СТЕРОЇДИ



ПОХУДАННЯ




ХАРЧУВАННЯ





СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ




ЗДОРОВ'Я









РІЗНЕ







Самостійні тренування


Персонального тренера часто наймають не тільки для того, щоб він складав програму занять фітнесом і стежив за правильною технікою виконання вправ. Багатьом необхідні підтримка мотивації, контроль режиму тренувань. Саме через брак цих речей важко займатися фітнесом або спортом самостійно. Але дехто вибирає самостійні тренування, через брак коштів (грошей) або із-за того, що в людини мало вільного часу. Не зручний графік роботи і їй не получається ходити в зал.

 

Атрибути

 

Обов'язковими інструментами в разі самостійних занять є щоденник і календар. Найкраще, якщо календар буде являти собою книгу, в якій на розвороті розташований один тиждень. Мінімальний термін ведення щоденника – шість тижнів. При бажанні можна збільшити цей термін.

В щоденник необхідно заносити свої цілі, відчуття після тренувань. Обов'язковою графою записів в ньому є аеробне тренування і силове тренування. Харчування-трохи менш обов'язкове, але не менш важливий розділ.

Ведення щоденника, як правило, викликає більше відповідальності перед самим собою. Корисно записати в нього мрії про свій новий вигляд, досягнення. Це допоможе в подальшій мотивації, подолання перешкод на шляху до мети. Було б непогано мати конкретні, а не розпливчасті уявлення про все це.

Тепер потрібно придумати послідовність дій для досягнення мрії. Календар надасть допомогу в плануванні всіх необхідних заходів і процедур. Брак часу – найпоширеніша причина нереалізованих цілей. Щоденник і планування допоможуть взяти контроль над часом. Рекомендується намітити в календарі на тиждень вперед, коли слід виконати невідкладні справи, зробити важливі зустрічі, приготувати їжу, сходити в магазин, відвідати тренажерний зал і т. д.

Таким чином, намалюється чітка схема шляху до цілей. Корисно залишити один день на тижні, наприклад, неділю, для розваг або неробства, відпочинку для душі і тіла, прогулянок на свіжому повітрі, для улюблених занять, а також для планування справ на наступний тиждень. Поступово тренування перетворяться на звичку, а звичка, як відомо, – друга натура.
Постановка цілей Звичайно, в житті трапляються непередбачувані обставини, які вносять свої корективи, але щотижневий план допоможе структурувати час і сили, а також зміцнить нові наміри. Великі цілі складаються з дрібних, тому було б непогано записувати свої маленькі перемоги і відчуття, принесені ними, в щоденник. Це важливо, тому що процес має значення. Ці емоції створюють результат, до якого прагнучі займаються в гонитві за кращим життям.

Природно, має сенс ставити перед собою реалістичні цілі, а не міфічні (скинути 50 кг, пробігти марафон або цілі, які не суперечать генетиці), інакше за рогом чекає розчарування. Досягнувши однієї реалістичної мети, можна ставити перед собою наступну.

Під час фізичногого навантаження виділяються гормони: адреналін, нейропептиди, ендорфіни. Вони впливають на зниження стресу і приносять почуття ейфорії. Тому для вирішення особистих проблем і прийняття важливих рішень найкраще йти в тренажерний зал.

 

Висновок : Самостійні тренування не настільки ефективні, як тренування в залі, але скажу вам краще такі ніж ніякі. Якщо грамотно тренуватись, то можна навіть тренуючись дома чи на вулиці досягти не поганих результатів! В мене був період в житті, що я займався самостіними тренуваннями, спочатку дома, на вулиці, а потім в приватному залі. В мене були ключі від приватного залу і я міг ходити туди будь коли і в будь якій годині. Звичайно тренуючись сам, ти не можеш робити декотрі вправи на максимум (жим лежачи, присідання зі штангою). Так, як є ризик травмуватись. В мене були не раз випадки, що не розрахував з вагою і кількістю повторів і опускав собі штангу на груди, а підняти її вже не міг. Приходилось вилазити з під неї, це небезпечно, бо можна травмувати собі плече чи ще щось.




Інші статті по темі :





Популярні статті




Цікаві статті




Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації