СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАналізи на стан здоров'я


Як писав ще бодібілдер Філіпс, найбільш дієвий спосіб контролю над здоров'ям, це регулярна здача аналізів крові.

Першим вашим кроком повинен стати пошук лікарні, поліклініки чи будь-якого іншу медичну установу в якій здійснюється прийом аналізів крові. Хороша новина полягає в тому, що в наші дні знайти таку установу не складе труднощів, та і ціни дуже навіть доступні за біохімію і за аналіз гормональної складової. Аналіз крові береться, як я думаю, усі ви знаєте з вени, не має значення, скільки разів ви здаватимете аналіз крові, все рівно кров у вас візьмуть усього один раз.

аналіз

Виключення це аналіз цукрової кривої, упродовж декількох годин від 3 до 5 у вас регулярно братимуть кров на аналіз. Краще всього здавати аналізи з ранку і на голодний шлунок, хоча тут особливо без варіантів, у більшості медичних установ аналізи крові приймаються лише рано вранці. Також необхідно утримаються від фізичних навантажень, за 2 години до здачі крові краще забути про тренування.

Основним органом, якому повинна приділятися посилена увага атлета являється печінка. Я думаю, усі ви знаєте, наскільки важливо регулярно здавати аналіз на гепатит? Адже саме на печінку падає велика частина навантажень, люди зайняті в силових видах спорту, рясно вживають білок, що частенько негативно позначається на стані печінки. Так само оральні стероїди токсично діють на печінку. Існує 2 основні аналізи перевірки функціонала печінки - це АЛТ і АСТ, аналізи на гепатит. Ви можете спати спокійно і не турбується про стан вашої печінки, якщо аналізи приблизно дорівнюють цим показникам - АСТ 10-34 Е/л, АЛТ 9-43 Е/л. У випадку якщо ваші показники АСТ і АЛТ вищі за норму, вам доведеться здати ще парочку таких аналізів як, альбумін і білірубін і декілька інших. Кращим рішенням стане одноразова здача усіх аналізів, це дозволить вам і вашому лікареві отримати повне уявлення про стан печінки. При перевищенні допустимих показників АЛТ і АСТ у декілька разів, вам доведеться здати аналізи на гепатит (А, B, C).

Так само важливим є аналіз на холестерин, на його вміст в крові і на фракції його щільності. Холестерин високої щільності ЛАПВП, якщо узагальнити є "позитивним" холестерином, його вміст в крові не повинен перевищувати відмітку в 1,42 ммоль/л. Холестерин же низької щільності ЛПНП, коли здається аналіз на холестерин, є поганим холестерином і його концентрація в крові не повинна перевищувати 3,5 ммоль/л.

Ще один важливий аналіз - це аналіз атерогенного чинника, у загальних рисах аналіз показує вашу схильність до хронічних генних захворювань. Показники цього аналізу (аналіз атерогенного чинника) коливається залежно від віку людини, що здає його. Для прикладу, у людей від 40 до 50 років нормою є показник в 3-3.5, а в тридцятирічному віці це показник не повинен перевищувати 2.5.

При відвідуванні лікарні не стане зайвою перевірка нирок, зробіть аналіз сечовини. Не забудьте зробити декілька інших аналізів, наприклад: Аналіз на тригліцериди (рівень жирового обміну), аналізи на кальцій і натрій, і інші аналізи, у тому числі і головний аналіз крові. Можливо, вам запропонують перевірити вашу щитовидну залозу, не відмовляйтеся, як мовиться - "попереджений, означає озброєний". У будь-якому випадку про повний курс доступних аналізів вас завжди повідомлять на місці, якщо ж цього не сталося, не соромтеся поцікавитися самі. Аналіз на рівень естрогену і аналіз на тестостерон ніколи не будуть зайвими, а для атлета і зовсім є обов'язковими.

Проходьте регулярні медичні обстеження, здайте аналіз крові і не бійтеся уколів, адже немає нічого важливішого, ніж здоров'я. І пам'ятайте, що приймати варто тільки якісні оральні стероїди і інші препарати, які можна купити в інтернет магазині.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації