м'язів, в межах від 8 до 14 кг.

Отже, до складу курсу входять такі знамениті і легендарні стероїди, як Дека (Дека-Дураболін, NANDRODEC) і Метан (метандростенолон, метанотабс, метандієнон, данабол). Це активні діючі препарати курсу на масу. У готовий курс на масу, який ми вам представляємо ці стероїди увійшли під назвами-синонімами NANDRODEC і METHANOTABS (метанотабс). Надалі, скорочено я називатиму їх класичними сленговими іменами: Дека і Метан. Як доповнення і захист до складу цього курсу на масу увійшли наступні препарати: PROVITABS (відомий, як провірон), Кленбутерол і Трибулус. Тамоксифен ви придбаєте самі у будь-якій аптеці або в інтернет магазині анаболічних стероїдів.


У кількісному складі готового курсу стероїдів на масу, ми пропонуємо:


NANDRODEC - 6 флаконів по 200 міліграм
METHANOTABS - 2 банки по 100 таб. (1 таб. 10 міліграм)
PROVITABS - 2 банки по 60 таб. (1 таб. 25 міліграм)
Кленбутерол - 1 банка
Трибулус - 4 банки по 30 капс. (1 капсула 500 міліграм)
Тамоксифен 500 міліграм.


курс на масу

Всього початковий курс стероїдів на масу триває 12 тижнів. Потім перерва не менше 3 місяців.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації