СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи впливає розумова втома на ефективність тренування в залі?


Чи впливає розумова втома на ефективність тренування в залі? Звичайно, впливає! Особливо це можуть на собі відчути працівники офісу, управлінський персонал та інші категорії працівників, які не пов'язані з напруженою фізичною працею. Після важкої нервової наради, нападів «чуйного» керівництва або сварки з колегами у людини виникає тимчасова апатія або перезбуджений стан. І те, і інше – досить поганий стимул для нормального тренування.

Однак це лише на перший погляд. Далі включається практична психологія та знання про людське тіло. Так от, психологія говорить про те, що людина найкраще виконує ту дію, на якій зосереджена увага. У даному випадку вся проблема в умінні переключиться від зовнішніх і внутрішніх подразників на цілі і завдання тренування. Правильно кажуть, що, прийшовши на нове місце, потрібно залишати за дверима всі попередні питання. Це ж стосується і спортивного залу. Сучасні знання про людський мозок підтверджують нашу теорію. Науково доведено, що розумова і фізична втома посилає сигнали в різні області центральної нервової системи.

Цей факт підтверджується бажанням багатьох людей скинути нервове напруження на спортивному майданчику, басейні або в залі. Перешкодою в цьому випадку може стати надумана вами втома, тобто психологічне самонавіювання (в даному випадку негативне).

Для подолання такого бар'єру використовуйте мотивацію. Вона для кожного різна, але обов'язково повинна бути сильна, дієва. Пам'ятайте, що пропуск або мала ефективність тренування відсувають вас від кінцевої поставленої мети.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації