СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТренування з персональним тренером


Незалежно від поставленої мети, всі клієнти фітнес-клубу стикаються з вибором формату тренування: самостійні заняття, групові або індивідуальні з інструктором. Кожен з варіантів має свої переваги. Але тільки робота з персональним тренером гарантує наочний результат за порівняно короткий час.


Переваги індивідуальних занять


тренування з персональним тренером

Індивідуальний підхід.


Персональні тренування – це ціла програма трансформації режиму харчування, сну, фізичних навантажень. Складання такого комплексного плану (з урахуванням ваших цілей, стану здоров'я, рівня фізичної підготовки) входить в послуги персонального тренера. Він формує основну програму заняття, але ваші побажання теж впливають на те, як проходить персональне тренування. Індивідуальний графік дає вам можливість вибрати зручний час для відвідування клубу.


Безпека.


Заняття спортом без розуміння основ техніки виконання вправ можуть привести до травм. Особистий тренер приділяє вам всю свою увагу, відзначає неточності, стежить за технікою. Вводячи в програму тренувань нові елементи, інструктор контролює ваше самопочуття, коригує навантаження, страхує при виконанні складних вправ.


Мотивація.


Хороший тренер завжди трохи психолог. Якщо ви звикли жаліти себе, недопрацьовувати на самостійних тренуваннях, виконуючи вправи упівсили, змінити фігуру або поліпшити здоров'я точно не вийде. Важливість персонального тренера полягає в тому, щоб зуміти знайти підхід до конкретної людини, підібрати стимул, який змусить рухатися до бажаного результату. Оскільки персональне тренування з тренером буде дорожчим інших варіантів, вам не захочеться прогулювати, втрачаючи гроші. Це стане хорошою мотивацією займатися регулярно.


Оцінка результатів.


Заняття з персональним тренером мають на увазі професійну оцінку досягнутого прогресу. За підсумками оцінки замінюються елементи або вся програма тренувань, підвищується або знижується навантаження. Для максимальної об'єктивності проводять спеціальні тести, які показують зміни фізичних параметрів: гнучкості, координації, силової витривалості.


Кому необхідний особистий інструктор


особистий інструктор

Заняття з особистим тренером підходять абсолютно всім, хто хоче займатися спортом, не ризикуючи своїм здоров'ям. Особливо корисні такі тренування наступним категоріям відвідувачів фітнес-клубу.


Новачок.


Щоб зрозуміти, які процеси відбуваються в організмі під час фізичних навантажень, і поставити правильну техніку виконання вправ, на перших порах обов'язкова робота з персональним тренером.


Спортсменам при підготовці до змагань.


Програма, складена і контрольована фахівцем, дозволить домогтися максимального результату.


Вагітним і жінкам в післяпологовий період.


В цей час тренуватися самостійно може бути небезпечно для здоров'я, навіть якщо ви вже досвідчений відвідувач фітнес-клубу. Заняття з тренером один на один допоможуть підібрати щадне, але ефективне навантаження.


Тим, хто реабілітується після травми.


Індивідуальна програма допоможе відновити колишню фізичну форму, а може, навіть поліпшити її.


Діти.


Персональні тренування потрібні, щоб мотивувати початківців спортсменів на здоровий, рухливий спосіб життя.


Літнім людям.


В такому віці потрібний уважний підхід до тренувань, щоб відрегулювати навантаження на серце і суглоби.


Поради для початківців


  • Попередньо поспілкуйтеся з кількома інструкторами, задайте питання, що цікавлять вас, виберіть того, з ким вам буде найбільш комфортно під час тренувань.
  • Чітко позначте мету: чи потрібно вам схуднути, накачати м'язи, підтримати поточну форму.

У фітнес клубах доступні персональні тренування за різними спортивними напрямками. Вибравши студію, ви можете записатися до будь-якого з вподобаних тренерів.

Заняття єдиноборствами поліпшать загальну фізичну форму, розвинуть витривалість і спритність. Тренування на біговій доріжці поставить правильну техніку бігу, зміцнить серцево-судинну і дихальну системи, спалить зайві калорії.

Програму для набору м'язової маси також найефективніше складати в тандемі з особистим інструктором. Так Ви грамотно зміцните і розвинете м'язи, не нашкодивши хребту і суглобам.

Дуже популярні індивідуальні тренування з йоги, стретчингу, пілатесу. Ретельне розтягнення м'язів і зв'язок в статичних вправах, концентрація на правильному диханні роблять тіло гнучким, вирівнюють поставу і зміцнюють м'язи.

Новачкам рекомендуються тренування три рази на тиждень під персональним контролем. Займайтеся в заданому режимі протягом декількох тижнів, а при переході на самостійний тренінг регулярно звертайтеся до інструктора для оцінки ваших результатів і контролю техніки.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації