СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБезпечні тренування- основа здоров'я


Десь після тридцяти кожен з нас раптом розуміє, що молодість змінилася зрілістю. Організм починає гірше переносити деякі навантаження, дають про себе знати отримані в молодості травми. Деякі миряться з цією ситуацією і звинувачують у всьому вік. Щоб побороти погане самопочуття, поправити здоров'я, люди записуються в спортзали, фітнес-клуби. Все-таки, думають вони, пора б і подбати про своє здоров'я. Але і тут існують пастки, в які легко попасти по недосвідченості.

Безпечні тренування- основа здоров'я

Новачки можуть не розрахувати свої сили і завдати собі травму, особливо це стосується тих, хто вибрав силові види спорту, а не що-небудь більш "невинне" (наприклад, плавання). Недосвідчена людина може взяти занадто велике навантаження, до якої поки не готова. Це небезпечно не тільки можливістю травми: відомо, що, якщо вибирати неправильний вид тренувань і постійно навантажувати себе вправами на межі ваших можливостей, можна отримати серйозні проблеми зі здоров'ям.

Щоб уникнути подібних ситуацій, часто вдаються до допомоги тренера. Але така можливість є не у всіх, та й часто нелегко знайти по-справжньому хорошого фахівця, який допоможе досягти оптимальної форми і не зашкодить. Що робити? Для тих, хто не може постійно консультуватися у тренера, у нинішній вік технологій знайшлося рішення - мобільні додатки.

Що має враховувати хороший додаток для тренувань? Часто вони сконструйовані так, щоб уловлювати дрібні нюанси, але найголовніше, що потрібно врахувати - це:

  • ріст
  • вагу
  • вік
  • стать
  • вид навантаження
  • частоту серцевих скорочень

Деякі додатки, наприклад, uActive від компанії Nix Solutions вибудовують всі одержані дані у вигляді графіка і дозволяють скоординувати ваш режим тренувань з іншими важливими параметрами, такими, як режими сну \ неспання і харчування, таким чином допомагаючи вибрати оптимальну ступінь навантаження і уникнути небажаних наслідків і передчасного зносу організму. Ви зрозумієте, поставили собі надмірне навантаження, і якщо так, то в яких областях. Аналіз інтенсивності тренування за допомогою розрахунку зон пульсу допоможе уникати надмірного навантаження.

Програми стануть вашим незамінним помічником у тренуваннях. Ви будете безпечно виконувати вправи, розумно дозувати навантаження, приносити користь своєму здоров'ю і підтримувати хорошу форму.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації