СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРіст м'язів і метаболізм


Перед тренуванням необхідно виконувати десяти хвилинну розминку. Це може бути швидка ходьба на біговій доріжці, яка сприятиме активізації кровообігу. Коли м'язи наповнюються кров'ю, вони краще справляються з фізичним навантаженням.

Потрібно зосередитися на важких базових вправах, які призначені для великих груп м'язів. Необхідно більшу кількість уваги приділити присіданням з штангою, жиму штанги лежачи і становій тязі. Ці вправи забезпечують високе фізичне навантаження, яке дає поштовх для росту м'язів. Треба поступово збільшувати вагу штанги і видимий результат з'явиться вже через два місяці.

Самою кращою вправою для росту м'язів усього тіла вважаються присідання. В процесі виконання цієї вправи обмін речовин розганяється до найбільш високого рівня. Присідати треба правильно, дотримуючи техніку виконання вправи.
Ріст м'язів верхньої частини тіла забезпечується наступними вправами. Треба встати прямо і узяти важку гантель. Підняття вагу до рівня плеча має бути по напряму долоні вперед. Можна робити підняття гантелі над головою, але так, щоб у верхньому положенні рука залишилася злегка зігнутою в області ліктя. Треба повторити вправу в уповільненому темпі близько десяти разів і узяти гантель в іншу руку. Вага гантелі має бути посильною, інакше можна отримати травму плеча.

Після невеликої перерви треба приступати до віджимань. Ця вправа дуже ефективна, вона дає м'язам необхідне навантаження, що сприяє прискоренню обміну речовин. Для новачків допустимим варіантом є віджимання з опорою на коліна.
Для опрацювання м'язів плечей, передплічь і верхньої частині грудей в цілому, дуже зручно використовувати вагу у виді гантель.

При неправильному харчуванні тренування не можуть бути досить ефективними. Ні в якому разі спортсменам не можна вживати їжу, що містить велику кількість тваринних жирів, їх можна легко замінити жирами рослинного походження. Харчування повинне складатися в основному з білків і вуглеводів. Потрібно багато і часто (частота харчування, якраз і прискорює процеси метаболізму) овочів, фруктів і продуктів з цілісного зерна.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації