СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБодібілдинг методика тренувань


Багато хто знає, що тренажерний зал і заняття бодібілдінгом збільшують м'язову масу і роблять тіло привабливим. Але є базові елементи, без яких ваш успіх в тренажерному залі буде мінімальним. В першу чергу ви повинні не давати м'язам звикати до навантажень, якщо вага стала легкою обов'язково підвищуйте її. Міняйте вправи на різні групи м'язів, збільшуйте сети і повторення, а також змінюйте час відпочинку між підходами. Спробуйте базові вправи виконати з іншою амплітудою.Іноді просто необхідно зробити вправи до повної м'язового відмови, щоб включити нервову систему в роботу, але це не можна робити часто. Використовуйте статику і негативні виконання повторень, вони також сприятливо діють на м'язовий ріст. Кожне тренування потрібно починати з найслабшої м'язової групи, це призведе до її стабільного росту. Ви повинні добре себе оцінювати і давати собі звіт. Використовуйте допомогу партнерів, інакше вам не виконати максимально відмовні підходи і страховка завжди потрібна при виконанні вправ зі складною координацією.

Багато тренерів виступають проти чітинга, часом за допомогою маленького чітинга можна виконати повне завантаження м'язової групи без допомоги партнера. Наприклад, чітинг при підйомі штанги на біцепс стоячи завжди може бути при остаточних повторах для забивання.

Використовуйте методики, виконуючи підходи з підвищенням ваги, а далі зниженням ваги. Ці супер сети дуже добре несуть кров в м'язову групу і провокують швидкий м'язовий ріст. Робити це потрібно швидко з мінімальними відпочинками між зниженням і підвищенням робочої ваги. Також можна використовувати наскрізні тренування або серії, тобто виконуємо 2 вправи на різні групи м'язів без відпочинку одну за іншою. Після виконання робимо відпочинок 2 хвилини і продовжуємо вправу. Ці методики добре підходять людям, які не можуть тренуватися часто.

Звичайно ж, кожне тренування повинно починатися і закінчуватися розминкою і розтяжкою. Ваше спортивне довголіття залежить від амплітуди суглобів і еластичності зв'язок.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації