СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтероїди і сучасний бодібілдинг


Коли атлет розуміє, що вичерпав межі своїх можливостей у рості м'язової маси, для продовження розвитку він приймає спеціальні препарати. Стероїди в бодібілдингу займають дуже важливе місце. При правильних дозуваннях спортсмен повністю захищений від побічної дії і здатний досягти небувалих спортивних результатів. Головне - грамотно планувати прийом препаратів, і тоді безпечні стероїди стануть реальністю.


Анаболіки-стероїди - що це?


Стероїди і сучасний бодібілдинг

Ці засоби імітують дію тестостерону, ну а також дигідротестостерону. Завдяки їх застосуванню, вдається прискорити ріст м'язової тканини завдяки збільшенню білкового синтезу в клітинах. Після тренувань м'язів на відновлення потрібно близько двох діб, зате під дією стероїдів цей час зменшується в два рази. Тому і ріст м'язів досягається швидше. В залежності від інтенсивності тренувань, спортсмен може набрати до десяти кілограм м'язової маси за місяць.


Стероїди - особливості і основи безпечного застосування


1. Більш потужні за дією стероїди мають і більш сильну негативну дію на організм.

2. Ін'єкційні засоби у більшості більш безпечні, ніж оральні анаболіки.

3. Краще приймати слабкі курси стероїдів в бодібілдингу, ніж використовувати сильнодіючі препарати.

4. При надмірних дозах посилюються прояви побочки. Те ж стосується феномена відкату.

5. Не буває стовідсотково безпечних стероїдів - абсолютного захисту від можливих негативних реакцій не дає жоден подібний препарат. Іноді вже перевірені часом засоби діють краще, ніж новинки.


Цілком реально застосовувати анаболіки без побічних ефектів, якщо дотримувати правильні дозування і дотримуватися правил, встановлених для курсу прийому. В результаті ви отримаєте від п'яти до семи кілограмів м'язової маси, при цьому ризик прояви феномена відкату буде зведений до нуля. Ви досягнете стабільних результатів без шкоди здоров'ю.


Стероїди в бодібілдингу - ефективні комбінації без побічних ефектів


1. Курс Сустанону 250 і Дека Дураболіну. Такий цикл - відмінний вибір для спортсменів худорлявої статури, віком від двадцяти двох років. Важливо, щоб не було медичних протипоказань для вживання даних препаратів. Подібна комбінація допоможе збільшити м'язову масу швидко і безпечно для здоров'я. Це дуже популярний варіант серед бодібілдерів. Обидва препарати доповнюють один одного, компенсуючи недоліки і збільшуючи ефективність.

2. Курс Оксандролону. Це стероїд, який і надає анаболічну , і андрогенну дію. Він надає ефект на процес жирового розпаду. В результаті стимулюється формування рельєфу, підвищується щільність і пружність мускулатури. Перед тим, як починати подібні курси, слід наростити масу м'язів. Цей засіб найбільш затребуваний і безпечний для здоров'я. Якщо адекватно застосовувати Анавар, то побочка виключена. При цьому ви досягнете пристойних і стабільних результатів у спорті.


Жінки і стероїди


У бодібілдингу застосування стероїдів жінками - не новина. Багато бодібілдерш використовують складні ефіри тестостерону для того, щоб підсилити м'язовий ріст. З можливих незворотних змін при терапії з дозуванням тестостерону від п'ятдесяти до ста міліграм в тиждень слід виділити наступні:


1. Знижується тембр голосу.

2. Росте волосся на обличчі і тілі.

3. Спостерігається облисіння за чоловічим типом.

4. Збільшується клітор.

5. Груди зморщуються або розм'якшуються в результаті розподілу відкладень жиру.


Можливі і зворотні зміни:


1. Підвищується сексуальний потяг.

2. Перерозподіляються відкладення жиру.

3. Припиняється овуляція і менструація.

4. Посилюється потовиділення, змінюється запах тіла.

5. Спостерігається опуклість вен, шкіра грубіє.

6. Акне.


Варто пам'ятати і про психологічні зміни, адже гормональний рівень впливає на мозкову діяльність. В результаті тестостеронової терапії часто посилюється статевий потяг, підвищується впевненість у собі. Психосексуальна поведінка бодібілдерш теж істотно змінюється. Агресивність не завжди має місце - усе залежить від жіночого темпераменту, її чутливості до андрогенів.


Натуральний бодібілдинг і стероїди


З переваг такого бодібілдингу слід виділити:


1. Наростивши мускулатуру, можна стати тренером і показати приклад новачкам, як можна обійтися без "хімії".

2. Гордість за результати, досягнуті без анаболіків.

3. Успіх серед представниць слабкої статі завдяки природному атлетичному тілу.


Слід знати, що використання виключно натурального бодібілдингу, ніколи не вдасться досягти величезної і швидкої маси. Крім того, саме стероїди допомагають атлетам приймати участь у змаганнях професійного рівня.

Але ті, хто воліють спорт без "хімії", пишаються своєю цілеспрямованістю. За роки напрацьовується рельєф. У таких заняттях спортсмени все одно використовують спортивні добавки - протеїн і амінокислоти, ну а також креатин і вітаміни. Мова йде не про хімічні речовини, а про концентрати зі звичайних продуктів харчування.


Стероїди в бодібілдингу - як не нашкодити

1. Не приймайте надмірні дозування.

2. Табу – високо андрогенні цикли, які тривають від дванадцяти до шістнадцяти тижнів.

3. Слід зупиняти свій вибір на анаболіках, які незначно пригнічують секрецію ендогенного тестостерону.

4. Слід використовувати препарати, нетоксичні для печінки.

5. Необхідний постійний контроль показників крові, гормонального фону, біохімія. Здавайте аналізи регулярно.

6. Для того щоб відновити секрецію тестостерону, слід приймати антиестрогени. Це ще і прекрасна профілактика гінекомастії.


Стероїди - коли вони протипоказані?

1. Вік до двадцяти п'яти років.

2. Жінкам застосування стероїдів загрожує незворотною маскулінізацією.

3. Пороки серця - абсолютне протипоказання.

4. Ниркова та печінкова недостатність.

5. Виражений атеросклероз.

6. Доброякісна пухлина простати.

7. Некомпенсована артеріальна гіпертензія.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації