СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБезпечний курс стероїдів


Склад курсу : Метандієнон (Metandienone) + Нандролон Деканоат + Станозолол (Stanozolol) + Кломід

Безпечний курс стероїдів включає: в себе 100 пігулок Метандієнона, 8 ампул Нандролон-Деканоата, 60 пігулок Станозолола, 60 пігулок Кломіда
Тривалість курсу : 8 тижнів


Кому підійде такий курс стероїдів?


Курс призначений для атлетів середнього рівня, що вже приймали раніше Метандієнон і Станазолол.

Анаболічний стероїд Нандролон - це природний компонент, присутній в невеликій кількості в крові кожної людини. В порівнянні з тестостероном має меншу андрогенну дію на організм, конвертація його у більше андрогенні метаболіти не відбувається. При низькій частоті побічних ефектів, Нандролон, що входить у безпечний курс стероїдів, зміцнює кістки, за рахунок збільшення виробництва синовіальної рідини усуває болі в суглобах. Ймовірно, саме це робить його таким популярним для спортсменів у віці.

Ін'єкції Нандролону слід проводити 1 раз на тиждень упродовж 8 тижнів. Частіший прийом препарату недоцільний, оскільки період його активності складає 15 днів. Не рекомендується перевищувати дозу в 200-400 міліграм в тиждень. Максимально допустима доза Нандролону - 600 міліграм в тиждень. Слід пам'ятати, що чим вище дозування, тим вище ризик виникнення побічних ефектів.

Сприятлива комбінація Нандролону з Метандієноном. Основний ефект досягається за рахунок прискорення синтезу протеїну - глікогенолізу. Як результат - швидкий ріст м'язової маси, вищі силові показники, хороший апетит. Не рекомендується приймати більше 50 міліграм препарату.

Спільне застосування Данобола і Нандролону дозволяє отримати прекрасний результат в набиранні ваги.

Прийом по 0,5 пігулок на ніч кожні 4 дні Достінекса дозволяє істотно понизити кількість пролактіну і тестостерона в організмі. Достінекс продається в аптеках і потрібен усім атлетам, які приймають Нандролон-Деканоат. " Не нехтуйте цим препаратом, він понизить більшість побічних явищ котрі виникають на курсі. Що у свою чергу сприяє швидкому відновленню під час ПКТ"

Щоб максимально зберегти отримані в ході тренувань результати і посилити рельєфність м'язів, необхідно після прийому Данаболу почати приймати Стромбафорт (Strombafort). Будучи за своєю суттю стероїдом м'яким, Стромбафорт працює не на набір м'язової маси, а на збереження досягнутих результатів впродовж тривалого часу.

Через тиждень після останнього уколу Нандролону слід почати прийом Кломіда. Оскільки під час курсу кількість стороннього тестостерона в організмі підвищується, організм дає команду виробляти його менше. Припинивши вживання ефірів, організму загрожує "гормональна яма", внаслідок чого можна дуже швидко позбутися набраних кілограмів. Щоб цього не сталося, у безпечний курс стероїдів включений Кломід, що дає організму команду збільшити вироблення чоловічого гормону.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації