СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТренування високої інтенсивності


Прискореного ефективного спалювання жиру можна досягти кількома способами, один з найбільш результативних — тренування високої інтенсивності. Цей метод допомагає позбутися від підшкірного жиру в найкоротші терміни, але він не підходить новачкам. До того ж їм не можна займатися часто, перевантажуючи своє тіло, ви не досягнете потрібного результату, а лише виснажите організм. Інтервальні тренування високої інтенсивності підключають все ваше тіло і ведуть до дуже великої витрати енергії, а отже, швидко палять непотрібний жир.


Як це працює?


Низько інтенсивні тренування як правило бувають дуже тривалі за часом і самі по собі непогано допомагають скинути вагу. Адже чим довше ви робите вправи, тим довше спалюєте жир. Тренування високої інтенсивності засновані на іншому принципі — ними не варто займатися довше 25 хвилин, але калорії при цьому витрачаються значно швидше. До того ж вони помітно прискорюють ваш обмін речовин, а це дозволить втрачати зайву вагу і дасть організму нормально функціонувати навіть після закінчення кардіо-тренування високої інтенсивності.

Цей принцип можна пояснити на прикладі бігу. Віддаючи перевагу довгій дистанції і відповідно низькій швидкості бігу, ви поступово спалите жир, але все ж не так швидко, як при спринті. До того ж з часом ви станете худорлявим — м'язів не додасться. Вибравши в якості кардіо-тренування високої інтенсивності вибуховий біг на короткі дистанції, ви не тільки швидше позбавитеся від жиру, але і зможете похвалитися пружним, підкачаним тілом. До того ж після марафону жир швидше перестає «танути», ніж після спринту.


HIIT тренування високої інтенсивності


Людям з великою зайвою вагою такі заняття спортом строго протипоказані. Перш ніж перейти до них, треба позбутися кілограмів за допомогою розмірених тренувань в повільному темпі, на першу пору відмінно підійде тривала ходьба. Поступово привчаючи організм до все більш зростаючих навантажень, ви дійдете до інтервальних тренувань високої інтенсивності, але не раніше, ніж по-справжньому відчуєте себе готовим. І не намагайтеся поєднати їх з силовими тренуваннями-таке перевантаження тільки зашкодить організму.

Частота тренувань залежить від бажаного результату. Якщо ви хочете не тільки позбутися від жиру, але і придбати приємний рельєф, між заняттями має проходити від 3 до 5 днів. Тренування високої інтенсивності тільки для жироспалювання можна проводити і частіше, раз в 2-3 дня. Найпоширеніші види таких тренувань — спринтерський біг, заняття на біговій доріжці з програмою на нахил, випади з гирею і швидкі стрибки на скакалці. Чергуйте ці заняття з відпочинком і більш розміреними видами спорту і працюйте по відео інтервального тренування високої інтенсивності.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації