СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРозминка перед тренуванням


Багато новачків ігнорують розминку перед тренуванням, прирікаючи тим самим себе на ризик получити травму. Спробую коротко пояснити, навіщо потрібна розминка перед тренуванням.

Якщо ви тренуєтеся серйозно і чекаєте який-небудь результат від своїх занять, то, іноді, необхідно тренуватися з великою вагою і робити сильні фізичні нагрузки. На тренуваннях ваші м'язи, сухожилля і суглоби випробовуватимуть навантаження, які в повсякденному житті не випробовували. Багато хто з вас прогріває двигун автомобіля взимку перед тим, як поїхати. Схожа ситуація і тут.

розминка перед тренуванням

Розігріті суглоби краще змащуються, а значить - менше зношується хрящова тканина. Еластичні сухожилля краще протистоять розривам. А розтягнутий м'яз здатний розвинути більше зусилля.

Окрім цього, під час розминки прискорюється кровотік по посудинах, що дозволяє м'язам швидше відновлюватися, готуючи, таким чином, організм до майбутньої роботи.

Розминка повинна тривати приблизно 10 хвилин і складається , як правило, з трьох частин.


Загальне розігрівання


Це може бути біг на місці, стрибки на скакалці, і виконання базових вправ з порожнім грифом або гімнастичною паличкою. Завдання: прискорити кровотік і обмін речовин. При цьому ваш пульс повинен вирости до 130 - 160 ударів в хвилину.

Розігрівання суглобів


Звичайно це обертальні рухи в суглобах. Причому, незалежно від того, яку частину тіла ви тренуєте сьогодні, а яку немає, розігрівати треба усе тіло. Особливо це стосується хребта, колін і плечових суглобів. Хребет добре розминати обертальними рухами з паличкою і гіперекстензією. Також можна зробити 1 - 2 підходи на прес. Наприклад, підйом ніг у висі.

Розтяжка


Виконувати вправи на розтяжку, без фанатизму і ривків. Розтягнути необхідно руки і ноги з усіх боків. Їх можна робити як після тренування, так і перед.

Таким чином, провівши ці нехитрі маніпуляції, ви підготуєте себе до навантажень і зможете викластися на усі сто відсотків, звівши ризик травмуватися до мінімуму. Чим професійніший спортсмен, і має вищий рівень підготовки, тим ретельніше він розминається.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації