СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо таке сайклінг в фітнесі?


Багато хто здогадається, що сайклінг походить від англ. «cycle» – велосипед і означає їзду на велосипеді. Але що собою являє сайклінг у фітнесі?

Замість велосипедів вас чекають новітні велотренажери, а натомість міського шуму машин – динамічна і запальна музика. Замість бордюрів і купин - спеціальні імітаційні режими: гірські вершини, екзотичні пейзажі, віртуальні велопрогулянки по воді і справжні спринти. Сьогодні сайклінг – це захоплююче, енергозатратне і по-справжньому живе тренування, де піт ллє градом, емоції б'ють ключем, а в залі панує дух здорового суперництва. Ніякого порівняння зі звичайним нудним тренуванням! Відеоряд захоплює увагу і дозволяє зробити тренування не тільки цікавим, але і максимально ефективним.


що таке сайклінг в фітнесі

Як проходять тренування з сайклінгу


Сайклінг – це, в першу чергу, групове заняття. Крутити педалі разом з іншими «гонщиками» набагато веселіше, ніж в гордій самоті. Заняття веде досвідчений тренер, який коригує і направляє, задає настрій і темп заняття. Сам процес триває до 40 хвилин: саме цього часу достатньо, щоб запустити в організмі потужні процеси жироспалювання. Тренування можуть відрізнятися за ступенем інтенсивності і цілями, але принцип завжди один.


Потрійна користь сайклінгу


Сайклінг дуже ефективний вид тренувань: він «качає» і серце, і м'язи.

Основне його призначення – це тренування серцево-судинної системи. Пульс досягає високих показників, кровообіг прискорюється, Серцевий м'яз і судини зміцнюються.

По-друге, це прокачування мускулатури всього тіла. Помилково думати, що на велотренажерах «качаються» тільки ноги і спина. Завдяки нахилам корпусу і зміни положення таза на сидінні сайкла, а також зміни налаштувань велотренажера можна пропрацювати різні групи м'язів.

І третя безумовна перевага сайкл-тренувань-це потужний процес спалювання жирів. Якщо ви ставите питання, чи допоможе сайклінг схуднути, відповідь позитивна. Сайклінг настільки енерговитратний, що навіть на малоінтенсивному занятті спалюється до 500 ккал. Так що тренування сайклінгу ідеально підійде тим, хто мріє позбутися зайвої ваги. Максимальна ефективність процесу сайклінгу досягається при регулярному режимі тренувань: від 2 до 4 занять на тиждень.


Протипоказання до сайклінгу


Сайклінг, в першу чергу, спрямований на тренування серцево-судинної системи, тому цей тип навантаження протипоказаний тим, у кого:


  • серцево-судинна недостатність у тяжкій формі: тахікардія, стенокардія, серцева астма;
  • набряки і тромбофлебіт;
  • онкологічні захворювання;
  • серйозні травми і проблеми з суглобами: гомілкостопом, колінами, попереком;
  • ожиріння;
  • цукровий діабет.

Якщо є побоювання, що заняття можуть заподіяти шкоду здоров'ю, ми рекомендуємо проконсультуватися з лікарем.


Сайклінг заняття в фітнес клубі

Переважно в клубі є три типи тренувань на сайклах з різним рівнем інтенсивності. Найбільш високоінтенсивний інтервальний тренінг-це Sprint. Як видно з назви, цей урок проходить на високих швидкостях і підійде тільки тим, хто готовий до потужних кардіонагрузок.

Друга за інтенсивністю програма RPM побудована як велогонка. Кожен учасник велозабігу може сам регулювати інтенсивність тренування і поступово її підвищувати за рахунок контролю рівня опору і швидкості спринту. Можна імітувати за допомогою регулювання підйомів нерівної гірської поверхні, чергуючи підйоми і спуски, і таким чином підвищувати навантаження.

І третя за інтенсивністю програма проходить за технологією Immersive fitness. Ви поринете у віртуальну прогулянку на велосипедах, яку створить кіноекран, аудіосистема і, звичайно, тренер. Воістину захоплююча дух велопробіжка може привести вас на крутий льодовик або на вулиці найкрасивіших міст світу. Нереальні спецефекти подарують реальні емоції і ефективне навантаження - за 40 хвилин майже непомітно спалюється до 1000 калорій.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації