СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПіраміда у бодібілдингу


Піраміда у бодібілдингу є одним з найбільш ефективних методів. Вона допомагає досить швидко наростити потрібну Вам м'язову масу і при цьому значно збільшити силові показники.

Ще з початку 70х років 20 століття більшість бодібілдерів використовують саме метод піраміди у бодібілдингу. Давайте ж розберемося в чому її суть. Наприклад, у Вас є завдання виконати в жимі лежачи 4 підходи по 10 повторень. Але після першого підходу Ви вже не в змозі виконати таке навантаження в другому. Значить, Вам доведеться або зменшувати кількість жимів в кожному підході, або зменшувати вагу на штанзі.

Виходячи з принципів методу піраміди, після закінчення кожного підходу Ви повинні зменшувати вагу на Вашій штанзі так, щоб кількість повторень з кожним підходом не зменшувалася. Тобто, зменшуючи з кожним разом вагу, кількість жимів не повинна зменшуватися з кожним підходом.
Піраміда у бодібілдингу має ще і інший варіант, згідно з яким при зменшенні ваги на штанзі з кожним разом, треба збільшувати кількість жимів з кожним підходом. Тобто перший підхід виконується з найменшою кількістю жимів, але з максимальною кількістю ваги на штанзі. Допустимо, якщо за перший підхід Ви можете вижати 6 разів 100 кг, то під час другого підходу ви, допустимо, виконуєте 8 повторів, але з вагою 85 кг, і так далі за схемою.

Схема піраміди у бодібілдингу є досить нескладною, але при цьому треба пам'ятати про ряд правил, які необхідно дотримувати :

Спершу треба визначити ту вагу, яку Ви скидатимете після кожного підходу. Так, визначите Ви її не відразу. Але пам'ятати треба про одне: Ви повинні скидати кожного разу вагу так, щоб останній жим в підході був найбільш складним, і не залишалося сил на ще один.

Також піраміду у бодібілдингу слід застосовувати на тих тренажерах, на яких вага легко регулюється, тому що занадто складний і довгий процес регулювання ваги може привести до того, що Ваші м'язи вийдуть з тонусу, і Ви не зможете далі ефективно продовжувати роботу.

Цю систему треба використовувати на протязі шести-восьми тижнів, а після цього зробити зміну системи на іншу, а через деякий час знову повернутися до піраміди.
Існує також метод "зворотної піраміди" у бодібілдингу, який може Вам допомогти збільшити силові показники.

Цей метод кардинально протилежний до попереднього. Згідно з його принципом з кожним підходом ми не зменшуємо, а збільшуємо вагу на штанзі, а кількість повторів зменшуємо. Таким чином, якщо в першому підході Ви зробили 10 повторень по 60 кг, то в другому підході Вам треба збільшити вагу до 65 кг, а кількість повторів при цьому складатиме 8. Ну і так далі в арифметичній прогресії.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації