СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСпортивні добавки


Спортивне харчування - це спеціальні добавки, які люди приймають для того, щоб підвищити свої показники в спорті, а також для того, щоб просто бути більш сильними і здоровими. Існують різні види харчування. Людина може підбирати його в залежності від своїх цілей. Що стосується професійних спортсменів, то вони більшою мірою приймають такі добавки, які допомагають їм залишатися більш витривалими. Як правило, це гейнер, креатин, амінокислоти тощо. Дана стаття допоможе розібратися з тим, які існують види спортивного харчування.

спортивні добавки

Найбільш популярними і затребуваними сьогодні є спортивні добавки для набору м'язової маси. Вони популярні серед професійних спортсменів, а також серед тих, хто просто любить займатися в спортивному залі. Серед основних добавок виділяють: гейнер, креатин, купити амінокислоти глютамін і креатину. Протеїн і гейнер призначені безпосередньо для набору м'язової маси, а от інші препарати потрібні для того, щоб вони краще засвоювалися, а також просто для того, щоб організм був сильнішим і витривалішим.

Щоб якісно наростити м'язи, необхідно не тільки вживати спортивне харчування, але і в цілому харчуватися максимально правильно. Крім цього, необхідно правильно побудувати тренування. Якщо все це зробити, тоді білки наситять організм, і допоможуть м'язам рости. Білки містяться в протеїні і гейнері. Амінокислоти типу BCAA, допоможуть наситити організм незамінними амінокислотами і прискорять ріст м'язів. Потрібно мати на увазі і той факт, що будь-яке спортивне харчування необхідно приймати у відповідності зі своєю вагою. Чим більша маса людини, тим більше харчування знадобиться, наприклад протеїн 2-3 грами на 1 кг ваги.

Спортивні добавки для спалювання жиру користуються популярністю у спортсменів в періоди сушіння. Зазвичай ці періоди наступають безпосередньо перед змаганнями, щоб зробити тіло більш рельєфним. Тут важливо розуміти, що активні речовини жироспалювачів включаються в роботу тільки під час активних занять. Якщо людина прийняла добавку, і нічого не робить, то не варто розраховувати на якийсь результат. Всі спортивні добавки виконують роль помічників. Основну роботу все рівно робить людина.

Спалювачами жирів активно користуються дівчата, які бажають позбутися від зайвих кілограмів. Вони бувають помірної і сильної дії. Помірні використовуються любителями. Що стосується препаратів сильної дії, вони призначені для професійних спортсменів. Беручи схуднення, важливо правильно розрахувати дозування. Краще всього це робити з професіоналом, якщо немає необхідного досвіду. Для того щоб максимально убезпечити себе, прийом спортивного харчування, тре починати з попередньої консультації у лікаря. Це потрібно для того, щоб зрозуміти чи сумісний організм з тим чи іншим видом спортивного харчування.

Вище було описано те, що найбільш популярно, і чим користуються навіть аматори. Зараз мова піде про таку річ, як спортивні добавки для суглобів.

Їх вживають в основному професійні важкоатлети, яким доводиться працювати з величезними вагами. Справа в тому, що велика вага здатна сильно нашкодити спортсмену, а саме його суглобам, тому, вони часто приймають колаген. Він відмінно живить сполучні тканини організму, і тому атлети часто використовують саме цю добавку. Якщо мова йде про роботу з великими вагами, тоді може знадобитися інформація про те, які є спортивні добавки для зв'язок. Справа в тому, що пошкодити зв'язки дуже просто навіть під час знаходження дома. Кожен спортсмен зобов'язаний максимально їх зміцнювати. Тут буде недостатньо одних лише препаратів.

Є спеціальні комплекси вправ, які роблять зв'язки більш міцними. Що стосується безпосередньо спортивних добавок, то тут також можна приймати колаген. Ще одна корисна штука, яка користується популярністю - Хондроїтин сульфат. Цей препарат допомагає позбутися від хрускоту в суглобах, і робить шкіру здоровою і пружною.

Ну і останнє - спортивні добавки для витривалості. Їх вживають абсолютно всі спортсмени, починаючи від футболістів, закінчуючи гімнастами. В момент, коли діюча речовина потрапляє в організм, вона розщеплюється і потрапляє в кров. Через певний проміжок часу спортсмен відчуває додаткову енергію.

Найбільш популярним харчуванням подібного призначення є кофеїн, Моногідрат креатину і BCAA. Тут потрібно бути особливо обережним тим, у кого підвищений тиск. Якщо у спортсмена гіпертонія, то йому слід обов'язково проконсультуватися у лікаря. Він зможе визначити чи можна приймати харчування чи ні, а також розрахує необхідне дозування.

В цілому це вся інформація по спортивному харчуванні, яка необхідна починаючому спортсмену. Головне, завжди купувати якісне харчування, щоб не нашкодити собі.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації