СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКоли потрібно міняти програму тренувань


В наших статтях ми вже багато говорили про програми тренувань для новачків і досвідчених атлетів, а також розглядали тренування бодібілдерів високого класу. Але ми не задавалися питанням, А як же часто потрібно міняти методику тренувань і чи має це сенс?

коли потрібно міняти програму тренувань

Ми знаємо, що наш організм і м'язи мають властивості адаптуватися до навантажень і тому їх потрібно підвищувати. Але також організм швидко звикає і до вправ і методики їх виконання. Тому просто необхідно завжди міняти програму тренувань на нову або хоча б вносити корективи в міру її виконання. Дізнатися коли потрібно міняти методику дуже просто, або за часом або по тренувальному застою.

Коли у вас припинилося зростання показників це перший дзвінок для зміни побудови тренувань. Але навіть якщо все добре, атлети високого рівня змінюють тренування майже щомісяця, а люди середнього рівня підготовки повинні переглядати програму тренувань кожні 3 місяці. Новачкам в цьому плані трохи простіше, їх тренувальна програма може тривати від 4 до 6 місяців без змін і з помітним зростанням результатів. Слід пам'ятати, що при вживанні анаболічних стероїдів програма тренувань обов'язково повинна відрізнятися від тренувань без фармакологічної підтримки. Зміна тренуванням призводить до гармонійного розвитку всіх груп м'язів швидкого зростання силових показників і м'язового зростання. Будь-який атлет повинен шукати оптимальні вправи, періоди відпочинку, кількість тренувань в тиждень і харчування, яке для нього є оптимальним і дає максимальний ефект. Всі ми індивідуальні і методика не може працювати на всіх, ви повинні чути свій організм і розуміти себе.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації