СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПрепарати стероїди


Наслідки від прийому стероїдів бувають дуже різними. Можуть, проявлятися, як у сильних побічних ефектах, особливо при неправильному застосуванні даних препаратів. Так і в хорошому і швидкому збільшенню, вашої м'язової маси та фізичного потенціалу, тобто сили.

Наслідки від прийому стероїдів у вигляді негативних побічних дій, можуть несподівано в невідповідний для цього момент. Це найчастіше відбувається при застосуванні надто сильних ін'єкційних та оральних стероїдів у яких дуже потужна анаболічна та андрогенна активність.

Так у вигляді побічних можуть виникнути при занадто високому дозуванні використання даних анаболіків. Його (дозування) неодмінно ви повинні контролювати протягом усього курсу, та не перевищувати загально допустимого, середнього дозування у використанні фармакології.

Наслідки від прийому анаболіків можуть бути дуже дуже негативними при неправильно складеному курсі або застосування анаболіків які несумісні для спільного прийому.

 

Наслідки стероїдів в негативному вигляді у вигляді побічних, найсильніші бувають:

 

- Гінекомастія

- Ароматизація

- Підвищення тиску

- Прищі

- Акне

- Сильне пригнічення гормональної системи

- Зниження лібідо

- Підвищення температури тіла

- Дуже сильна набряклість, затримка рідини в організмі

 

Всі ці небажані наслідки найчастіше трапляються під час прийому дуже сильних стероїдів з високими дозуваннями і неправильними схемами.

anapolon 50

Анаполон (Anapolon)- найсильніший вид з усіх оральних стероїдів. При прийнятті такого препарату бувають частіше, ніж від інших оральних. І можуть проявитися у вигляді негативних дій у вигляді побічних.

Щоб цього у вас вони не відбулися і не проявилися ми вам радимо обов'язково приймати препарат який діє, як каталізатор, який поглинає і запобігає всі можливі побічні ефекти.

- Це анти естроген провірон

Даний препарат сприяє усуненню всіх найсильніших побічних дій, які виникають при застосуванні фармакології, анаболіків. Завдяки провірену ви не зашкодите своєму здоров'ю. Цей анти естроген краще застосовувати протягом 4 тижнів поспіль у дозуванні не менше 50 мг. в день. Цього буде цілком достатньо, щоб знизити високу ароматизацію і не дати розвинутися у вас гінекомастії, так ви значно зменшите відсоток затримки води в організмі.

anabol

Анабол (Anabol)- дуже сильний вид метандієнона, він по силі значно поступається анаполону. Але все таки може наслідки їх прийому стероїдів зробити так само з великими негативними побічними ефектами. Щоб у вас не сталося, радимо вам застосовувати на курсі провірон або тамоксифен. Цим ви збережете своє здоров'я і не дасте з'являтися побічним діям.

Від прийому стероїдів наслідки бувають не завжди негативними. Вони можуть бути навіть позитивними завдяки цим найсильнішим видами анаболіків ви зможете дуже швидко збільшувати і збільшувати вашу мускулатуру тіла і фізичний потенціал буде так само прямо пропорційно набору маси зростати і підніматися в гору.

Всі звикли читати і чути тільки негатив, але це не завжди вірно і правильно. Ті спортсмени, які навчилися правильно використовувати фармакологію у своїх циклах, не перевищують середнього дозування і не роблять занадто довгими свої курси, завжди будуть мати лише позитивні наслідки.

Можна ці наслідки негативної фази завжди перевести у позитивну і отримувати бажаний результат без наслідків для вашого здоров'я. Для цього використовуйте завжди не надто сильні препарати і поєднуйте їх розумно.

Наслідки від застосування стероїдів будуть значно знижені і зменшені з негативної сторони, якщо ви завжди після свого курсу яким би він сильним не був будете доьримуватись ПКТ після курсовий препарат один з кращих це - Кломід

Він допоможе швидко і ефективно у вас в організмі відновити вироблення свого природного тестостерону. Який безпосередньо виробляє кожен організм чоловіка.

Його зазвичай п'ють два тижні на першому дозування становить до 100 мг. в день. На другому до 50 мг. в день. Цього буде достатньо для відновлення і збереження набраного вами результату.

 

Висновок :

 

Непотрібно боятися і налаштовувати себе, тільки на негатив, і думати, що стероїди вам принесуть тільки проблеми зі здоров’ям. При правильній схемі прийому і потрібними анаболіками ви зможете багато досягти в спорті і уникнути негативних побічних ефектів. Вибирайте правильно стероїди по силі дії, правильно їх поєднуйте між собою, і правильно приймайте (дозування і термін прийому) і тоді все буде добре. Ну і правильно відновлюйтесь після курсу, якщо організм, ще не вспів відновитись ні вт якому разі не починайте новий курс!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації